Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Referendum w sprawie odwołania Burmistrza miasta Poniatowa!!

Utworzony przez Inwestor, 17 września 2016 r. o 19:05
Mieszkańcy miasta czekaliby aż spółdzielnia zrobi a mieszkańcy własnych domów robiliby nawet przy 50 stopniach mrozu. Taka różnica że krytykuja najbardziej ci co nie mają rozeznania ani wiedzy bo w dupkę zakładowe grzejniki grzeją i nie mają pojęcia jak to jest coś samemu zrobić. Czekam teraz na hejty.... Ale się "burżuje" z bloków Poniatowskich odezwa a najbardziej zajadali to z tych komunalnych co ich gmina utrzymuje. Ci to dopiero się mogą wypowiadać bo "najwięcej robią" i "najwięcej podatków płacą" bo nie widzą że to wsie najwięcej kasy z podatków do gminy płacą i wszystkch pod "zielony listek" wrzuca bo edy co na niej mogli kraść już niema i żalll oj żal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w ogóle po co jest nadbbudowywana cześć hotelowa? nie lepiej było przerobić marniejący budynek po LO? Kto tam będzie nocował jak już musi być zrobione, czy to będzie kolejna zbędna, droga (jak słynny napis) w utrzymaniu "inwestycja"??? Szlag ludzi trafia, bo przez te ponad 3 lata nie zrobiono NIC by poprawić atrakcyjność Poniatowej pod względem gospodarczym, inwestycyjnym, wszystko to co się robi to malowanie trawy na zielono. A kolejna sprawa to pyraganie się władzy - nie obrażaj ludzi, tych z komunalnych tez, nie wyzywaj ich od złodziei i nie oceniaj, bo przy wyborach ciebie ocenią - odpowiednio!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest prawda, nic nie jest odcięte, ciepło ucieka klatkami schodowymi , łatwo się marnotrawi publiczne pieniądze i takie są fakty a radni mający dbać o nasz budżet dbają tylko o lansowanie się na imprezach i diety,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 5 grudnia 2017 o 22:03 Poniatowa bedzie miala swietnego kandydata ale to niespodzianka
Łukasz Król?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz to człowiek pslu więc ma duże szanse, super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę ,że nie ma szans - cienias jak dla mnie.NIE MA ZASŁUG DLA MIASTA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aja zagłosuję na Panią Sołdek , bo ona dużo robi w mieście i  obiecała drogę do Opola Lub. JEŚLI TA DROGA RZECZYWIŚCIE ZOSTANIE ROZPOCZĘTA TO WYBORY MA WYGRANE. A my już się postaramy aby ją poprzeć. DBA O MIASTO JEST BARDZO ŁADNIE. i TEGO NIE ZAPRZECZYCIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOŚĆ napisał:
Myślę ,że nie ma szans - cienias jak dla mnie.NIE MA ZASŁUG DLA MIASTA.
 Znowu Wyroslak na Burmistrza.Stefankowej Babka Wyroslak Obecny burmistrz Wyroslak i Lukasz Krol Wyroslak. Namnozylo sie tych Wyroslakow i rzadza Poniatowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aja zagłosuję na Panią Sołdek
Głosuj. Może to poprawi jej wynik sprzed 7 lat ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aja zagłosuję na Panią Sołdek
undefined napisał:
Głosuj. Może to poprawi jej wynik sprzed 7 lat ;)
 Chyba na glowe upadles/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 A ja zaglosuje na Stefankowa bo za jej rzadow Poniatowa sie rozwijala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napis nie świeci, świeci fontanna :-) Wesołych świąt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napis nie świeci, świeci fontanna :-) Wesołych świąt Napis nie świeci bo jakiś/cyś idiota/ci rozwalił/li instalację 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A poza napisem.... Życzę Wszystkim tu się wypowiadającym, aby te życzenia, które składają innym, i Im się spełniły i ziściły :) Udanych, zdrowych i pięknych Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam wszystkim. Bez względu na politykę, system wartości i ustroje panujące w naszej wspólnej Ojczyźnie. Z Bogiem!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, i by to wszystko co się robi dla ludzi/ludziom wróciło :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że jednak pani burmistrz Stefanek zdecydowała się na ponowne kandydowanie w nadchodzących wyborach samorządowych? :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno tak i myślę, że to świetny prezent na te nadchodzące święta :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno tak i myślę, że to świetny prezent na te nadchodzące święta :-) Dopiero PSL bedzie trzeslo portkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSL już od dawna trzęsie portkami. Zenek już obiecuje remonty wszystkich dróg. Nawet pieniądze od gmin szmaciarz zbiera żeby pokazać jak to wiele on robi. Miał dziad 4 lata na pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A fontanne zrobili tadam ZIELONĄ :-D Tradycyjne barwy Poniatowej :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 14 z 68

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...