Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy to to tak śmierdzi w Lublinie i okolicach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"chciał je przerabiać" Ten wątek jest bardziej interesujący niż sam pożar. Czy każdy może gromadzić takie ilości odpadów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było tam 1200 ton opon, czyli miałby z tego po pirolizie około:- 480 ton oleju opałowego- 360 ton sadzy (dla firm produkujących wyroby gumowe)- 150 ton złomu stalowego  Policzcie sobie jaka ogromna kasa poszła się jesbać !http://www.przemekkainel.pl/publications/
   
Już liczę hurtem olej chodzi nie mniej niż 1800zł za 1000 litrów, olej ma gęstość 0,8g/cm3, wię te tony trzeba pomnożyć przez 1,25480x1,25x1800zł=1.080 000zł   czyli bańka poszła z dymem aaa jeszcze sadza i złom  360x5 000=1.800 000 zł ale to w detalu tyle kosztuje sadza z Chin przyjmijmy więc tylko kolejną bańkę puszczoną z dymem  150x600=90 000zł    czyli śmiało można polwiedzieć, że facet popłyną na dwa miliony złotych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszy mnie to twoje liczenie strat :D w piątek ukradli mi z podwórka kłębek drutu stalowego wart 100 PLN a zamierzałem z niego zrobić siatkę za którą mógłbym śpiewać 1500 PLN "czyli poszło się pierdolić 1500 PLN tak??? chłopy też niech przeliczają straty w zbożach na mąkę albo jescze lepiej na makaron i chleb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   
Może jest tak że stracił 2mln aby zarobić 16 mln jak Kolczyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...