Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radawiec: Skoczek spadochronowy zawisł na drzewie

Utworzony przez micha, 17 sierpnia 2012 o 20:21 Powrót do artykułu
Kolejny profesjonalny redachtor z kurierka... pisze się nie areoklub, tylko aeroklub !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Micha, chyba Ci się gazety pomyliły!! :]
0
jaa napisał:
Micha, chyba Ci się gazety pomyliły!! :]
Nie chyba,a napewno.
0
poprawka oczywiście na pewno
0
Można było to nagrać i na YOUTUBE!
0
Skoczkiem tym okazał się być pewien gentelman z Londka Zdroju - Borys Johnson.
0
a na fotce to nie skoczek tylko paralotniarz...
0
ta młodziesz dzisiejsza...jest k...wa taka odmóżdzona że nie jest w stanie nawet za sznurek pociągnąć żeby skręcić... byłem widziałem... żenua...
0
Cheap Ray Bans Sunglasses | Cheap Ray Bans | Wholesale Ray ban UK | Cheap Ray Ban Wayfarer Outlet | Ray Ban Outlet | Cheap Ray Ban UK | Click Here | read more | http://www.cheap-ray...sunglass.co.uk/ | www.cheap-raybanssunglass.co.uk/ | cheap-raybanssunglass.co.uk/
0
High columns are a great addition to Coach Factory Online any living or bedroom to add classical flare to even the most plain of spaces. Coach Factory Corinthian columns, with beautiful top features, are delightful surprises for gardens, Louis Vuitton Canada end tables, and plant holders. Imagine coming home to a luscious garden with the richest details provided by Casa de Arti.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: