Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przetarg za 30 mln zł. Urząd przegrał, marszałek wymienia urzędników

Utworzony przez ruchjanusza.pl, 28 września 2011 r. o 14:34 Powrót do artykułu
Zlecając takie prace ludziom zatrudnionym z klucza politycznego, trzeba się liczyć z takimi konsekwencjami. To nie popłaca. Ja to zmienię. RUCHJANUSZA.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem dziennikarzem i chciałbym zaznaczyć, że urzędnikom zależało by głośno było w mediach o firmach, które się nie załapały, natomiast by było cicho o Asseco. Urzędnicy chętnie się wypowiadali, przekazywali swoje stanowisko.... i prosili by dzwonić po firmach... by je cytować.... ciekawe dlaczego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i przekręcik trochę się opóźni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ruchjanusza.pl napisał:
Zlecając takie prace ludziom zatrudnionym z klucza politycznego, trzeba się liczyć z takimi konsekwencjami. To nie popłaca. Ja to zmienię. RUCHJANUSZA.pl
I moja cała rodzina głosować będzie na Palikota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I moja cała rodzina głosować będzie na Palikota
Są otwarte wrota dla Palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i nowe matactwa PSL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to by teraz tłumaczyło wizytę pewnego przedstawiciela psl z obecnego rządu, w Lublinie dwa czy trzy miesiące temu, jako zwolennik komputerów prawdopodobnie mógł wpłynąć na warunki "przetargu". Trzeba kase na życie po przegranych wyborach jakoś zabezpieczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czesiek napisał:
I to by teraz tłumaczyło wizytę pewnego przedstawiciela psl z obecnego rządu, w Lublinie dwa czy trzy miesiące temu, jako zwolennik komputerów prawdopodobnie mógł wpłynąć na warunki "przetargu". Trzeba kase na życie po przegranych wyborach jakoś zabezpieczyć.
Z tego wynika,że to som "WROTA MATOŁKOWSZCZYZNY"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od zawsze wiadomo, że marszałkowski gra dla Asseco i e-Studio. To nie kwestia marszałka, tylko urzędasów, którzy od wielu lat siedzą na stołkach i wyciągają łapę po kasę z przetargów. Swoją drogą wydział kontroli z marszałkowskiego bada projekty unijne pod względem zgodności z ustawą Prawo zamówień publicznych, i wyznacza za to odpowiednią korektę finansową (nakazuje zwrócić część dofinansowania). Ciekawe, czy sam sobie wlepi karę (np. 25% - zgodnie z wytycznych UE), co w tym przypadku stanowi kwotę ok. 7.500000,00 zł (tyle mieszkańcy będą dokładać z własnej kieszeni do tego projektu). Ludzie kochani. Urzędnicy ustawiają przetargi, a my za to płacimy!!!!! Nie znam przypadku, żeby ABW lub CBA mocniej zainteresowało się urzędnikami z Lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy "wymiana urzędników" to premie i nagrody dla nich ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pługa sie nadajecie a nie do rządzenia,skorumpowane chłopki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...