Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak by pili zwykły alkohol to by się przespali a potem obudzili. Mrozów kilkunastostopniowych przecież nie ma. Zmarźli by tylko, poszczękali zębami i szybko poszli do domu. Ale pili paliwo lotnicze zwane spirtem. Po tym można odlecieć i już się nie obudzić. Lepiej wypić jabłuszko czy sandomierskie mocne niż to świństwo. Żadne wychłodzenie, ja po rowach spałem przy takich temperaturach jak dało się w czajnik ponad miarę i nic mi nie było nawet kataru.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jebać, każdy sam decyduje co bedzie robił w życiu.. menelaosy siurwar po lasach chcieli pić to skończyli jak skończyli.. po chuj to dalej komentować?
0
Czy wiadomo kto to?
0
jebać, każdy sam decyduje co bedzie robił w życiu.. menelaosy siurwar po lasach chcieli pić to skończyli jak skończyli.. po ch*** to dalej komentować?
debil
0
Chyba ktoś im sprzedał alkohol z pierwszego pędzenia.
0
Przecież wczoraj był targ w poniatowej i tam jest zródło sprzedawanych środków plynno poniewierajacych i palowowych
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: