Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poniatowa: Libacja w domu, tak mama "opiekowała się" dziećmi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 stycznia 2017 r. o 14:27 Powrót do artykułu
To jest efekt 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ty glupi, że nawet ustawa Ciebie nie obejmujeobejmuje. A 500+ sam byś chciał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Efekt 500+ ty chyba człowieku dzieci nie masz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby wypłata 500+ ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego się bulwersujecie drodzy komentatorzy? A może ta "matka"nie bierze 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nawet jeśli wódka została kupiona z 500+ to państwo na tym nie ucierpi, bo pieniążki wracają do budżetu. Szkoda tylko dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie te swoje cholerne 500+ pieprzone pisowce, oby was Bozia raz na zawsze ukarała na czele z tą broszką w klapie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pijana kobieta opiekuje się dwójką dzieci....... Ale w czym problem?Trzeźwa czy pijana ale jak na matkę przystało,opiekowała się dziećm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy wy wszyscy swieci .... az sie zygac chce ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M. napisał:
Jacy wy wszyscy swieci .... az sie zygac chce ...
Święte słowa, bo jak rozumiem Ci wszytscy komentujący Państwo albo nie posiadają dzieci albo nigdy w ich obecności nie wypili nawet łyka piwa czy wina. Grile i wszystkie rodzinne spotkania i święta spędzają przy wodzie mineralnej i to niegazowanej, żeby bąbelki do głowy nie udeżyły.... Brak słów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łykneli i nie są święci. Ale jest róznica pomiędzy wypiciem piwa lub dwóch na grillu, a wypiciem hgw ilu butelek/kieliszków by mieć 2,5 promila. Jak nie widzicie problemu to gratuluję i współczuję dzieciom. Ja w życiu nie doprowadziłabym się do takiego stanu, by moje dziecko patrzyło na pijaną, zataczającą się czy bełkoczącą matkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tu masz racje 2,5 promila to trochę przesada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz sami kapusie,kiedyś też były pijane osoby,matki z dziecmi itd. ale nie było kapowania chociaż byli kapusie policyjni,Moja była jak sie nawaliła to Ja dawałem synom Obiad bo pijaczka spała a potem popadła w alk. i wypijałka nawet weselny alkohol syna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...