Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rośnie przestępczość w naszym województwie

Utworzony przez lubelak, 12 sierpnia 2011 o 13:20 Powrót do artykułu
Wzrosła przestępczość bo wzrosło bezrobocie, bo wzrosła bieda, bo wzrosła frustracja ludzi młodych których w naszym regionie jest dużo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
lubelak napisał:
Wzrosła przestępczość bo wzrosło bezrobocie, bo wzrosła bieda, bo wzrosła frustracja ludzi młodych których w naszym regionie jest dużo.
Aj tam, młodym nie chce się pracować, wolą pić, ćpać i się bawić, oby tylko się nie zmęczyć. Młodzież teraz jest głupia i brakuje im pozytywnych wzorców bo te które czerpią z internetu czy brutalnych gier raczej nie mają dobrego wpływu na ich psychikę.
0
Ludzie nie mają pracy, dlatego rośnie przestępczość. Proponuje następną podwyżkę VAT
0
Ciasteczkowy napisał:
Ludzie nie mają pracy, dlatego rośnie przestępczość. Proponuje następną podwyżkę VAT
Kto chce ten sobie pracę znajdzie bez problemu.
0
Tak to jest jak się nie zatrudnia ludzi a tylko odchodzą na emerytury brawo PO oby tak dalej nikt nie przyjdzie do pracy na takich warunkach jakie proponujecie ja już bym nie przyszedł.Więcej reorganizacji róbcie a i tak to nic nie da ludzi się nie da sklonować.
0
lubelak napisał:
tak jest
0
VAREA napisał:
tak jest
do tego trzeba miec predyspozycje albo urodzic sie w patolaogii na Tatarach
0
jak BYŁO ZOMO TO Z BYDŁEM NIE BYŁO PROBLEMU.
0
VAREA napisał:
tak jest
to sie wez do roboty
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: