Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A Lublin, które miejsce??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ostatnie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I pomyśleć, że ten wójt z Jeziorzan ledwo załapał się do drugiej tury wyborów. I cudem (a bardziej) dzięki nonszalancji rywala został ponownie wybrany.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To znaczy, że nie ma się czym szczycić! Po co gonić za wszelką cenę w rankingach i cieszyć się jak głupi z wysokiej pozycji? Inwestycje to wydawanie pieniędzy w celu osiągnięcia pewnego celu ekonomicznego. O ile budowanie kanalizacji wzbogaca gminę poprzez zwiększenie atrakcyjności gospodarczej to budowa obiektów sportowych za grube miliony w czasach, w których boiska są puste (niż demograficzny + mniej kłopotliwe dla rodziców rozrywki) to marnotrawienie pieniędzy. Dlatego te wszystkie rankingi należy traktować z przymrużeniem oka. Papier wszystko przyjmie, a porównywanie gmin o zupełnie innym profilu budżetowym mija się z celem. Nawet położone blisko siebie gminy podlubelskie, tj. Markuszów, Jastków, Garbów, Nałęczów, znacząco różnią się między sobą nie tylko dochodami, ale też kierunkiem inwestycyjnym. Nałęczów jest zdolny do wydawania milionów na projekty kulturalne i pro-eko, a Garbów koncentruje się na wzmocnieniu infrastruktury drogowej i kanalizacji. Jedna gmina jest bogata i nie potrzebuje korzystać z funduszy UE (bo woli oszczędzić czas i nerwy) i buduje za własne pieniądze (czasem taniej), a druga jest biedna i łapie każdą okazję jednocześnie rozwijając administrację obsługującą projekty i zadłużając się w celu spełnienia warunków dofinansowania. W rankingu samorządów nie ma chyba ujemnych punktów za zadłużenie, a wtedy Jeziorzany nie miałyby wysokiej pozycji.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wójt jak wójt trochę filozof z innej bajki. Że ta gmina żyje toi zasługa Skarbniczki, to ona trzyma tam wszystko za buzię
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wójtowi i gminie gratulować należy, myślę że te działania zostały ocenione na podstawie obiektywnych danych dla grupy gmin wiejskich i nie można porównywać gminy Jeziorzany z gmina Lubartów. Ale powinien cieszyć fakt ze komuś się chciało tak pracować by efekt był osiągnięty w postaci wykonanych projektów - a nagroda to przy okazji.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ale jak by się nie załapał to honory bez zbędnych skrupułów przejął by gościu nie mając nić z tym wspólnego, mianując się jednocześnie ojcem sukcesu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
przytoczno.pl - cała prawda o gminie Jeziorzany. Zapraszam w tym tygodniu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: