Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Premier Tusk obiecał nam szybką budowę S19

Utworzony przez mim, 13 października 2012 r. o 07:14 Powrót do artykułu
PISowskie łajzy
Gość napisał:
Gdyby nie zdecydowany protest w Warszawie to byś widział obwodnicę Lublina!!! której nota bene jeszcze nie ma!!! Więc nie ma się z czego cieszyć!!!
A ja się cieszę, bo wiem , że będzie. I taka między na nami różnica. A jak już ją zbuduja to zmienisz tekst z "nie ma się z czego cieszyć" na "a do czego nam ona potrzebna". Typowe pitolenie polaczka patrioty z pisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
PISowskie łajzy A ja się cieszę, bo wiem , że będzie. I taka między na nami różnica. A jak już ją zbuduja to zmienisz tekst z "nie ma się z czego cieszyć" na "a do czego nam ona potrzebna". Typowe pitolenie polaczka patrioty z pisu.
Dziecko drogie jeszcze wszystko się może zdarzyć, kasy może zabraknąć. Co jest na A2?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dziecko drogie jeszcze wszystko się może zdarzyć, kasy może zabraknąć. Co jest na A2?
"Dziecko drogie" powiedz mi właśnie co jest na A2 bo mi się wydaje , że droga skończona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pinokio Tusk obiecal na Euro 2012 cala s 17 od Warszawy do granicy z Ukraina, to logicznie gdzie ona jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Dziecko drogie" powiedz mi właśnie co jest na A2 bo mi się wydaje , że droga skończona
Jasne [media]http://www.youtube.com/watch?v=yMnNKjuFT-s[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie- trochę spokoju i rozsądku. Niech nasi parlamentarzyści załatwią, aby wybudowano najpierw odcinek Lubartów- Kraśnik. Jeśli na podkarpaciu mają zaawansowaną dokumentację i wybudują od Rzeszowa do Niska czy nawet granicy województw to okaże się, że zostanie odcinek od Kraśnika do granicy województwa czy do Niska- a to już najwyżej 50km i wtedy kasa się znajdzie, ale to chyba raczej bliżej 2020 niż 2015. W każdym razie szanse są i to się liczy.Zauważcie, że jeśli jest taki projekt tzn że Rzeszów z Warszawą ma być połączony przez s19 i s17 i jeśli dwa regiony będą za tym lobbowały to szanse są
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się wydaje, że Tusk mówi tym razem prawdę i ogłoszą przetarg na S19 w 2013r. ... na całe 10km zachodniej obwodnicy lublina w ciągu S19...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
To może lepiej dokończyć S17 do granicy państwa? Tak nakazywałaby logika. Tylko czy w tym kraju ktoś kieruje się logiką?
Logika nakazuje budować tam gdzie jest największe natężenie ruchu. Czyli przy dużych miastach, np. lublin-puławy, lublin-lubartów, lublin-kraśnik, lublin-piaski, warszawa-garwolin, obwodnice miast, a później uzupełniać braki w ciągłości... największy zysk przy milimalizacji kosztów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze, że coś w końcu ruszyło i doczekaliśmy się tak zaawansowanych robót, które w niedługim jak na okres oczekiwania powinny się zakończyć. Nie ważne za kogo były budowane, kto na kogo glosował, kto co obiecuje, ale najważniejsze, żeby drogi były budowane.W pełni popieram wypowiedzi rozsądnych ludzi, którzy zamiast kłótni w sensowny sposób wyrazili swoje subiektywne opinie dotyczące S17, widać, że nie tylko mi zależy na tym, żebyśmy mogli spokojnie poruszać się po naszych lubelskich drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pavliq napisał:
A mi się wydaje, że Tusk mówi tym razem prawdę i ogłoszą przetarg na S19 w 2013r. ... na całe 10km zachodniej obwodnicy lublina w ciągu S19...
Kiedy człowieku on mówił prawdę????????? Włącz myślenie,nie daj się DYMAĆ komuchom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don z Honolulu napisał:
Kiedy człowieku on mówił prawdę????????? Włącz myślenie,nie daj się DYMAĆ komuchom.
Na komuchów jest dobra lustracja.he.he.he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
Na komuchów jest dobra lustracja.he.he.he.
jaki ty pier***nięty, od ponad 30 lat rządzi pier***ona solidarność, która rozpieprzyła kraj, popatrz na b. przywódcę solidarnośći, ma w h** dzieci i ma sie dobrze, za komuny nie miałby takiej sielanki, musiał;by zapier***ać i to porządnie na tą swoją gromadę dzieci, przecież za komuny pracował jako elektryk a za panowania solidarności dostał za darmo emeryturę nawet nie mając wypracowanych lat do przyznania emerytury. Także przez tą pier***oną solidarność klepiemy teraz biedę,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbuduja to jest dobra opcja polaczenie z a4 dwa miasta wojewodzkie potem przez radom do wawy i jest opcja wiec nalezy pochwalic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don z Honolulu napisał:
Kiedy człowieku on mówił prawdę????????? Włącz myślenie,nie daj się DYMAĆ komuchom.
W tym miejscu, że w przyszłym roku ogłoszą przetarg na całe 10km (czytaj dziesięć kilometrów) S19, zachodniej części obwodnicy lublina. Wszyscy myślą, że na całą S19, ale on mówił tylko o tym jednym odcinku. Z pozostałymi drogami i inwestycjami o których mówił może być podobnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jaki ty pier***nięty, od ponad 30 lat rządzi pier***ona solidarność, która rozpieprzyła kraj, popatrz na b. przywódcę solidarnośći, ma w h** dzieci i ma sie dobrze, za komuny nie miałby takiej sielanki, musiał;by zapier***ać i to porządnie na tą swoją gromadę dzieci, przecież za komuny pracował jako elektryk a za panowania solidarności dostał za darmo emeryturę nawet nie mając wypracowanych lat do przyznania emerytury. Także przez tą pier***oną solidarność klepiemy teraz biedę,
To nie jest tak CYCU jak piszesz,to nie solidarnośc,tylko konfident BOLEK tak zagrał w buca,komuchy mu tą władzę dali [ wygrał z nadania komuchów i przyniesiony w konfidenckiej teczce ]aby on podczas NOCNEJ ZMIANY czyt.polskiego nocnego zamachu stanu oddał im tą władzę na powrót.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
Na komuchów jest dobra lustracja.he.he.he.
Nażresz się durniu tą lustracją PISUARY już 22 lata lustrują aż ci durniu z tego tytułu brzuszysko urósł,=LUSTRACJA WYKARMI GŁODNY NARÓD==SMACZNEGO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalny Polak napisał:
Nażresz się durniu tą lustracją PISUARY już 22 lata lustrują aż ci durniu z tego tytułu brzuszysko urósł,=LUSTRACJA WYKARMI GŁODNY NARÓD==SMACZNEGO.
Jak nie z lustrujesz komuchów,konfidentów i innych czerwonych pachołków Moskwy to BUCU pamiętaj że nie ruszysz z miejsca,bo to oni będą wszystko wywracać,bo to im zależy aby POLSKA była słabo i głupio rządzona,tak jak to ma miejsce obecnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mecenas napisał:
Jak nie z lustrujesz komuchów,konfidentów i innych czerwonych pachołków Moskwy to BUCU pamiętaj że nie ruszysz z miejsca,bo to oni będą wszystko wywracać,bo to im zależy aby POLSKA była słabo i głupio rządzona,tak jak to ma miejsce obecnie.
Nażryj się GNIDO lustracji będziesz szczęśliwy ,że pomogłeś Polsce ,do tej pory nie zauważyłem aby lustracja poprawiła byt,ci z SB zlustrowani jako pierwsi założyli agencje ochrony parkingi itp.bo jest wolność wykonywania działalności gospodarfczej,cinkciarze założyli kantory ,prawnicy piertwsi na liście kombinatorow itp.itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan palikot wypowiada się jakby nie miał zielonego pojęcia o sytuacji finansowej zakładów azotowych w puławach. firma ma gigantyczne zyski, buduje elektrownie w porozumieniu z pge, które też szuka gazu z łupków, więc o powodzenie całego pomysłu z elektrownią byłbym spokojny. jeżeli za inwestycje biorą się ludzie z głowami na karku to nie ma co panikować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj curwa co za dzicz napisał:
Nażryj się GNIDO lustracji będziesz szczęśliwy ,że pomogłeś Polsce ,do tej pory nie zauważyłem aby lustracja poprawiła byt,ci z SB zlustrowani jako pierwsi założyli agencje ochrony parkingi itp.bo jest wolność wykonywania działalności gospodarfczej,cinkciarze założyli kantory ,prawnicy piertwsi na liście kombinatorow itp.itd.
Nigdy BUCU nie było w tym kraju lustracji,dlatego jest tak jak jest.Zrobili BUCU zamach stanu czyt.NOCNA ZMIANA i ubili Maciarewicza z jego lista agentów i cały rząd Olszewskiego.Padł BUCU wtedy blady strach na komuchów,konfidentów ,kapusi i innych pachołków Moskwy.I dlatego jest i będzie tak wszystko POsrane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...