Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przybory szkolne będą zbierać w "Stokrotkach"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 września 2016 r. o 16:36 Powrót do artykułu
To 500 zł na dziecko już nie wystarcza? Ja wychowałem swoje dzieci, jak brakowało pieniędzy to brałem dodatkową robotę nawet u rolników, ale żeby dziadować, lenie i nieroby. Nawet, gdybym miał to i tak był nie dał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zostawcie coś rodzicom. to ich dzieci i oni powinni mieć jakieś obowiązki a nie czekać na gotowe. co w ten sposób wychowamy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A komu jeszcze w Polsce brakuje pieniędzy? Szydło dała już wszystko wszystkim. Może jeszcze jakieś dzieci głodują lub są odbierane rodzicom. Jak PCK nie ma to do ojca redaktora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buraki z Was i tyle!! Przecież to zbiórka dla biednych dzieci.. Ja sam jutro pójdę do sklepu i kupię kredki, blok, małe farbki i dam na zbiórkę, ile wydam 15 zł? a jakieś dziecko na pewno się ucieszy. Nie chcecie to nie kupujcie, po co te debilne komentarze, jednak buractwa i prostactwa w Polsce nie brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no, dostali 500+ i jeszcze ich nie stac na gumke myszkę, długopis, ekierkę i ołówek? Weźcie nie dobijajcie mnie.... Ja nie mam 500+ i dziecku to kupuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbiórka dla biednych dzieci? Proszę sobie nie żartować, przecież teraz władza pisistyczna zadbała o wszystkie dzieci w kraju i biednych już nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...