Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
speed44 napisał:
Zmijan trzymaj z dala rece od mojej kieszeni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/quote] [quote name='speed44' timestamp='1358286288' post='721026'] Zmijan trzymaj z dala rece od mojej kieszeni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ON JUŻ TAM JEST !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Z przodu ? Czy z tyłu ?
Żmijana ukąsiła źmija POleska z tyłu, jad mu wpuściła,bo też z PO pochodziła i dlatego takie pomysły ma,bo kasiora w sobie także jad ma!n
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciętny polak liczy aby wystarczyło od wypłaty do wypłaty kto za najniszą krajową urlopuje się dwa razy do roku bo dobrze jest jak ktoś może pozwolić sobie na jeden raz ale nie u rodziny czy na działce A tu tylko się słyszy o łataniu dziur w budżecie naszym kosztem A im pieniądze przepływają przez palce .Wstyd się przyznawać że jestem polakiem żałuje że jestem polakiem!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak bez wyboru napisał:
przeciętny polak liczy aby wystarczyło od wypłaty do wypłaty kto za najniszą krajową urlopuje się dwa razy do roku bo dobrze jest jak ktoś może pozwolić sobie na jeden raz ale nie u rodziny czy na działce A tu tylko się słyszy o łataniu dziur w budżecie naszym kosztem A im pieniądze przepływają przez palce .Wstyd się przyznawać że jestem polakiem żałuje że jestem polakiem!!!!!!!!!!!!!!!
Ja na miejscu posła oddałbym mandat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak bez wyboru napisał:
przeciętny polak liczy aby wystarczyło od wypłaty do wypłaty kto za najniszą krajową urlopuje się dwa razy do roku bo dobrze jest jak ktoś może pozwolić sobie na jeden raz ale nie u rodziny czy na działce A tu tylko się słyszy o łataniu dziur w budżecie naszym kosztem A im pieniądze przepływają przez palce .Wstyd się przyznawać że jestem polakiem żałuje że jestem polakiem!!!!!!!!!!!!!!!
Jesteśmy największymi DZIADAMI unii europejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie pośle szybko do lekarza.Pan jest chory i to może nieuleczalnie ale może się uda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nada się na przeszczepy? Abo i nie nada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Wolne żarty panie pośle! Opłaty w paliwie, akcyzy i podatki ma każdym kroku, łatanie dziury budżetowej fotoradarami, jeszcze opłaty? Panie pośle. Zarabiam 800 zł w tym cudownie rządzonym między innymi przez pana kraju. Muszę jeździć samochodem do pracy bo inaczej się nie da. Kosztuje mnie to 300zł miesięcznie. Mam cudowną żonę i wspaniałą 2letnią córkę. Żona pracuje na ćwierć etatu w markecie. Razem do domu przenosimy 1300 złotych. Bardzo bym chciał, żeby ktoś taki jak pan poseł, powiedział mi jak mam to wytrzymać, jak wychować córkę. Sama miłość rodziców nie wystarczy. Panie pośle. Proszę o poradę. Podobno jest pan dla ludzi? Jeżeli znajdzie pan rozwiązanie, będę pierwszy chodził i przekonywał do poparcia pana pomysłu na nowe opłaty. Pozdrawiam i życzę smacznego, bo napewno będzie pan panie pośle jadł dzisiaj same dobre rzeczy. Ja zamiast kanapek do pracy kupiłem córce czekoladę. Ma urodziny i to wszystko co dostanie...
marek daj do siebie maila.juzwiakjacek@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie posły lecz OSŁY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Z przodu ? Czy z tyłu ? [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1358340205' post='721280'] Żmijana ukąsiła źmija POleska z tyłu, jad mu wpuściła,bo też z PO pochodziła i dlatego takie pomysły ma,bo kasiora w sobie także jad ma!n
I tak PeŁo wlazło w buty PiSuuuuuuu. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czas spadywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezdzimy do innych miast pracowac bo w lublinie niema pracy jezdzimy po dziurawych drogach z fotoradarami płacimy podatki w paliwie amortyzujemy auta naprawiamy jak ten lublin sie rozwinie jednym słowem jak się człowiek przewraca to go dobij popieram tą władze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas najwyższy zlikwidować Senat, zerwać konkordat, zostawić 10% Sejmu i Europosłów- zostanie wówczas taka żywa gotówka, że nawet emerytom zostanie na godne dożycie ich dni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czas najwyższy zrobić zrzutę narodową na oddział do likwidacji tych deb***i, tylko do odstrzału za takie pomysły, chętnie zasponsoruję skrzynkę amunicji!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeanalizowałem oświadczenia majątkowe Pana Posła.Wynika z nich że w okresie od 4.10.2007 do 31.08.2011 czyli w niecałe 4 lata Pan Poseł powiększył swój mająteczek o jakieś 2 miliony złotych.Słuszną linię ma nasza władza.By żyło się lepiej.Może jakiś dziennikarz śledczy by się tym zainteresował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przeanalizowałem oświadczenia majątkowe Pana Posła.Wynika z nich że w okresie od 4.10.2007 do 31.08.2011 czyli w niecałe 4 lata Pan Poseł powiększył swój mająteczek o jakieś 2 miliony złotych.Słuszną linię ma nasza władza.By żyło się lepiej.Może jakiś dziennikarz śledczy by się tym zainteresował?
Potrzebna rewolucja żeby to złodziejom po odbierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nie tyle chodzi o drogi, ale o koryto Żmijana. Wszak trzeba zabezpieczać się przed jego opróżnieniem "do dna"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przeanalizowałem oświadczenia majątkowe Pana Posła.Wynika z nich że w okresie od 4.10.2007 do 31.08.2011 czyli w niecałe 4 lata Pan Poseł powiększył swój mająteczek o jakieś 2 miliony złotych.Słuszną linię ma nasza władza.By żyło się lepiej.Może jakiś dziennikarz śledczy by się tym zainteresował?
Konfidentów zawsze dobrze opłacali,już tak od okupacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Ż.rozwalił Rejon Budowy dróg .Asfalt miał taki skład,że przyklejał sie do walca a on kazał wałować.Smiech i żenada.Przez nie całe 4 lata posłowania zaoszczędził prawie 2 miliony.Macie pojęcie,zaoszczędził.Dla mnie jest to niepojęte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...