Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokuratura sprawdza, ilu mieszkańcom Karczmisk ogołocono konta

Utworzony przez mosquito, 25 listopada 2009 r. o 21:41 Powrót do artykułu
Janiczek napisał:
Axel ty buraku jeden. Gmina to jeden wielki burdel w środku jak na śmietnisku, Kurz, brud i ubóstwo. Nie mówie o wszytkich urzędnikach w tej gminie ale większość to totalna klapa dla wójta i Eduarda R. (byłego AA%%%) Sam wójt nie lepszy. Przyjmuje ludzi do gminy co idąc do pracy do urzędu wychodzą od razu od dojenia krów bo mają po 50 ha pola. Dziadostwo i tyle!!!!!! Sprzątaczka w gminie co ledwo chodzi. Pier...całe wybory nie będe na tego mungoła z Psl głosował na tą wiejską złodziejską na czele ze starostą Partię Antypolityczną!!!!!!!
Jeżeli będziemy mieć takie podejście do wyborów to będzie jak dotychczas, albo jeszcze gorzej.Skorzystajmy moi drodzy z zalet demokracji i weźmy udział w przyszłorocznych wyborach. wprowadźmy nowych ludzi do "gminny' i może będzie lepiej. Pisząc na forum nie obrażajmy się wzajemnie bo wtedy nasz, tzn karczmiaków kultura sięga dna jak urzędników "gminny". Myślmy, kto mógłby zmienić wizerunek naszej gminy i niech startuje w przyszłorocznych wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy okazji afery w banku dostało się wszystkim.i gminie i zgk które nie mają z tym nic wspólnego.pytam się po co?co ma do tego np.P.Kierownik zgk?a może wójt mógł coś zrobić a nie zrobił?ludzie zastanówcie się zanim kogoś oczernicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janiczek napisał:
Axel ty buraku jeden. Gmina to jeden wielki burdel w środku jak na śmietnisku, Kurz, brud i ubóstwo. Nie mówie o wszytkich urzędnikach w tej gminie ale większość to totalna klapa dla wójta i Eduarda R. (byłego AA%%%) Sam wójt nie lepszy. Przyjmuje ludzi do gminy co idąc do pracy do urzędu wychodzą od razu od dojenia krów bo mają po 50 ha pola. Dziadostwo i tyle!!!!!! Sprzątaczka w gminie co ledwo chodzi. Pier...całe wybory nie będe na tego mungoła z Psl głosował na tą wiejską złodziejską na czele ze starostą Partię Antypolityczną!!!!!!!
Bardzo nie lubię tych "naszych urzędników, na czele z WODZEM WIELKIM człowiekiem" ale co do pana Eduarda (jak napisałeś byłego AA) to on miał odwagę żeby przestać i z tym wygrać a ty po zakrapianej imprezie na drugi dzień będziesz się chwalił ile to wypiłeś bo nie miałeś odwagi powiedzieć dość a on się tego nie wstydzi , chwalę go za to co zrobił. EDUARDO tak trzymać i zmień Wodza na lepszego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO PANA AXELA :SPRÓBUJ ZAŁATWIĆ JAKĄŚ SPRAWĘ W URZĘDZIE A WTEDY SAM BĘDZIESZ "UJADAŁ"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janiczek napisał:
Axel ty buraku jeden. Gmina to jeden wielki burdel w środku jak na śmietnisku, Kurz, brud i ubóstwo. Nie mówie o wszytkich urzędnikach w tej gminie ale większość to totalna klapa dla wójta i Eduarda R. (byłego AA%%%) Sam wójt nie lepszy. Przyjmuje ludzi do gminy co idąc do pracy do urzędu wychodzą od razu od dojenia krów bo mają po 50 ha pola. Dziadostwo i tyle!!!!!! Sprzątaczka w gminie co ledwo chodzi. Pier...całe wybory nie będe na tego mungoła z Psl głosował na tą wiejską złodziejską na czele ze starostą Partię Antypolityczną!!!!!!!
Nareszcie coś mądrego ,potwierdzam . I popieram twoje stanowisko. Coś z tym trzeba zrobić .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANTY ZENON napisał:
DO PANA AXELA :SPRÓBUJ ZAŁATWIĆ JAKĄŚ SPRAWĘ W URZĘDZIE A WTEDY SAM BĘDZIESZ "UJADAŁ"
Kurczę ale się narobiło w tych Karczmiskach. Taki super Bank a taki wstyd . Afera na całego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
axel napisał:
Witam Przypadkowo wszedłem na to forum przeglądając internetową wersję dziennika wschodniego a zainteresowanie moje wzbudziło ponieważ kilka miesięcy temu miałem okazję odwiedzic Karczmiska i okolice. Powiem tak, aż głowa zaczyna boleć od tego "ujadania", które własciwie tylko tyle ma na celu by dokopać lokalnemu bankowi a przy okazji lokalnej władzy i wszystkim kto sie tylko nawinie. Z przerażeniem czytam jak to niby wszyscy włacznie z urzędnikami oraz pracownikami banku są niekompetentni i nadaja się właściwie tylko do wymiany. Tak oczywiście sądzą pewnie ci którzy na tą wymianę czekają a to forum jest okazją by wylać wszystkie pomyje które powstały na kanwie ich "uczciwosci i trosce o gminę". Szanowni Państwo mam taka propozycję weźcie się może do roboty. Czy uzurpując sobie mądrość na władzę oraz umiejętność na ewentualne prowadzenie spraw lokalnych macie doświadczenie w tej materii a przynajmniej zrobiliście w swoim życiu coś pożytecznego. Nie sądzę bo wygląda mi to na synomimy próżnosci. Spróbujcie najpierw zrobić coś pożytecznego dla tego społeczeństwa to może oczywiście będziecie mieli szansę w najbliższych wyborach ewentualnie starając się o te "jakże atrakcyjne stanowiska". A tak na koniec, pojawił w kilku postach się wątek polityczny, który jest mi dość obojętny ale cos tak czuje że gdzies tu mi troche śmierdzi PiSem i Samoobroną a ten swąd polityczny jest dużo trudniejszy do zniesienia od innych. Pozdrawiam tych którzy naprawdę z oddaniem pracują dla lokalnej społeczności dbajcie o swoja mała ojczyznę bo okolica jest bardzo piękna.
Szanowny axelku - a ja Ci życzę byś tu pomieszkał dłużej i lepiej poznał tych, o których piszesz, że tak oddanie "pracują dla lokalnej społeczności" i tych co tylko ujadają. Dbamy o swoją małą ojczyznę i szlak nas trafia, że czas ucieka, są nowe możliwości - a my jak kilkadziesiąt lat temu nasi rodzice, dalej taplamy się po błotnych bezdrożach, patrzymy na głupie inwestycje, albo tolerujemy bezprawie.... Nie wierzysz - to wpadnij wtedy gdy dłużej pada deszcz lub są roztopy, posłuchaj co ludzie mówią o kolejnym remoncie świetlicy strażackiej lub jak odbudowują centrum wsi zaczynając od budynku urzędu gminy lub jak cudnie pachnie w szkole po imprezie dla lokalnej elity..... Dobra infrastruktura to magnes dla biznesu, podobnie jak kompetentni i uczynni urzędnicy... Niestety, jednego i drugiego jest tu jak na lekarstwo. Mądrzy mówią, że ryba psuje się od głowy... Mają rację???? Mądry król słuchał błazna, głupi rozkazywał by go ściąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z uwagą czytałam przemówienie "alexa" coś mi się wydaje ze w Urzędzie Gminy zajmuje jakieś stanowisko bądz jest spokrewnioniy z którymś z pracowników i dlatego tak zareagował na komentarze dotyczące gminy - PRZYJA POZYCJE OBRONNA (czy to może strach przed mogącą nastąpić utratą posadki???????????)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie co to za władza ??????????????? od kiedy można na terenie szkół spożywać alkohol!!!!!!!!!!!! gdzie jest przestrzeganie przez władze praw??????????? co na takiej imprezie robił pan do spraw oświaty ŻENADA powiem krótko tym ludziom z gminy to chyba się w dupach poprzewracało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze coś takiego jak spr. banku miała miejsce tzn. szkoda tylko poszkodowanych ale przynajmniej można wyrazić swoją opinię o władzy jakże uroczych Karczmisk na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do `k.e`co prawda w oczy kole ??????? bardzo dobrze ze ludzie się wkońcu mogą wypowiedziec na temat tego co WY robicie Stanowisko do czegoś zobowiązuje szczególnie osoby publiczne wiec warto popracowac nad sobą nie chcemy by ktos taki jak wy reprezentował nasze społeczeństwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
do `k.e`co prawda w oczy kole ??????? bardzo dobrze ze ludzie się wkońcu mogą wypowiedziec na temat tego co WY robicie Stanowisko do czegoś zobowiązuje szczególnie osoby publiczne wiec warto popracowac nad sobą nie chcemy by ktos taki jak wy reprezentował nasze społeczeństwo
popieram w całej okazałości . Mądry głos . Może wreszcie naród zmądrzeje i się ocknie przy następnych wyborach. A prawda jest taka , że jaki naród taka władza. Czas aby się zmienić . Do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zidentyfikujcie się NARZEKAJĄCY to będziemy na was głosować ! Ale najpierw posprzątajcie swoje podwÓrka, bo kaŻDY MA NA SWOIM CO POZAMIATAĆ. Słychać w powyższych wypowiedziach "hałaśliwą" L. i Wojtusia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drogi "gościu" z pewnością ty też masz co sprzątać, więc do roboty!!!!!!!! i nie wymagaj od nas tego byśmy sie zidentyfikowali gdyż sam nie ujawniłeś swoich danych ( wyjaśnij o co chodzi z hałaśliwą L. i Wojtusiem)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='29.11.2009, 14:55:56' post='199741'] do `k.e`co prawda w oczy kole ??????? bardzo dobrze ze ludzie się wkońcu mogą wypowiedziec na temat tego co WY robicie Stanowisko do czegoś zobowiązuje szczególnie osoby publiczne wiec warto popracowac nad sobą nie chcemy by ktos taki jak wy reprezentował nasze społeczeństwo Nie jestem pracownikiem gminy,zgk ani banku więc co ma mnie w oczy koleć?wasza głupota?czy tytuł tego artykułu brzmi "Oceń pracowników gminy"?wypowiedzieć się każdy ma prawo ale nie w taki sposób.a jeżeli nie chcesz żeby ktoś taki reprezentował WAS to zastanów się co TY możesz zrobić?a nie tylko siedzieć i narzekać.to mnie w oczy kole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Karczmiacy.Zostawcie Eduarda w spokoju.jako jedyny pokazał że ma jaja.Inspektor oświaty jest właściwym człowiekiem na niewłaściwym miejscu.Ma wykształcenie, mądrość, doświadczenie w pracy urzędniczej i myślę, że do wyborów jeszcze wytrzyma a po wyborach zajmie właściwą dla siebie funkcję.Ale musimy Mu pomóc idąc na wybory.To są nasi ludzie.http://szmels.wrzuta.pl/audio/2Ds0GTK0nWz/zespol_reprez_-_gdy_na_tronie_siedzi_chuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wójt gminy może by zobaczył resztę wsi, a nie tylko karczmiska. nie ma żadnych świetlic dla młodzież ani chodników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sennych i peryferyjnych Karczmiskach coś zaczęło się dziać... dzięki jednej banalnej kradzieży - o której ktoś napisał. Właściwie powinniśmy być wdzięczni tej kobiecie, że nieświadomie uruchomiła dyskusję. Dotychczas ludzie tylko pod nosem mówili jak opryskliwie są obsługiwani przez miejscowych urzędników(z nielicznymi wyjątkami), jak ich w urzędzie potraktowano i pokazano "kto-jest kto", dlaczego buduje się drogi hen pod lasem - a do kościoła idzie się po wertepach, kto kogo oszukał, wyciął, okradł, kto zmarł i dlaczego ten czy ów awansował lub dostał podwyżkę... Obecni włodarze działają na miarę swoich możliwości, po prostu na nic więcej ich nie stać. Poza tym spłacają dług wdzięczności wobec tych, co ich wybrali - w samych Karczmiskach przecież dostali po nosie.... Okolica jest piękna, ludzie z natury dobrzy i pracowici - szkoda zmarnować taki kapitał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja się przyłączę do dyskusji. Zacznę od tego że nie wiedziałem, iż sławna L. ma pseudo "hałaśliwa" :] Muszę przyznać że ciekawe Co do tematu, uważam że rozważać się na temat banku nie ma sensu dlatego, że wszędzie zdarzają się kradzieże (jak już to ktoś wyżej powiedział) i nie można (również odpowiadając na wypowiedź poprzedników) mówić o bezprawiu w Karczmiskach, bo sytuacja o której jest artykuł jednoznacznie mówi że dopuszczającej się kradzieży pracownicy zostanie wymierzona sprawiedliwość. Jeżeli chodzi o Karczmiska i okolicę. Wiem co podoba się przyjezdnym. Potencjał, jaki jest w tej miejscowości. Nie chcę jednoznacznie mówić, czy władze, czy mieszkańcy, czy inwestorzy, czy ktokolwiek inny, ale na pewno chętni do włożenia w to czasu, pieniędzy i pomysłu, mają szerokie pole manewru. Co najbardziej mnie cieszy to to, że w "centrum" - a mam na myśli okolice wspominanego UG - zacznie się coś dziać. Wierzę w to, że inwestorzy którzy nabyli dawny "Pawilon" oraz niefortunnie usytuowaną "Krampę", zrobią tam co trzeba. Kolejne co mnie bardzo boli, to przeznaczenie pięknego pałacu na biura Gospodarki Komunalnej i Biblioteki. Mam wymieniać dalej? Dlaczego nic nie dzieje się w dawnym "Ośrodku Zdrowia"? Miejsce jest idealne. Oczywiście ktoś miał inne plany i... budynek stoi pusty. A w miejscowości brakuje: restauracji, kawiarni, pizzeri... szczególnie przy głównej trasie. Nie wiem jak wygląda "pakiet zajęć" w GOK-u, ale z kulturą to on faktycznie ma niewiele wspólnego... A młodzież? Stoi na przystanku z piwem Wizytówka idealna ;] Mimo, iż mieszkańcy Karczmisk chcieliby uważać się za ludzi postępowych i zurbanizowanych, to dalej można śmiało powiedzieć że ludzie zawsze będą wiedzieli lepiej - gdzie się było, z kim, kiedy, o której godzinie - nawet jeśli to nie jest prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może wójt by zrobił świetlice dla młodzieży, a nie tylko karczmiska są najważniejsze w tej gminie MOŻE KTOŚ MNIE POPRZE Z TĄ WYPOWIEDZIĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 87

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...