Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
bardzo dobrze że ten nadajnik sie tam pojawi !! gdyby Panu Walczakowi tak to przeszkadzało to czemu nie protestował jak budowali niedaleko jego mieszkania masztu sieci Plus GSM, nadajnik z sieci Orange jest w pobliżu szkoły ZST i tam też nikomu to nie przeszkadza. A jemu przeszkadza nadajnik który miałby stanąć w szczerym polu. I jeszcze mówi że to osiedle. On jest śmieszny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zazdroszczą że ktoś zarobi i tyle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahaha 5 tys zł za 1ar hahahahha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahhaaha a może to tylko 1000 zł minus podatek i chyba nie o te pieniądze jest awantura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO ZA WIEŚ! WŁADZE POWINNY NIE ZGODZIĆ SIĘ NA BUDOWĘ POD WARUNKIEM CAŁKOWITEGO ZAKAZU POSIADANIA TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH PRZEZ TYCH CO PROTESTUJĄ - DO KOŃCA ŻYCIA. CO ZA BURACTWO - SAMI GADAJĄ PRZEZ KOMORKI ALE MASZTU NIE CHCĄ. A TAK W OGÓLE TO BARDZIEJ PROMIENIUJE KOMÓRKA PRZY GŁOWIE LUB WSADZONA W KIESZEŃ KOŁO JĄDER ALBO JAJNIKÓW NIŻ MASZT, GDZIE WIĄZKA MOŻE BYĆ SŁABA ZE WZGLĘDU NA WYSOKOŚĆ NADAJNIKA I PRECYZYJNE ZESTROJENIE ANTEN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Choć Bełżyce uważam za jeszcze większą wieś niż Poniatowa, to jednak zgadzam się z Tobą Karolino. Podejrzewam, że chodzi jedynie o rozgłos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karolina z miasta Bełżyce napisał:
A TAK W OGÓLE TO BARDZIEJ PROMIENIUJE KOMÓRKA PRZY GŁOWIE LUB WSADZONA W KIESZEŃ KOŁO JĄDER ALBO JAJNIKÓW NIŻ MASZT, GDZIE WIĄZKA MOŻE BYĆ SŁABA ZE WZGLĘDU NA WYSOKOŚĆ NADAJNIKA I PRECYZYJNE ZESTROJENIE ANTEN.
Święta racja Karolinko. Dodam od siebie, że antena w komórce jest z oczywistych względów tylko namiastką prawdziwej anteny - stąd stosunkowo duża moc do niej przyłożona i związane z tym zwiększone promieniowanie. Antena na maszcie: 1. jest prawdziwą anteną, 2. jest przeważnie zespołem anten kierunkowych - gdzie moc każdej anteny może być odpowiednio mniejsza, 3. jest wysoko położona - więc przy małej mocy osiąga się duże zasięgi, 4. "pokrywa" obszar wiązką promieniowania o ukształtowanej charakterystyce, maszt nie zwiększa mocy w przeciwieństwie do telefonu, który na obszarze słabego zasięgu "bije" w łeb silną wiązką. [b]PARADOKSALNIE mieszkańcy Poniatowej poprzez maszt w pobliżu (o ile korzystają z usług danego operatora) otrzymywaliby mniejszą dawkę promieniowania niż bez masztu To wszystko przez to, że telefony komórkowe w obszarze odległym od stacji BTS automatycznie podnoszą moc, co powoduje szybsze rozładowywanie baterii i oczywiście większą dawkę promieniowania dla użytkownika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody specjalisto - mogę tak mówić ... twoja wypowiedz pewnie dotyczy wszystkich z tysiąca urządzeń infrastruktury technicznej wszystkich sieci w Polsce. Ja jestem starszą osobą i dobrze pamiętam jak mieliśmy na rynku tylko telekomunikację i jak ludzie walczyli o to by kable nie przechodziły po ich działkach. Umiejscowienie przewodów telefonicznych, rur kanalizacyjnych, linii gazowych często spowodowały iż wielu właścicieli działek nie może z tego powodu na nich budować. Stały się bezwartościowe. Czy ktoś policzył ich straty... Ktoś stracił ktoś zyskał Pamiętam ile płaciliśmy przed kilkoma laty za rachunki telefoniczne,gdy na rynku nie było konkurencji Dziś wystarczy karta za 30 czy 50zł - bezlik i rozmawiamy bez ograniczeń Czy chciałbyś wrócić do przeszłości... Ja urodziłam się w domu pod strzechą. Ale czy wtedy ludzie nie chorowali... Często z dziesięciorga dzieci wychowało się w rodzinie jedno lub dwoje. To dzięki postępowi i osiągnięciom naszego pokolenia żyje się nam lepiej a nawet w twoim domu jest internet pewnie i telefon ... Nigdy nie chciałabym aby moje wnuki miały takie dzieciństwo jak moje pokolenie. Chyba ,że byłyby to dwa tygodnie wakacji w ciszy , głuszy na jakimś odludziu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
artur napisał:
zazdroszczą że ktoś zarobi i tyle...
"arturku" a na czyjej to działce buduje się ten maszt, wiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sowa napisał:
"arturku" a na czyjej to działce buduje się ten maszt, wiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja, chcesz kupić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy masz może jeszcze inne sensacje lub ciekawe oferty ???????????????????? Jeśli nie kupić to proszę zadawać pytania , chętnie odpowiem mam dziś dobry humor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan W... powinien naprawic brak kanału Ale kino i inne które zabrał a nie protestować. Płacvimy za dostarczenie sygmału tzw. telewizji kablowej a mamy gówn.o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...