Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co to tam nasz cudny przewodniczący chce ukryć znowu, że robi nadzwyczajną sesję w piątek o 18? Nie dałoby się o 22? Wstydzi się pokazać za widoku czy "prasa" ma czas na relacjonowanie dopiero wieczorem? Już najwyższy czas na zmiany i pożegnanie tych "radnych", bo coraz bardziej władza ich degeneruje. Zauważyłam tez jeszcze dziwną rzecz. Jeden radny od bardzo dawna nie uczestniczy w sesjach. Nie powinno się z tym czegoś zrobić? Po co nam radny, którego nie ma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co, nie miałem racji, że krewna bedzie zatrudniona! Jak to się nazywa nepotyzm? A kolokwialnie mówiąc jak sobie wójt da radę bez zastępcy, bo po to zatrudniał, że kolokwialnie nie dawał rady?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt zatrudnił swoją krewną? To się do prokuratury nadaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczegóż to Wasza cudna pani vajswójt zrezygnowała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie nie chciała użerać się z radą gminy, która zamiast dbać o dobro gminy Karczmiska daje się prowadzać za nos przez wybujałe ego co poniektórych, dla których liczy się tylko jakaś zemsta osobista albo pokazanie, że są kimś i chcą poczuć pełnię władzy nie mając o niej zielonego pojęcia. A biorąc pod uwagę, że wybory już niedługo to podskakują coraz bardziej. Nawet przyszły kandydat już bez skrępowania chadza z "prezydium".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Nawet przyszły kandydat już bez skrępowania chadza z "prezydium". Zem o  kim mówisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie to krewna pracownicy o pseudonimie wazelinka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyraźniej wszyscy twoi krewni są zbyt głupi żeby pracować w urzędzie i tak sobie wypisujesz tutaj żale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli nie ma rzeczowych  argumentów to co robi  " mądra pracownica urzędui" -  obraża moich krewnych. To etyczne i mądre. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwał się nieobrażający :) Przejrzałem, było dwa postępowania, zgłosiła się jedna osoba. Nie wiem gdzie tu widzisz problemy i czemu ludzi obrażasz i oskarżasz o jakieś matactwa, a to wynika z kontekstu, ale ja tam niczego złego nie widzę. Nie mów, że nie było wiadomo o przyjęciu, było się po prostu zgłosić skoro jeśli czułeś się na siłach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******dziennikwschodni.pl/lublin/first-lego-league-w-lublinie-uczniowie-zbudowali-i-zaprogramowali-roboty,n,1000211757.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę o trochę piachu i soli na drogi powiatowe i gminne .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenek ku...wa dawaj sól na drogi powiatowe bo jest lodowisko a nie asfalt. Wybory niedługo, rusz 4 litery!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ruszy. jak lody ruszą :-) I przed wyborami, strażaków puści by namawiali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sesja 22 marca - kompromitacja w sprawie górnych stawek opróżniania zbiorników bezodpływowch - panie wójcie art. 6 ust. 2 ustawy o utrzymaniu czystości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani z  ciekawoscia czekamy na nastepny cyrk naszych madrali radnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i przedstawili cyrk jakich mało. Czy ktoś jeszcze uważa, że tej rady nie nalezy wywalić na zbity pysk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się zastanawiam, czy ci ludzie w ogóle mają w głowie cokolwiek poza sianem i czy potrafią myśleć samodzielnie zamiast słuchać człowieczka bez honoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 52 z 52

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...