Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Reforma oświaty w Lubelskiem. Dzieci będą musiały uczyć się na dwie zmiany

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 stycznia 2017 r. o 12:30 Powrót do artykułu
stary , dobry Sztandar Ludu , przypomniał mi się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty jesteś antylewacki pISowski nierozumek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się uczą na zmiany - w przyszłości ta umiejętność się przyda w pracy zmianowej kiedy po zakończeniu edukacji pójdą do roboty na zmiany do biedronki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak było kiedyś jak w Snopkowie była 8 letnia podstawówka??? Widzę, że na podlubelskich wsiach boom urodzeń, bo u nas na Zamojszczyźnie są szkoły, gdzie w klasach uczy się 3-4 uczniów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uczylem sie kiedys na dwie zmiany do szkoly chodzilo sie takze w jedna sobote w miesiacu i jakos zyje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co w tym złego, że na dwie zmiany ja tez tak się uczyłem i nie było problemu. Utrzymanie szkół to ogromne pieniądze więc dla czego nie wykorzystać istniejących budynków intensywniej niż do godz. 14.00 podobnie budynków administracyjnych. Wiem wszyscy chcieliby małych klas, wygodnych godzin itp ale pytam ile na to płacicie bo ja akurat dużo i więcej już nie chcę być sponsorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nawet i na 3 niech się uczą! Rzad nie może ustapic tym złodziejom z PO i tak trzeba pokazac! Reformy są konieczne bo ludzie to potzrebuja! Jak się nie podoba w katolickiej Polsce to jedzcie do szwabow a tam muslimy was naucza kultury! Chamstwo bez wyedukowania się rzuca i obraza ale samo do szkol nie chodzilo tylko chcą szkodzić innym bo mądrzejsi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witaj PRL...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani liczba szkół się nie zmieni, ani liczba uczniów. Może zamiast zamykać szkoły i zwalniać nauczycieli teraz czas je pootwierać i zatrudnić nauczycieli. A uczyć niech się uczą i na 6 zmianach, byle tylko skutecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wieśniaka z zamojskiego. Tu jest Lubelszczyzna a nie jakaś zasrana zamojszczyzna, ludzie stąd nie wyjeżdżają, co więcej w okolicach Lublina osiedla się wielu przyjezdnych (z Lublina i nie tylko m. in z zasranej zamojszczyzny)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wieśniaka z lubelszczyzny. Tym postem sam wystawiasz sobie świadectwo. A ci "z Lublina" co niby osiedlają się pod Lublinem to dzieci i tak posyłają do lubelskich szkół. Pod Lublinem tylko mieszkają. Nie integrują się z miejscowymi. Wiem bo mam pod Lublinem rodzinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co cały ten szum? Ten ze Snopkowa powiedział prawdę, pod Lublinem przybywa mieszkańców. To samo w nowych dzielnicach Lublina: na Felinie, Sławinku czy na Porębie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko "wierzchołek góry lodowej". Im dalej w tzw. reformę tym będzie więcej "drzew". Reforma jest robiona pospiesznie, zawiera wiele błędów i nie ma w niej nic innowacyjnego. Po co jest robiona? BO TAK!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakaz to reformą.to zwykle psucie.Było kiedyś słynne danie Śledź po gierkowsku-Bez Głowy i bez Oleju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto chce sie uczyć będzie to robił bez względu na system.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czy inaczej dobrze że wchodzi reforma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wprowadzenie gimnazjów TO BYŁO PSUCIE i BEZMYŚLNOŚĆ - dobrze że te przybytki gimnazjalne są wygaszane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co cały ten szum? Ten ze Snopkowa powiedział prawdę, pod Lublinem przybywa mieszkańców. To samo w nowych dzielnicach Lublina: na Felinie, Sławinku czy na Porębie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice w zdecydowanej większości cieszą się z systemu 8+4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie trolle hasają po forum. Hasajcie, zobaczymy wasze miny za rok, gdy rodzice przekonają się, jakie to "dobrodziejstwa" zafundował PiS ich dzieciom. Po co te nerwy? Poczekajmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...