Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
CO ZA ANALFABETA PISAŁ TEN ARTYKUŁ!!!!!!!!!! Gurze Puławskiej ale wstyd!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z całym szacunkiem ale jak czytam "w Gurze Puławskiej" to mi się flaki wywracają, litości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedosyć, że strona internetowa jest do kitu to jeszcze redagują ją niedouczeni redaktorzy - wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CZY TO AŻ TAKIE WAŻNE PRZEZ JAKIE U lub O PISZE SIĘ GÓRA PUŁAWSKA, SKUP SIE NA TREŚCI WYCIĄGNIJ Z TEGO WNIOSKI I KASĘ ZA KTÓRĄ KUP ŚRODKI CZYSTOŚCI I ZAWIEŹ DO SZTABU W DOBRYM K. WILKOWA, POMÓŻ LUDZIOM PRZETRWAC TĄ GEHENNĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno się nakazać odstrzał bobrów w czasie powodzi na wałach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Góra Puławska! a nie Gura.Gdzie ortografia?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JanK napisał:
Powinno się nakazać odstrzał bobrów w czasie powodzi na wałach.
A takich jak ty wytopić kretynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CodeZero napisał:
A takich jak ty wytopić kretynie
Pewnie "zielony" jesteś skoro bobry ważniejsze dla ciebie niż ludzie... Panie chroń nas przed "zielonymi"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile godzin pracował na wałach Wajrak ze swoimi zielonymi ? Do łopat i dziury łatać ,do piachu zieloni ,do piachu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Parchatce i nic nie słyszałem o bobrach i dziurach, które to niby robią w wale. Jak dla mnie to kolejna plotka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaproście (p)osła Niesiołowskiego i POkażcie mu co robią bobry bo on tego nie wie a twierdzi wręcz coś innego uważa,że bobry POmagają ludziom w walce z POwodzią bo robią tylko tamy a żadnych jam czy korytarzy do których dociera woda i rozsadza wały od środka nie robią.Marny to z niego profesor (zoo)logii!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...