Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poniatowa: Świętowanie z sołtysami

Utworzony przez Robert, 13 czerwca 2009 r. o 12:00 Powrót do artykułu
I tak w Poniatowej zawsze są lepsze imprezy niż w Bełżycach. Sądze, że większość negatywnych wypowiedzi na temat imprezy pochodzi właśnie od ludzi z Bełżyc, bo po prostu im szkoda. Poniatowa umie się pokazać i wie jak przyciągnąć ludzi do siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko nie wpadnijcie w samouwielbienie z tymi wpisami - trochę dystansu do rzeczywiśtości i trzeźwego osądu przydałoby się chyba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosiu nim kogos osadzisz, spojrz na siebie trzy razy i pomysl.... w czym ty taka dobra dziolcha zes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poniatowiak napisał:
Tegoroczne poniatowianki to istna żenua !!!! i na dodatek gość obsługujący sprzęt nagłaśniający będący pod wpływem alkoholu - co na to p.o. dyrektora CKPiT ??? jak długo będzie tolerował pijaństwo pracowników ??? Wstyd, zwłaszcza przed gośćmi którzy przyjechali do naszego miasta i co to za zespół classic ? w Bełzycach była przynajmniej Wanda i Banda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie sobie na wstrzymanie z tymi głupowatymi ocenami tegorocznych Poniatowianek. Trzeba najpierw wyjść na scenę, zaśpiewać lub zatańczyć albo wziąść udział w jakiejś konkurencji wczoraj organizowanej a dopiero móc oceniać. Jesteście śmierdzoncymi gnojkami co nie umieją się bawić śmiać szaleć nie macie odwagi się powygłupiać umiecie tylko pić piwo a później rozwalać po mieście kosze ze śmieciami. My bawiliśmy się fajnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PONIATOWIANKA napisał:
dajcie sobie na wstrzymanie z tymi głupowatymi ocenami tegorocznych Poniatowianek. Trzeba najpierw wyjść na scenę, zaśpiewać lub zatańczyć albo wziąść udział w jakiejś konkurencji wczoraj organizowanej a dopiero móc oceniać. Jesteście śmierdzoncymi gnojkami co nie umieją się bawić śmiać szaleć nie macie odwagi się powygłupiać umiecie tylko pić piwo a później rozwalać po mieście kosze ze śmieciami. My bawiliśmy się fajnie
Ja tez szalalam, bylo bombowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla mnie to kto wymyslił by ustawić tak tą scenę beznadziejnie....no chyba że liczyli że mało ludzi będzie. I kto sprzedaje małolatom piwo?Niech policja się tym zajmie, bo takie łebki żeby napici chodzili?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rany, o co wam ludziska chodzi? POniatowa jaka jest, kazdy wie kto tu mieszka. Nasze miasto to dziadostwo, kilka sklepow na krzyz, rynek pracy niemal zerowy.Kto ma troche oleju w glowie i mozliwosci, to stad ucieka. Wiec czego sie spodziewaliscie? Wszyscy wiedzieli ze bedzie zespol disco polo. Kto to lubi, byl i bawil sie niezle. Kto nie, nie musial isc /ja bylem na grilu;) A ze konkurencja bylo dojenie krow? zostawie to bez komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez z Poniatowej napisał:
rany, o co wam ludziska chodzi? POniatowa jaka jest, kazdy wie kto tu mieszka. Nasze miasto to dziadostwo, kilka sklepow na krzyz, rynek pracy niemal zerowy.Kto ma troche oleju w glowie i mozliwosci, to stad ucieka. Wiec czego sie spodziewaliscie? Wszyscy wiedzieli ze bedzie zespol disco polo. Kto to lubi, byl i bawil sie niezle. Kto nie, nie musial isc /ja bylem na grilu;) A ze konkurencja bylo dojenie krow? zostawie to bez komentarza.
Jak byś nie był na grilu i przyszedł pod scenę to byś baranie zobaczył że dojenie krów polegało na "dojeniu " mleka z rękawiczki gumowej ( kupa śmiechu i zabawy)- chyba że jesteś typowym mieszczuchem i nie wiesz jak sie to robi - wątpię. Na pewno twoje geny wywodzą się ze wsi a mleko które pijesz pochodzi "z biedronki" a nie od krowy. nie rób z siebie parodii!!!!!!! opisać jeszcze jakąś niezrozumiałą konkurencję????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta konkurencje widzialem, nie bylem tylko na koncercie. W swoim poscie konkurencji ani nie pochwalilem, ani nie skrytykowalem, powstrzymalem sie do komentarza Natomiast zdania o POniatowej nie zmieniam. Po raz kolejny natomiast przekonuje sie o niskiej kulturze mieszkancow;/ Czy naprawde nie stac Cie na rozmowe na jakims tam podstawowym poziomie? Czy naprawde tak trudno podac jakis konkretny argument? A tu zaraz sypia sie wyzwiska, jakies obrazliwe aluzje... Czasem to naprawde przykro czytac to forum, bo poziom jaki reprezentuja niektorzy pozostawia wieeele do zyczenia;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z czym jest sołtys kojarzony??? zawsze z krowa. co w tym dziwnego. Co ludzie ze wsi mieli konkurowac w robieniu makijazu??? wybory miss??? czy mistera sołtysów? Punkt widzenia zawsze zalezy od siedzenia. A sołtysi jak widac było WSPAAAAAnIALE bawili sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez z Poniatowej napisał:
rany, o co wam ludziska chodzi? POniatowa jaka jest, kazdy wie kto tu mieszka. Nasze miasto to dziadostwo, kilka sklepow na krzyz, rynek pracy niemal zerowy.Kto ma troche oleju w glowie i mozliwosci, to stad ucieka. Wiec czego sie spodziewaliscie? Wszyscy wiedzieli ze bedzie zespol disco polo. Kto to lubi, byl i bawil sie niezle. Kto nie, nie musial isc /ja bylem na grilu;) A ze konkurencja bylo dojenie krow? zostawie to bez komentarza.
Przepraszam ale skoro wiesz że Poniatowa to dziadostwo to co tu jeszcze robisz???? Jak masz trochę oleju w głowie to uciekaj gdzie pieprz rośnie nie mieszkaj tu, nie pracuj, nie miej z tąd znajomych, nie otwieraj oczu jak przejeżdzasz przez Poniatową, zapomnij o rodzinie z tąd, po co wogóle byłeś na Poniatowiankach 2009 - sam sobie przeczysz- wyjedź na księżyc tam będziesz miał mnóstwo znajomych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bylem, bo wydawało mi się ze każdy ma tam prawo pójść. Twoim zdaniem nie? A tak W OGÓLE to szkoda mi czasu na ten głupi spór. W jednym tylko przyznam racje, to ze nadal tu jestem świadczy z mojej głupocie. Nie zaprzeczę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nudna ta dyskusja... napisał:
bylem, bo wydawało mi się ze każdy ma tam prawo pójść. Twoim zdaniem nie? A tak W OGÓLE to szkoda mi czasu na ten głupi spór. W jednym tylko przyznam racje, to ze nadal tu jestem świadczy z mojej głupocie. Nie zaprzeczę
porozmawiaj trochę ze mną lubię sie spierać tak łatwo odpuszczasz - obejrzyj zdjęcia z Poniatowianek na stronie Urzędu Miejskiego fajnie było przyznaj rację jutro pogadamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...