Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lubelszczyzna jest na szarym końcu Polski, pracuję w instalbudzie w lubyczy króleskiej 1500 zl to w życiu nie zarobiłem a praca na budowie wiadomo że lekka nie jest, płaca absolutnie nieadekwatna do wykonywanej pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZUS - referent- 6,5 lat pracy, 1300 netto, po studiach. Nie leże 8 godzin na biurku z kawą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Technik budowy maszyn, duza firma chemiczna 2 lata stazu pracy 2400 zł. netto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz pewnego miasteczka oddalonego od Lublina o 45 km. - 12000 zł/netto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starszy Specjalista w małym miasteczku - staż ponad 3o lat - 2100 na rękę . Ja jestem zadowolona ze swojej pracy i pensji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rencista ,po 25 letnim stażu pracy -renta 520 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Teresa' date='14.09.2009, 22:15:17' post='170580'] Urzad Miasta Lublin wyzsze po 10 latach na jednym z wydzialow puzniej nas odlonczyli i jestesmy budzetowka 1750 na reke .Pracy i stresu full a zarobki stoja w miejscu......................................... Nie wierzę,że pani Teresa pracuje w UM w Lublinie-urzędnik z takim poziomem ortografii????A może to dysortografia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W POSCE PRACUJAC NA BUDOWIE ZOSTAWAŁO Z 500 ZŁ OD 2 LAT MAM FIRME W SZWECJI ZOSTAJE Z 50.000ZL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teresa napisał:
Urzad Miasta Lublin wyzsze po 10 latach na jednym z wydzialow puzniej nas odlonczyli i jestesmy budzetowka 1750 na reke .Pracy i stresu full a zarobki stoja w miejscu.
I tak za dużo...nie do pomyślenia jest fakt, że w Urzędzie miasta pracuje osoba (przypominam- z wyższym wykształceniem), która robi takie błędy ortograficzne : puźniej, czy odłończyli.... dajcie spokój...apokalipsa, koniec świata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ślusarz wykształcenie wyższe na kierunku logistyka i transport po 15 latach pracy zarobki netto:1500 zł. w tym 100 zł premii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ślusarz wykształcenie wyższe na kierunku logistyka i transport po 15 latach pracy zarobki netto:1500 zł. w tym 100 zł premii
Ludzie wam się nie chce pracować mam niecałe 29 lat swoja praca własna zbudowałem firmę w ciągu kilku lat zero układów zero znajomości w drugiej w innej miejscowości po drugiej stronie polski jestem w zarządzie wykształcenie średnie dopiero teraz studiuje dla własnej satysfakcji zarobki dużo powyżej średniej w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...