Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przelot meteoru w lubelskim!

Utworzony przez tomasir, 7 lipca 2009 r. o 08:50
Witam wszystkich serdecznie Poszukuję światków przelotu meteoru (ciała z kosmosu), który miał miejsce 30 czerwca ok. 22.40. Przelot trwał kilka sekund (typowe dla takiego zjawiska). Każdą osobę, która widziała jakiś nietypowy rozbłysk na niebie, inne dziwne odgłosy - proszę o kontakt ze mną czy też widziały lub słyszały o kamieniach, które "spadły z nieba". Również służę pomocą w identyfikacji kamieni, mówiąc prościej pomocy w rozpoznaniu czy to mogą być meteoryty. Najlepiej albo przez gg 1211464 (często niewidoczny) lub mailowo na tomekoglaza@poczta.fm pozdrawiam tomasir
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzies dopiero widzialem cale forum na ten temat no i filmik chyba na youtube
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
gdzies dopiero widzialem cale forum na ten temat no i filmik chyba na youtube
Jesteś pewien, że to akurat o ten konkretny meteor chodziło? Na youtubie nic nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałem to, widziałem! ale to był widok, pierwszy raz takie coś widziałem i przez tak długi czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
widziałem to, widziałem! ale to był widok, pierwszy raz takie coś widziałem i przez tak długi czas.
Byłoby możliwe byś się ze mną na maila lub gg skontaktował? Twoje spostrzeżenia mogą bowiem, mieć bardzo ważne znaczenie do dalszego badania tego zjawiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
widziałem to, widziałem! ale to był widok, pierwszy raz takie coś widziałem i przez tak długi czas.
Ponawiam prośbę o kontakt. Nie są to bowiem żadne jaja, a prawdziwe zjawisko - warte uwagi! Jestem miłośnikiem meteorytów - dlatego też pozwoliłem sobie tutaj pisać o tym zjawisku. Piszcie zatem na dane podane powyżej - nikt nie zostanie wyśmiany, wszystkie informację traktuję bardzo poważnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...