Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przepraszam! Za niepotrzebne i durne wpisy. Jeśli urażałem tym bardziej przepraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu co ty wyprawiasz, może jeszcze przepraszaj że żyjesz, a co zrobiłeś dobrego dla drugiego człowieka?????? Już czas o tym pomyślec, póki nie jest za późno. Jest tyle rzeczy do zrobienia, ale ja ci nie będę mówił co, ty najlepiej wiesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tu tak cicho? Tyle się na wsi dzieje a tu nic. Gdzie ci komentatorzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cisza na forum, bo wszystkim mowę odebrało po wyliczeniu przez "mędrców" gminy kosztów solarów 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam się na wsi dzieje, że w radio o tym mówią???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiat przyjął imigrantów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To imigrant teść pociął nożem imigranta zięcia w Karczmiskach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może się o kozę pokłócili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jak tam po sesji? Słyszałam, że znowu "mondrości najmońdrzeńszych" przyprawiały o mdłości wszystkich obecnych łącznie z gwiazdami prasy lokalnej szukającymi na siłę jakichś afer, które tworzą się pod czapkami niektórych radnych, a nie chcą zaistnieć w rzeczywistości. Może dziś było za ciepło i mózgi na wysokościach się zagotowały? Może warto robić sesje pod wieczór, jak już trochę chłodniej jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tam... oj tam... jakby rzucić okiem takim jak moje, to nie jedna afera by się ujawniła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sobie patrzę napisał:
jakby rzucić okiem takim jak moje
 Masz dziwne oczy, problem ze wzrokiem czy z mózgiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do myślącej: chory psychicznie nigdy nie przyznaje się, że jest chory, a myślący nigdy nie epatuje myśleniem,więc nick przemawia sam za siebie.  Ty się tylko używasz wazeliny niezgodnie z jej przeznaczeniem, a ja posiadam umiejętnośc czytania i analizy.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma racje a ty nawet pisac nie potrafisz, chwalisz sie analizami, a jedyne co nalizales to wielkie g.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu, Twój argument to używanie brzydkich słów i napastliwość, przykład idzie z góry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie wójcie od siedmiu  boleści skor pan  na stronie gminy ogłasza  żeby wiązać swoje psy to niech  pan wiąze swoje bydle,  bo jak jeszcze raz to  bydlę wy***y na ulice  to ja dzwonię na policję!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do roweru skakał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hihi napisał:
do roweru skakał?
 ty się nie śmiej  bo jak tobie to  bydlę ***y do roweru  i poodgryza nogi  to ci tak wesoło  nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rozumiem, że już czas kampanii wyborczej się zaczyna, ale litości... Walcz merytorycznie a nie takim czymś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jasne, że już się kampania zaczęła, a po co te umizgi do PIS-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czyja krewna będzie zatrudniona ????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...