Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Toż to nasza krew. Jestem dumny z rodaków. Tacy prawdziwi, nie udawani, co jeszcze kapują. Syna też tak wychowuję. Często podśpiewuje sobie pod nosem: z kraju bez pracy - to my Polacy, tu żyjąc walczysz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie mam wyrzucić kubek po kawie jak ją kupię na CPN - do rowu? Nie tak mnie mama wychowała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLAK-ZŁODZIEJ-KATOLIK???CHA,,CHA, DO TEGO MA ŚWIĘTEGO=ŚNIETEGO JP II,CHA,CHA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam  przejeżdzający przez lublin i okolice i m.in mieszkańcy tych okolic nie dorośli jeszcze do infrastruktóry która powstała.... dla nich tylko furmanka, kamienista droga i ...worek na śmieci  ehhh brak kultury mnie przeraża 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie mam wyrzucić kubek po kawie jak ją kupię na CPN - do rowu? Nie tak mnie mama wychowała
Niestety nie wszyscy tak myślą... Wystarczy przyjrzeć się ekspresówce jakiś kilometr od parkingów. To właśnie tam kierowcy wyrzucają kubek po kawie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLAK-ZŁODZIEJ-KATOLIK???CHA,,CHA, DO TEGO MA ŚWIĘTEGO=ŚNIETEGO JP II,CHA,CHA!!
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak katolik ma w tyłku dobro własnego kraju - śmieci, parkuje na trawniku, kradnie, nic nie uszanuje Ale jeśli go zapytasz to Polska jest jego kochana ojczyzna, Ruskie głupie, Niemcy głupie, Francuzi wiadomo. Polak katolik zagłosuje na ruch narodowy, bo chce Polski silnej i wielkiej, ale swoje śmieci właśnie wrzuci do lasu. Paranoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak katolik ma w tyłku dobro własnego kraju - śmieci, parkuje na trawniku, kradnie, nic nie uszanuje Ale jeśli go zapytasz to Polska jest jego kochana ojczyzna, Ruskie głupie, Niemcy głupie, Francuzi wiadomo. Polak katolik zagłosuje na ruch narodowy, bo chce Polski silnej i wielkiej, ale swoje śmieci właśnie wrzuci do lasu. Paranoja
Wszystko BUCU wina tuska !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na 1 rok bezwzględnego więzienia dla tych, co ukradli kabel !!!!!!!!!!!!!!! Dla przykładu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na 1 rok bezwzględnego więzienia dla tych, co ukradli kabel !!!!!!!!!!!!!!! Dla przykładu.
Jak nie kraść kabla,to jak żyć w tym dzikim kraju !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
Chrystus też był Żydem - palancie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokolenie jp2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na 1 rok bezwzględnego więzienia dla tych, co ukradli kabel !!!!!!!!!!!!!!! Dla przykładu.
  A z jakiej racji mam utrzymywać ze swoich podatków bandę darmozjadów w więzieniu? Dać im odblaskowe kamizelki z dużym napisem "Jestem złodziejem" i wysłać do sprzątania tego co inni tam naśmiecili. Problem się sam rozwiąże-będzie porządek i uciążliwa kara dla złodzieja...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W gruncie rzeczy to nic dziwnego - wszak mamy tu matecznik PiS - czyli ciemnota, zacofanie i prymitywna dzicz! Po prostu - Dziki Wschód! Wstydzę się, że stąd pochodzę... Na szczęście mieszkam w cywilizowanej części kraju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokolenie jp2
  Taaa - Prawdziwi Patrioci Polacy-Katolicy Bóg Honor Ojczyzna Smoleńsk Katyń Święty Jan Paweł Drugi...   Tfu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W gruncie rzeczy to nic dziwnego - wszak mamy tu matecznik PiS - czyli ciemnota, zacofanie i prymitywna dzicz! Po prostu - Dziki Wschód! Wstydzę się, że stąd pochodzę... Na szczęście mieszkam w cywilizowanej części kraju!
Niedobrze swiadczy o Tobie fakt ze wstydzisz sie swoich korzeni. Jestes po prostu smieszny. Tak jak tysiace Polakow na emigracji ktorzy nie przyznaja sie do swojego pochodzenia. To po prostu prymitywy i ty nim jestes rowniez.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To juz nawet nie Polska B czy C to juz wiocha I ciemnogrod do potegi,az szkoda gadac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedobrze swiadczy o Tobie fakt ze wstydzisz sie swoich korzeni. Jestes po prostu smieszny. Tak jak tysiace Polakow na emigracji ktorzy nie przyznaja sie do swojego pochodzenia. To po prostu prymitywy i ty nim jestes rowniez.
  Odezwała się patologia!  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To juz nawet nie Polska B czy C to juz wiocha I ciemnogrod do potegi,az szkoda gadac
  Dziki Wschód - i tyle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt - ciemnogród zamieszkały przez fleje i tego się nie zmieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...