Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak by pili zwykły alkohol to by się przespali a potem obudzili. Mrozów kilkunastostopniowych przecież nie ma. Zmarźli by tylko, poszczękali zębami i szybko poszli do domu. Ale pili paliwo lotnicze zwane spirtem. Po tym można odlecieć i już się nie obudzić. Lepiej wypić jabłuszko czy sandomierskie mocne niż to świństwo. Żadne wychłodzenie, ja po rowach spałem przy takich temperaturach jak dało się w czajnik ponad miarę i nic mi nie było nawet kataru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać, każdy sam decyduje co bedzie robił w życiu.. menelaosy siurwar po lasach chcieli pić to skończyli jak skończyli.. po chuj to dalej komentować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wiadomo kto to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać, każdy sam decyduje co bedzie robił w życiu.. menelaosy siurwar po lasach chcieli pić to skończyli jak skończyli.. po ch*** to dalej komentować?
debil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ktoś im sprzedał alkohol z pierwszego pędzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wczoraj był targ w poniatowej i tam jest zródło sprzedawanych środków plynno poniewierajacych i palowowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...