Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny chce do stolicy

Utworzony przez Mirr, 26 września 2007 o 10:31 Powrót do artykułu
Już dawno było to zaproponować!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
aa
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wydaje mi się że jest to temat do głębszej analizy gdyż w obecnym powiacie ryckim nie ma większych szans na szybszy rozwój naszego miasta Dęblina,tak więc każde inne rozwiązanie niż powiat rycki będzie na pewno lepsze!!!Nie c hcemy być w powiecie ryckim!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Popieram, przy okazji BEZWZGLĘDNIE trzeba zlikwidować powiat opolski!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
usunąć bumistrza, który blokuje rozwój i przejście do lepszego woj.!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
badania pokazały, że ludzie są za
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie chodzi już o to że Ryki są niewygodne, ale są tam takie układy z lublinem, że chyba przejście do Mazowsza ( czego chce ludność- Badania) jest obecnie niemożliwe. Lublin, który jest synonimem tępoty, zacofania i zaściankowości nie powinien wyciągać łap do terenów historycznie zw. małym mazowszem, co zaowocowałoby szybszym rozwojem, chociaż jeżeli wziąc pod uwagę unijne fundusze dla ściany wschodniej.....to może byśmy się odłączyli po ich wykorzystaniu!!!Pozdrawiam Dębliniaków i całe Mazowsze
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: