Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rumuni sprzedawali tombak zamiast złota

Utworzony przez hfrku, 23 lutego 2015 r. o 21:17 Powrót do artykułu
najłatwiej oszukać oszusta i chciwego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ich stary numer. Że też są jeszcze  tacy co się na to nabierają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No patrzcie jaki farciarz, że policja akurat przejeżdżała i wyczaiła sprawę. Zaoszczędził 200zł. Szkoda, że ich nie było jak rumuńskie ścierwo wcisnęło mi atrapę kamery do złudzenia przypominająca prawdziwą. Dałem 400zł. Frajer ze mnie. Aż mi wstyd do dziś że dałem się zrobić w bambuko. Uważajcie na te rumuńskie cwele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie sensacja? Sensacją by było, gdyby sprzedawali złoto.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rumuni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rumuni, nie Żuk ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
The Gold Bug? | 53W«i< 305) )6x; 4826) 4)4 V); 806x;48>i< 8160)) 85; iy(;:'yx8'i<83(88)5x>i<; 46(;88x96x ?;8) XT (;485) ;5x»i< 2: x T (;4956x 2 (5x4) 818x; 4069285) ;) 6<8) 4 TT; l C? 9; 48081; 8 8'P l; 48 *85;4) 485 528806x81 (T 9; 48; (88; 4(T?34;48) 4; 161;188;?; (...) – A ta twoja pompatyczność, te twoje igraszki z żukiem – cóż to było za dziwactwo? Byłem przekonany, że oszalałeś. I dlaczego upierałeś się tak bardzo, żeby z oka czaszki spuścić tego chrząszcza, zamiast użyć do tego jakiej gałki? – Mój drogi, wyznam ci szczerze, iż drażniły mnie nieco twe powątpiewania o moim zdrowiu, więc postanowiłem skarcić cię moim zwyczajem spokojnie i obmyśliłem na chłodno tę maleńką mistyfikację. Dlatego wymachiwałem żukiem i kazałem spuścić go z drzewa. Pomysł ten poddało mi twe spostrzeżenie, że jest bardzo ciężki.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcieli człowieka ocyganić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę nie obrażajcie Rumunów, którzy są przyjaciółmi Polaków. Cyganie czy Romowie jak potrafią zszargać opinię Rumunom, Bułgarom, Węgrom i Słowakom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cygan leniak w transie :))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tu karac to rumunskie scierwo odstrzelic odrazu przy ulicy tam gdzie stali, a zwloki scierwa spalic w ich samochodzie i czesc..:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cygan leniak w transie :))))))
mhm ;-)ale zaraz zaraz 39 latek z nasutowa to aby nie lubelski przydupas Żuka Chorośon tam wszak mieszka no i leci na złoto jak mało kto...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekamy na zarzuty dla cwaniaka, który chciał kupić sygnet złoty za 200 złotych, wykorzystując, że komuś skończyła się benzyna. pozdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...