Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

S17: Ruszyła przebudowa, utrudnienia w okolicach Świdnika

Utworzony przez llubellak@op.pl, 28 marca 2011 r. o 14:50 Powrót do artykułu
nareszcie, nareszcie, nareszcie! przeprasza za swój optymizm ale naprawdę się cieszę, że w końcu coś się ruszyło w tym zakresie. wiem, wiem to całe nic, że to tylko parę kilometrów, pewnie ktoś rzuci że to kiełbasa wyborcza ale ja mam gdzieś te ciągłe wyrzuty ze strony wiecznych malkontentów. Wam i tak nigdy nic się nie podoba więc i tak nie ma sensu z Wami dyskutować. Najważniejsze jest, że w końcu budowa przybiera realnego kształtu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę tą drogą często i uważam, że odcinek od skrzyżowania z Męczenników Majdanka do obwodnicy Piask jest bardzo niebezpieczny, nie tylko z powodu właściwie braku nawierzchni. Mam nadzieję, że po remoncie ta droga nie będzie tak spaprana jak odcinek drogi od Łopiennika w kierunku Krasnego Stawu. Jak masz pecha to będziesz się tam wlókł za ciągnikiem rolniczym bez możliwości wyprzedzenia przez kilka kilometrów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to będzie ekspresówka. Dla ciągników beda drogi serwisowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że chcielibyśmy więcej ale tak się cieszę, że ruszyło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni kierowcy. Jechałem ta trasą dziś niędzy godz, 12 a 16. W większości są ograniczenia do 70 i 50 km/h. A jak się jeżdzi? Moje spostrzeżenia to generalnie jazda z prędkością grubo ponad 100 km/h na tak niebezpiecznym odcinku. Policji zero a chwalą się swoimi nowościami typu Alfa Romeo i motocyklami Honda. Apeluję do Komendanta KWP w Lublinie o stałe oddelegowanie na ten trudny i niebezpieczny odcinek drogi na stałe jednej załogi do ciągłego jego patrolowania. Może taka prewencja ostudzi zapały wielu kierowców. W innym wypadku już w niedługim czasiebędziemy czytali o tragedii na tym odcinku drogi. Sic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję ,że terz zrobią krótkie pasy do zjazdów w prawo i w lewo.Do tej pory było ztym tragicznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krótkich pasów zjazdowych nie może być bo to będzie droga ekspresowa więc nie może znajdować się na niej żadne skrzyżowania tylko tak zwane ślimaki troszkę uciążliwe dla pobliskich mieszkańców bo nie będzie tak łatwo na nią wjechać bo drogą wewnętrzną będzie trzeba dostać się do takiego ślimaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filmy z budowy S17: http://www.youtube.com/user/krawiec5001?feature=mhum Zapraszam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Szanowni kierowcy. Jechałem ta trasą dziś niędzy godz, 12 a 16. W większości są ograniczenia do 70 i 50 km/h. A jak się jeżdzi? Moje spostrzeżenia to generalnie jazda z prędkością grubo ponad 100 km/h na tak niebezpiecznym odcinku. Policji zero a chwalą się swoimi nowościami typu Alfa Romeo i motocyklami Honda. Apeluję do Komendanta KWP w Lublinie o stałe oddelegowanie na ten trudny i niebezpieczny odcinek drogi na stałe jednej załogi do ciągłego jego patrolowania. Może taka prewencja ostudzi zapały wielu kierowców. W innym wypadku już w niedługim czasiebędziemy czytali o tragedii na tym odcinku drogi. Sic.
coś mi się zdaje że jesteś niedzielnym kierowcą. skoro się boisz jechać to jeździj autobusem i nie bądź zawalidrogą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...