Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przybory szkolne będą zbierać w "Stokrotkach"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 września 2016 o 16:36 Powrót do artykułu
To 500 zł na dziecko już nie wystarcza? Ja wychowałem swoje dzieci, jak brakowało pieniędzy to brałem dodatkową robotę nawet u rolników, ale żeby dziadować, lenie i nieroby. Nawet, gdybym miał to i tak był nie dał!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zostawcie coś rodzicom. to ich dzieci i oni powinni mieć jakieś obowiązki a nie czekać na gotowe. co w ten sposób wychowamy?
0
A komu jeszcze w Polsce brakuje pieniędzy? Szydło dała już wszystko wszystkim. Może jeszcze jakieś dzieci głodują lub są odbierane rodzicom. Jak PCK nie ma to do ojca redaktora.
0
Buraki z Was i tyle!! Przecież to zbiórka dla biednych dzieci.. Ja sam jutro pójdę do sklepu i kupię kredki, blok, małe farbki i dam na zbiórkę, ile wydam 15 zł? a jakieś dziecko na pewno się ucieszy. Nie chcecie to nie kupujcie, po co te debilne komentarze, jednak buractwa i prostactwa w Polsce nie brakuje.
0
Nie no, dostali 500+ i jeszcze ich nie stac na gumke myszkę, długopis, ekierkę i ołówek? Weźcie nie dobijajcie mnie.... Ja nie mam 500+ i dziecku to kupuję.
0
Zbiórka dla biednych dzieci? Proszę sobie nie żartować, przecież teraz władza pisistyczna zadbała o wszystkie dzieci w kraju i biednych już nie ma.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: