Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poniatowa: Skatowali na śmierć 17-latka

Utworzony przez Franek, 18 kwietnia 2011 r. o 10:41 Powrót do artykułu
anonimm napisał:
mówicie że to są mordercy i takie tam a sami byście się nimi stali z zemsty ;/// gdybyście chcieli odpłacić im za nadobne ;/
śmiecie w 2-3 na jednego? i ty mówisz żeby prosić o łagodny wyrok dla nich? Śmierć za śmierć skurw. Ciąć kury na części!! I nie przywołuj imienia Boga.!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Je*ać dzieci ulicy i pokolenie JP !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szokkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i wkońcu sie doigrali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ku*** posłuchajcie "śmierć za śmierć" złapie zajebie i co mam wyje***e co mi zrobią życia nie zwrócę ale nie bd ci ludzi już żyli bo dla takich ludzi powinno brakować tlenu, za co się pytam za co, za nic mu zabrali życie zrozumcie to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(*)(*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda chlopaka. Wyrazy wspolczucia dla rodziny. Licze nato ze mordercy dostana jak najwyzsza kare a sumienie bedzie dreczylo ich do konca zycia,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
enty36 napisał:
bzdury gadasz, przypomnij sobie lata 80te ile było "zabójstw", ludzi utopionych w tych stawach od Nałęczowskiej do bunkrów... nie wiem czy to zostało wykryte ale raczej nic o tym dalej nie słyszałem.
Nie bylo zadnego morderstwa, przwaznie topili sie pijani. Tak bylo w trzech przypadkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro NIBY miasto jest monitorowane to dlaczego przed kamerami dochodzi do bójek, napadów, kradzieży. Te kamery wiszą tam dla picu i nic więcej. Posterunek policji w Poniatowej ograniczyli godzinowo do 15. Więc czego oczekujecie... A tak obiektywnie mówiąc policja poniatowska nie nadaje się do niczego, nie boją się tylko pijaków, który ledwo kontaktują. Moim zdaniem na to miasto wszyscy postawili krzyżyk pod względem bezpieczeństwa interwencji itp. Zawijają niewinnych a sprawcy chodzą dalej po mieście, stoją na przystanku... Współczuję rodzinie Piotrka:( i żałosne jest to jak władze olewają całą sytuację w tym mieście. Uwierzcie mi, że jeśli by chcieli to coś by z tym zrobili ale lepiej kawkę wypić prawda... jestem pewna, że za niedługo będzie kolejna podobna sytuacja..za dobrze znam to miasto i tych gówniarzy, którzy inaczej spraw załatwiać nie umieją i z nudy najlepiej się napić...a policja postawiła krzyżyk na dodatek. [*]niech spoczywa w pokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to jest tak brak zajęcia wpływa na ogrniczenie intelektualne nastolatków i tu apel do rodziców weźcie sie moi mili za swe pociechy znajdzcie im twórcze zajęcie ograniczcie kieszonkowe i po problemie chcac pozyskac srodki na tak zwana rozrywke, zabawe beda musieli na to zapracowac a po 8 czy tez 12 h pracy nie beda mieli siły i checi na wszelkie głupoty. Jakie to proste, prawda? jednkze nie dla wszystkich:( powyzsza tragedia jest tego przykładem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspolczuje rodzicom.ich syn tak tragicznie zmarł,w bolach i cierpieniach i nie mogli mu pomoc,obronic go,,straszne!!!! dlaczego tak jest dlaczego???!!!nikt nie powinien odbierac zycia drugiemu nikt!!!!na wojne ich wyslac.. to wszystko przez to bezrobocie,,gowniarze sie nudza,nie maja zajecia,nie maja obowiazku zadnego..!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się nazywali sprawcy? dlaczego nikt nie podaje ich imion nazwisk itd? czyzby za malo zrobili abyśmy mogli to wiedziec? na co czekacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asdf napisał:
Moim zdaniem to jest tak brak zajęcia wpływa na ogrniczenie intelektualne nastolatków i tu apel do rodziców weźcie sie moi mili za swe pociechy znajdzcie im twórcze zajęcie ograniczcie kieszonkowe i po problemie chcac pozyskac srodki na tak zwana rozrywke, zabawe beda musieli na to zapracowac a po 8 czy tez 12 h pracy nie beda mieli siły i checi na wszelkie głupoty. Jakie to proste, prawda? jednkze nie dla wszystkich:( powyzsza tragedia jest tego przykładem
popieram w 100%ch Ja pamietam ,to chyba byly lata 80te,k....a i złodziej musieli pracowac,z ulicy sciagli,i..do roboty,i tak teraz powinno być!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjaciel rodziny napisał:
jak się nazywali sprawcy? dlaczego nikt nie podaje ich imion nazwisk itd? czyzby za malo zrobili abyśmy mogli to wiedziec? na co czekacie?
Ja nie mieszkam w tym miescie takze nie wiem natomiast Ty jako przyjaciel rodziny pewnie cos wiesz takze smiało pisz nie wymagaj tego od innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjaciel rodziny napisał:
jak się nazywali sprawcy? dlaczego nikt nie podaje ich imion nazwisk itd? czyzby za malo zrobili abyśmy mogli to wiedziec? na co czekacie?
znam mame,i Piotrusia,bardzo sympatyczny chlopiec,spokojny. Wspolczuje rodzinie,szkoda tego dziecka,jak musiał cierpiec gdy go bili,ze tez mu nie mogł nikt pomoc..potworne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość... napisał:
znam mame,i Piotrusia,bardzo sympatyczny chlopiec,spokojny.Wspolczuje rodzinie,szkoda tego dziecka,jak musiał cierpiec gdy go bili,ze tez mu nie mogł nikt pomoc..potworne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Nie bylo zadnego morderstwa, przwaznie topili sie pijani. Tak bylo w trzech przypadkach.
a w 2009?? corka ojca pozbawila zycia.zle sie dzieje w tym miescie zle ,,pija,ćpaja,eh...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczekujesz zbyt wiele od społeczeństwa od polskiego społeczenstwa jestesmy ograniczeni pod tym wzgledem nie wazne ze komus zle wazne ze tobie nie tym sie kieruja , obawiaja sie o własny tyłek przykre to jest ale niestety takie sa realia nie werze ze nikt tego nie widział i wiecie co mam nadzieje ze Ci co widzieli i nie udzielili pomocy beda mieli wyrzuty sumienia do konca zycia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dopisało mi sie ,ze masz racje,,ze nie podaja nazwisk tylko ukrywaja,,poprawiam sie,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspolczucia dla rodziny i najblizszych. poinno sie zamknac tez rodzicow i do tego wykastrowac,skoro nei potrafia wlasciwie zajac sie i wychowac wlasnych dzieci. cos takiego budzi strach , zlosc i nienawisc. powinni nigdy nie wyjsc na wolnosc a starsi koledzy w wiezieniu zajma sie mlodziakami we wlasciwy sposob. i zeby ich matki wiedzialy jak ich dzieci tam cierpia i tez nie mogly nic zrobic! o ile te matki to bedzie obchodzic... tych gnoji napewno bylo wiecej niz tylko dwoch! smierc to nei jest kara! bo to szybko sie dla nich skonczy,powinni cierpiec (dlugo) lub moze obciac im nogi zeby juz nikogo nie skopali. w niektorych krajach karali ze kradziez obcieciem reki,jestem za wprowadzeniem takiego karania ludzi rowniez i w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...