Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poniatowa: Skatowali na śmierć 17-latka

Utworzony przez Franek, 18 kwietnia 2011 r. o 10:41 Powrót do artykułu
jebac ku*** cwaniakczów !! cwani ku*** w grupie ! przyjezdzajcie do Opola i ku*** tu sobie poszalejcie to bez żebow wyjedziecie poniatowskie ku*** !! cwaniaki w grupie 1 jebac was gamonie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawid Rosiński , Piotr Dacka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal. czego taki wielki wyrok ku*** ?! ogar ludzie. JP NA 100 %
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę tego zrozumieć jak mogło do tego dojść przecież to nie jest jakieś odludzie ,banda wyrostków bije najpierw dorosłego mężczyznę ,póżniej napada na chłopca i nikt tego nie widzi ,rzeczywiście w takim kraju trudno się czuć bezpiecznie ,a dla takich zwyrodnialców kara śmierci,po co mają siedzieć na koszt podatników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po to że jak wyjdą to dostaną w morde lamusy. ZEMSTA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚMIERĆ ZA ŚMIERĆ, MOŻE WTEDY W TYM KRAJU BEZPRAWIA COŚ SIĘ ZMIENI, I DOPIERO WTEDY JEDEN Z DRUGIM SIĘ ZASTANOWI ZANIM PODNIESIE NA KOGOŚ RĘKĘ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
Wiecie kto to zrobił? Możecie podać ksywy?
Laksa i Kaczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa jestem czy jakby twojego znajomego zabili to też byś mówił że za dużo dostali. Zastanów się może najpierw nad tym co piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sku....le powinni dostać dożywocie za to że skrzywdzili nie winnego i fajnego chłopaka:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warjat h** ci na plecy, damskie sie nie liczy i zamknij pizde
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co te media wogule pisza. oni sie znali dobrze koledzy z klasy to byli:) oni wracali z ogniska w tedy jak sie nie myle . JEBAC ICH! niech wyjda na wolnosc i tak dlugo nie pozyja! ŚMIERĆ ZA ŚMIERĆ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sumie trochę go znałam i wiem jaki miał charakter wszędzie miał wrogów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warto zobaczyć czy śmierć czeka każdego http://poznajdate.com/ikosaq.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na http://poznajdate.com ważne informacje super test oparty na statystykach a nie banialukach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech spoczywa w pokoju [*] . Dajcie spokój jak to można było tak zrobić. Ja wiem wszystko jak jest . ; (((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A chłopak miał przed sobą przyszłość i plany... Sprawdź w jakim wieku są ofiary pobić i morderstw na http://formlinkus.com/news0042.php
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiałem się ostatnio nad tematyką śmierci, przecież każdego ona kiedyś spotka... Przeszukując internet znalazłem ciekawy artykuł w tym temacie ######/site/news048/ - Polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonim napisał:
Najpierw przyjrzyjcie się sobie i rodzicom jak wychowują dzieci, a nie zrzucacie winę na policję. Przecież nie może być we wszystkich miejscach jednocześnie tym bardziej, że to działo się przy lesie. Największa wina leży jednak po stronie rodziców gdyż tak wychowali swoje dzieci co pokazują na ulicach. Zresztą nie wierzę, że ten chłopiec był bez winy bo ot tak po prostu nie zaczęli by go bić.
To uwierz ze ten chlopiec był bez winy , ci co go zabili , chcieli pozyczyć od niego 10 zł , a on akurat nie mial .. Jeszcze bedzie On dla Ciebie winny ? ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni im dojebać przynajmniej 15 lat , a co ku*** jest ? Dostali po 3 ... Czy to jest sprawiedliwa kara dla zabójców ? ? ? Spoczywaj w pokoju Bracie [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...