Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
iDrive - polecam !! najlepsza szkoła w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o OSK Osior to polecam instruktora Pana Zbyszka:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja propozycja dla P. Puzio: Proszę rozwinąć temat wysokiej zdawalności szkoły (szkół) P. Osiora. Może każda szkoła powinna podzielić sie na dwie i odpowiednio kwalifikować kursantów. Ciekawe jak wówczas wyglądałby taki ranking?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EWAN zdałem w lecie za pierwszym razem, choć pewny nie byłem czy się uda, ogólnie jestem zadowolony z tego OSK. Parę cennych wskazówek pomogło mi zdać, choć kocham samochody to zapewne też mi pomogło zdać Reasumując w tej cenie czyli za 1100zł się opłaca w 100%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja osobiście polecam OSK RALLY naprawde fajni instruktorzy, młodzi, sympatyczni a przede wszystkim bardzo dobrze tłumaczą i zwracają uwagę na błędy... dzieki ich cierpliwości zdałam za pierwszym razem Pozdrowienia dla wszystkich a zwłaszcza dla P.Magdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam.Omijajcie szerokim łukiem Radom.Tam na pięćdziesięciu zdających zdaje jeden!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEN RADOM JEST SŁYNNY Z OBLEWANIA KURSANTÓW...RZUCILI SIĘ BO BYŁA DUŻA ZDAWALNOŚĆ...A ONI SIĘ WYCWANILI...I KASA LECI...115ZŁ.OD ŁEPKA...OMIJAĆ DRANI!!!MOŻNA ZDAWAĆ W CAŁEJ POLSCE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja polecam WŁODAWSKI SPEED. rewelacja. duzo razy probowalam zdawac w zamosciu szkolac sie w wurexie.tak ich zachwalali a teraz wiem ze to byla strata kasy. przenioslam sie do chelma i tu zdalam za drugim razem bez zadnych problemow i wlasnie dzieki instruktorce speeda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marta napisał:
a ja polecam WŁODAWSKI SPEED. rewelacja. duzo razy probowalam zdawac w zamosciu szkolac sie w wurexie.tak ich zachwalali a teraz wiem ze to byla strata kasy. przenioslam sie do chelma i tu zdalam za drugim razem bez zadnych problemow i wlasnie dzieki instruktorce speeda
Właśnie słyszałem.Włodawa,Lubartów...Aby nie Radom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maryyy napisał:
A ja osobiście polecam OSK RALLY naprawde fajni instruktorzy, młodzi, sympatyczni a przede wszystkim bardzo dobrze tłumaczą i zwracają uwagę na błędy... dzieki ich cierpliwości zdałam za pierwszym razem Pozdrowienia dla wszystkich a zwłaszcza dla P.Magdy
boże jaka przykra reklama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OSK GRABIEC w Lublinie! Super podejście do kursantów, Instruktorzy mili i w bardzo zrozumiały sposób przekazują potrzebną kursantowi wiedzę, osobiście polecam Edwarda Pochwatkę, suuuper instruktor, ma zajebiste podejście, wszystko elegancko tłumaczy i jazdy z Nim to czysta przyjemność!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robiłam kurs w "Osiemnaście" i jestem zadowolona; auta są nowe, a instruktorowi naprawdę zależało na tym, żeby dobrze nauczyć - nie tylko do egzaminu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja osobiście polecam Łukasza Kieliszka, który wcześniej pracował bodajrze u Kulki. Chłopak ma pojęcie i co najważniejsze jest spoza Lublina a Ci ogólnie lepiej wypadają ze zdawalnością. http://kieliszek.info/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam : INSTRUKTOR nauki jazdy z doświadczeniem - kat. A B - zaprasza na jazdy doszkalające , przygotowanie do egzaminu /Skoda Fabia/ tel. 505 816 478 zdałem za pierwszym razem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja we Włodawie polecam OSK PIRAT-najfajniejsi instruktorzy i bardzo dobrzy przygotowują do egzaminu.zdałem za pierwszym razem i moi znajomi tez.rewelacyjne podejscie do kursanta!!POLECAM!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Także polecam OSK KIELISZEK! Bardzo miła, bezstresowa jazda. Chłopak umnie przygotować do egzaminu. Kiedyś pracował w Kulce i był w pierwszej trójce najlepszych instruktorów. WIELKI SZACUN! POLECAM w 100%!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja polecam OSK "Kuchta" młody chłopak niedawno zaczął biznes i naprawde mu zależy na dobrej nauce kursantów... ja robiłam kurs gdzie indziej a dokupiłam u niego 6 godzin przed egzaminem i zdałam od razu, jest z Poniatowej i nie liczy dojazdu do lublina jak inni i z racji, że studiuję płaciłam za godzinę 5 zł mniej niż w poprzednim ośrodku. naprawdę polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasiaa;) napisał:
OSK GRABIEC w Lublinie! http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_emoticons/default/wink.gif Super podejście do kursantów, Instruktorzy mili i w bardzo zrozumiały sposób przekazują potrzebną kursantowi wiedzę, osobiście polecam Edwarda Pochwatkę, suuuper instruktor, ma zajebiste podejście, wszystko elegancko tłumaczy i jazdy z Nim to czysta przyjemność! http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_emoticons/default/wink.gif
zgadzam się w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja polecam PLUSA z chelma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Cabrio w Chełmie i Pana Michała, wykupowałam godziny doszkalające i jestem bardzo zadowolona, udało sie i jestem kierowcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...