Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poniatowa: Listu od rektora KUL nie było. Była taca

Utworzony przez gość, 10 kwietnia 2012 r. o 16:04 Powrót do artykułu
Ja byłam w kościele w Poniatowej .Na kazaniu ksiądz nie mówił o KULU. Dlatego nie wiem czego ludzie na forum próbujecie wmówić, że było. Na kazaniu nie było mowy na ten temat!!! Rzecznik Kurii powiedział ,że zwolnienie z czytania listu może być wtedy gdy jest biskup lub kapłan z daleka .A w tym wypadku księdza Proboszcza to nie usprawiedliwia.Tym bardziej ,że ksiądz Bielecki od 13 lat przyjezdza do Poniatowej na święta. Bo pochodzi z Poniatowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głośno jest o Poniatowej bo u nas księża jakąś nie mogą się dogadać.Po kolędzie ks.Łukasz mówi ,że można popełnić grzech dając Owsiakowi na Woodstock ,a ks.Proboszcz daje na Owsiaka i serce nakleja. To jest dziwne ,że księża z tej parafii mają inne zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W Poniatowej zagnieździł się jakiś kapuś, co donosi na tamtejszego proboszcza? Oj nie ładnie, nie ładnie.
Może ktoś z Poniatowej pracuje w mediach .Swoją drogą to wszystko dziwne jest. Najperw lekcja religii ,potem o Owsiaku , teraz o Kulu.Jestem ciekawa co następnie wybuchnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie OGARNIJCIE SIĘ, po pierwsze kazanie było podobne ale nie takie same na wszystkich Mszach. Po drugie Ks. Proboszcz NIE MA OBOWIĄZKU czytania tego LISTU w ten dzień ( i zrobił jak mu pasowało ), po trzecie zgodzę się ze stwierdzeniem że jest jakiś w P-wej doniesiciel któremu nic nie pasuje w Poniatowskim Kościele. Chciałbym jeszcze zauważyć że to ta sama osoba podała rzecz na temat Poniatowskiego Kościoła tak samo jak z ulotkami z Owsiakiem( Też to był: Pan Michał ). Coś się złego dzieje w Poniatowej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem że jenden absolwent dziennikarstwa z Kulu pracuje w mediach lubelskich to pewnie to jest on nie podam nazwiska bo nie chcem jego pomawiać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem na myśli absolwenta z Poniatowej ,że pracuje w mediach lubelskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniatowianin napisał:
Ludzie OGARNIJCIE SIĘ, po pierwsze kazanie było podobne ale nie takie same na wszystkich Mszach. Po drugie Ks. Proboszcz NIE MA OBOWIĄZKU czytania tego LISTU w ten dzień ( i zrobił jak mu pasowało ), po trzecie zgodzę się ze stwierdzeniem że jest jakiś w P-wej doniesiciel któremu nic nie pasuje w Poniatowskim Kościele. Chciałbym jeszcze zauważyć że to ta sama osoba podała rzecz na temat Poniatowskiego Kościoła tak samo jak z ulotkami z Owsiakiem( Też to był: Pan Michał ). Coś się złego dzieje w Poniatowej...
Czytałam wypowiedz w innej gazecie lokalnej rzecznika i wynika z tego,że list mógł być nie czytany tylko wtedy gdy jest biskup lub ksiądz z daleka. A w naszym przypadku było ,że mówił kazanie ks.Bielecki ,który zawsze spędzia święta w Poniatowej. Nie wiem czy to ta sama osoba, która podała informacje do mediów o Owsiaku.Ale wiem jedno ,że ks. Łukasz powiedział ,że grzech jest gdy wiemy że te pieniądze idą na Woodsctock . Więc na tej treści ulotki nie były kłamstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widocznie Ks. Petryk uznał że ks. Bielecki jest z daleka, a to że przyjeżdza co święta to już nie obchodzi nikogo. Jest z daleka? - jest. Pewne jest jedno. Jakieś fatum wisi nad Poniatowskim Kościołem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jaka to gazeta lokalna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poniatowianin napisał:
widocznie Ks. Petryk uznał że ks. Bielecki jest z daleka, a to że przyjeżdza co święta to już nie obchodzi nikogo. Jest z daleka? - jest. Pewne jest jedno. Jakieś fatum wisi nad Poniatowskim Kościołem.
Ks.Proboszcz poprostu gniewa się na KUL ,że został zwolniony z pracy. I postanowił nie czytać Listu Rektora, który podpisał mu wymówienie z pracy.I ma za złe to uczelni.Taka jest prawda. Tak mówił syn Komorowskiego,który jest w seminarium.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąc ten temat bo tutaj nie ma o czym pisac bo nie było żadnego skandalu przecież dzienikarze nie mają co pisac piszą głupoty bo nie mają o kim pisać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='kacper' timestamp='1334077636' post='619784'] Jestem z Poniatowej rzeczywiście w kazaniu ks.Bielecki nic nie mówił o KULU. Nie wiem czego Proboszczcz kłamie lub gazeta napisała kłamstwo Nareszcie piękne, bardzo piękne kazanie ,stosowne do Święta Wielkiej Nocy i Zmartwychwstania.Takich kazań nam potrzeba.Piękne,wymowne,zrozumiałe i przekonujące.Dawno nie słyszałem tak pięknego kazania. Takich kazań oczekujemy na przyszłość,a nie nudy filozoficznej,po której wychodzi się z kościoła i nie wiadomo czy byłem na mszy czy na zebraniu partyjnym . Wielkie,wielkie dzięki .Jestem pod wrażeniem .Dużo zdrowia księdzu Bieleckiemu życzymy i zapraszamy częściej. A CO DO LISTU , TO WCALE NIE MA WIELKIEJ STRATY.JESZCZE ZDĄŻY PRZECZYTAĆ W NASTĘPNĄ NIEDZIELĘ. NIC SIĘ NIE STAŁO. Dziękujemy za życzenia od pozostałych księży rozproszonych po świecie i również przekazujemy dla NICH. Msza święta o 10,30 w Poniedziałek Wielkanocny była piękna.Trzech naszych cudownych rodaków odprawiało i aż się chciało modlić i modlić .Dziękuję Wam księża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sylwia napisał:
Ks.Proboszcz poprostu gniewa się na KUL ,że został zwolniony z pracy. I postanowił nie czytać Listu Rektora, który podpisał mu wymówienie z pracy.I ma za złe to uczelni.Taka jest prawda. Tak mówił syn Komorowskiego,który jest w seminarium.
A ty wiesz czy Mu podpisał czy nie.Nie jątrz w naszym kościele i nie siej propagandy.Ks.Petryk dobrze zrobił , wie co należy zrobić a co nie.Jest tu gospodarzem i On zarządza kto co ma mówić czy czytać na mszy i kogo zapraszać. Nie sądzę aby Ci się bajdziarzu proboszcz zwierzał .Mów o sobie i nie osądzaj innych.Gdybyś był obecny w Wielki Czwartek w Kościele i słuchał uważnie kazania to byś głupot nie plutł i nie oczerniał księży. A tak z serca to życzyć Ci należy tylko zdrowia bo na rozum już za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie piękne, bardzo piękne kazanie ,stosowne do Święta Wielkiej Nocy i Zmartwychwstania.Takich kazań nam potrzeba.Piękne,wymowne,zrozumiałe i przekonujące.Dawno nie słyszałem tak pięknego kazania. Takich kazań oczekujemy na przyszłość,a nie nudy filozoficznej,po której wychodzi się z kościoła i nie wiadomo czy byłem na mszy czy na zebraniu partyjnym . Wielkie,wielkie dzięki .Jestem pod wrażeniem .Dużo zdrowia księdzu Bieleckiemu życzymy i zapraszamy częściej. A CO DO LISTU , TO WCALE NIE MA WIELKIEJ STRATY.JESZCZE ZDĄŻY PRZECZYTAĆ W NASTĘPNĄ NIEDZIELĘ. NIC SIĘ NIE STAŁO. Dziękujemy za życzenia od pozostałych księży rozproszonych po świecie i również przekazujemy dla NICH. Msza święta o 10,30 w Poniedziałek Wielkanocny była piękna.Trzech naszych cudownych rodaków odprawiało i aż się chciało modlić i modlić .Dziękuję Wam księża. [/quote] Pewnie,że nic się nie stało ,że nie było listu Rektora Kul.Tylko po co Proboszcz kłamie,że ks.Bielecki mówił w kazaniu o Kulu. Czego Proboszcz znów się przestraszył mediów...Tak jak z Owsiakiem potem odwołał cała akcję przeciwko Owsiakowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale żenada. Kogo obchodzą kazania w kościele parafialnym w Koziej Wólce? Naprawdę poziom Dziennika wschodniego jest teraz żenująco niski. Zamiast wiadomości z regionu mamy ogłoszenia parafialne a gawiedź się stresuje co niby ksiądz szycha wiejski powiedział. Do rzeczy państwo dziennikarze z DW a jeśli naprawdę nic się nie dzieje w regionie lubelskim to... zlikwidujcie gazetę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W Poniatowej zagnieździł się jakiś kapuś, co donosi na tamtejszego proboszcza? Oj nie ładnie, nie ładnie.
Przeciez latwo sie domyslec kto kapuje do gazety, bo ostatnio nie wystepuje w kosciel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We all like to save money, but want to be sure we are purchasing authentic, genuine merchandise. oakley sunglasses sale Remember, if a deal seems too good to be true, it probably is.Other People Are Reading How to Spot a Fake D&G Pocketbook How to Tell Real D&G Sunglasses From Fakes Print this article Things You'll Need D&G sunglasses Show More Instructions Identify the quality of the purchase location. Does the seller have a history of being a trustworthy source of authentic designer merchandise? Check to see that the D&G sunglasses you are buying come with a box or protective sunglass case or cover. Also check to see if the retailer offers you a cleaning cloth and information booklet. If the sunglasses are being sold without these items, there is a good chance that the sunglasses are not authentic. Research the item. Check out the D&G website, taking note of product specifications such as size measurements, composition materials and color availability. Make sure this info matches up with the products you look at as you are shopping. Look for a unique identifying product code that many manufacturers, including D&G, assign each style of sunglasses. The product code helps to distinguish each pair from other models and colors and helps to prove authenticity. Product codes are stamped onto the inside arms of the sunglasses for easy viewing. On D&G sunglasses, if you hold the sunglasses out in front of you like you were going to put them on, you will see the model number (ex. D&G 3001), numeric color code and size code on the inside left arm of the frame.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
A ty wiesz czy Mu podpisał czy nie.Nie jątrz w naszym kościele i nie siej propagandy.Ks.Petryk dobrze zrobił , wie co należy zrobić a co nie.Jest tu gospodarzem i On zarządza kto co ma mówić czy czytać na mszy i kogo zapraszać. Nie sądzę aby Ci się bajdziarzu proboszcz zwierzał .Mów o sobie i nie osądzaj innych.Gdybyś był obecny w Wielki Czwartek w Kościele i słuchał uważnie kazania to byś głupot nie plutł i nie oczerniał księży. A tak z serca to życzyć Ci należy tylko zdrowia bo na rozum już za późno.
Miej pretesje do Komorowskiego,że rozpowiada, a nie do mnie. Tylko po co Proboszcz kłamie,że ks.Bielecki mówił w kazaniu o KUL-u. Proboszcza w ogóle nie było o 10:30 na Mszy. Kazanie w czwartek było mówione w nurucie liberalnym.Kaznodzieją czwartkowy lud wierny nie walczy z Kościołem.Tylko Pan Tusk ,który powiedział ,że nie będzie klękał przed kapłanem.Naszym Kapłanom coś się pomyliło.Niech zejdą na ziemie do ludzi biednych, chorych....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
goscie napisał:
Przeciez latwo sie domyslec kto kapuje do gazety, bo ostatnio nie wystepuje w kosciel.
To proszę powiadomić Proboszcza kto bo Proboszcz szuka kto to jest.Nie pomogły kamery w kościele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
A ty wiesz czy Mu podpisał czy nie.Nie jątrz w naszym kościele i nie siej propagandy.Ks.Petryk dobrze zrobił , wie co należy zrobić a co nie.Jest tu gospodarzem i On zarządza kto co ma mówić czy czytać na mszy i kogo zapraszać. Nie sądzę aby Ci się bajdziarzu proboszcz zwierzał .Mów o sobie i nie osądzaj innych.Gdybyś był obecny w Wielki Czwartek w Kościele i słuchał uważnie kazania to byś głupot nie plutł i nie oczerniał księży. A tak z serca to życzyć Ci należy tylko zdrowia bo na rozum już za późno.
Parafia jest dla wszystkich nie tylko dla Ciebie.Jak piszesz to podaj swoje dane a nie nick gosc. Jestem przekonana ,że mówi ta osoba ,która nic nie robiła w kościele.Tylko teraz zakochała się w księdzu jednym i stała się obronczyni w parafii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...