Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pow. lubelski: 7-latka wpadła pod samochód

Utworzony przez marcin, 15 sierpnia 2012 r. o 13:53 Powrót do artykułu
Wyjaśnii mi ktoś dlaczego na wiejskich drogach królują pasaty? wiem wiem że widły w znaczku zobowiązują i wieśniaki muszą jeżdzić tą marką ale na poważnie wyjaśni mi ktoś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jesteś pusty,bo piszesz takie głupoty.Współczuję Ci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin a reszta buraków to bmw3 audi a4 passat golf3 bo to auta dla miejskich wieśniaków w dresah takich jak ty.ja mam mazde rx8 i toyote yaris
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
musicie być gejami skoro jeździcie takimi, furami fuuuuuuuuuuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Marcin a reszta buraków to bmw3 audi a4 passat golf3 bo to auta dla miejskich wieśniaków w dresah takich jak ty.ja mam mazde rx8 i toyote yaris
Wiem że są wieśniacy co jeżdzą i mazdą i toyotą yaris ale pytanie było inne,moze ktoś wyjaśni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jezdze renault i peugeot i wlasciciele Szmelcvagenów i audi mysla ze chwale to co mam bo zazdroszcze im niemieckiego badziewia a ja po prostu kocham francuska motoryzacje pozdrawiam wszystkich spinających sie uzytkownikow niemieckich das szmelców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty aga szmato lecisz nawet na opla vectre b i d*** ci się kurczy.a do marcina to ludzie jezda na wsiach passatami bo sa tanie mało w miare pala i maja ladownośc a jak cie ku*** stać na lepsze to niejezdzij po innych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do marcin ja CI to wyjaśnię: bo sam jesteś wieśniakiem i zazdrościsz innym że jeżdżą wolkswagenami a ciebie nie stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pokomentowaliście w temacie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zróbcie sobie ustawkę i sobie pokomentujcie na żywo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek -mamusia nie nauczyła Cię kultury?Masz jak na mężczyznę ubogie słownicostwo.Może i lece na opla ,na Mnie nie zrobił byś wrażenia nawet jak byś jeżdził ferrari Ty buraku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cheap lebron 9 shoes for sale | kevin durant shoes | wholesale Nike Yeezy 2 | wholesale lebron 9 shoes | cheap kevin durant shoes | cheap nike yeezy 2 | lebron 9 shoes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...