Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Port Lotniczy Lublin - Zatrudnienia

Utworzony przez DEZERTER SOL, 21 maja 2013 r. o 16:22
Zarząd lotniska proponuje ludziom głodowe stawki za prace!!!!! Ostatnia rekrutacja na Pracownika Ochrony Lotniska - SOL w sposób jawny i otwarty pokazała, że duże bezrobocie w naszym regionie, daje zielone światło dla matactwa, manipulacji i nie wyobrażalnego wykorzystywania ludzi. Pan Gregorek i zarząd Portu Lotniczego Lublin S.A. zaproponowali nam stawkę 1100 PLN netto w umowie na 5 lat, ale dano nam też słowną obietnicę, że owa stawka wzrośnie do 1600 PLN netto, po okresie szkoleniowym aczkolwiek w przedstawionych nam umowach nie było nawet wzmianki o takiej " podwyżce " Dodać muszę, że obecni pracownicy SOL, zatrudnieni jeszcze przed otwarciem portu, otrzymują wynagrodzenie w wysokości 2000 PLN - 2200 PLN netto plus nadgodziny. Kiedy z naszej strony ( osoby które przeszły wszystkie etapy rekrutacji ) padło zapytanie dlaczego te stawki tak bardzo odbiegają od siebie i czemu umowy są tak skonstruowane Pan Gregorek powiedział : " Port Lotniczy jest spółką akcyjną i musi generować zyski " Praca w systemie 12 -sto godzinnym, i zero dodatków np, za pracę w święta Bożego Narodzenia czy Nowy Rok. Odpowiedzialność jest tam bardzo duża, do tego broń, paralizatory, i ciągłe szkolenia na wyjazdach. Tak więc proszę sobie wyobrazić jak bardzo ceniony jest człowiek i jego praca ... Dziękujemy bardzo zarządowi za tą wspaniałą ofertę pracy, ale szczerze mówiąc zatrudniając się w Biedronce za 1600 PLN netto odpowiedzialność - jedynie za śmietanę i warzywa a i mundur w sumie też zielony . Może sami Panowie Dyrektorzy sobie popracujcie w takich warunkach i za takie wynagrodzenie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto dodać, że według przygotowanej umowy do obowiązków pracowniczych należy m. in. ochrona osób i mienia, kontrola osób i bagaży wnoszonych na teren portu etc. oraz... prace inne, powierzone przez zwierzchników. Do prac innych zaliczane są między innymi zbieranie papierków, grabienie liści, odśnieżanie bram wjazdowych oraz po rozmowach z pracownikami doświadczonymi, którzy już tam pracują mycie aut służbowych. Umowę należało podpisać w wyznaczonym dniu, nie można było jej zabrać do domu, skonsultować się, przespać z decyzją. Praca w Specjalistycznych Uzbrojonych Formacjach Ochronnych wymaga od pracowników specjalnej osobowości i charakteru. Słowne zapewnienia płacowe to jedno, przygotowana w ostatniej chwili umowa to drugie, charakterność osób podpisujących ją, którym taki obrót rzeczy się nie przeszkadzał to trzecie. Jestem ciekaw czy umowa pięcioletnia ma może jakiś związek z niedługo kończącą się umową dwu letnią pracowników SOL, hmmm...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezzzu, ale draństwo i pomiatanie ludźmi... miała być europa... jak przy takich płacach utrzymać rodzinę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Europa ???? Nie będzie żadnej Europy !!!! Jest Pan i są niewolnicy i tak zarząd Portu Lotniczego Lublin traktuje swoich pracowników. Mają być wdzięczni za możliwość pracy a że płaca nie pasuje .... W chinach za miskę ryżu dzieci buty kleją więc czemu nie wprowadzić takich zasad w Porcie ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co się dziwicie dostali się nie ci co chcieli(osoby z ulicy a nie po znajomościach) więc trzeba było jakoś wybrnąćz tej całej sytuacji a najlepiej  wyskoczyć z niską pensją to sami zrezygnują i zatrudnią już tych po znajomościach(urząd marszałkowski i ciocia która przecieź  pracę załatwi) . Nie wiecie jak się pozbyają ludzi żeby obsadzić swoich. to popytacjciesię  kto z lotniska pracuje bez znajomości - NIKT !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezzzu, ale draństwo i pomiatanie ludźmi... miała być europa... jak przy takich płacach utrzymać rodzinę ?
trzeba by zapytać policyjnego emeryta "komedianta" SOL, który sam pierdzi w stolek za drugie tyle co dostaje emerytury... jego wyglad nie wskazuje, ze napracował się solidnie w policyjnej robocie... ale koledzy kolegom przeca pomoga i historie o bohaterskiej sluzbie wymysla co by lepiej się sprzedał swoim przyszłym podwładnym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze port lotniczy w Lublinie powstal i nadal sie po wieksza. Prosze zwrocic ze w tym miejscu nie ma zadnej apteki, poczty . Czy np. w toaletach paczkomatu na monety z materialami i sanitarnymi czy w kilku sklepikach nie mozna kupic materialow sanitarne dla kobiet. Tyle kobiet pracuje na tym lotnisku I nikt nie zwrocil na to uwagi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie ma lotów do Bristolu ludzie z Lublina i okolic zmuszeni są latać z Modlina lub Jesionki od ponad 2 lat mój znajomi jak i ja sam zmuszony jestem do korzystania z tych lotnisk z tego co mi wiadomo to spora grupa ludzi pracuje i uczy się w Bristolu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie ma lotów do Bristolu ludzie z Lublina i okolic zmuszeni są latać z Modlina lub Jesionki od ponad 2 lat mój znajomi jak i ja sam zmuszony jestem do korzystania z tych lotnisk z tego co mi wiadomo to spora grupa ludzi pracuje i uczy się w Bristolu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...