Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wykonawcy muszą wszystko sami wykonać zdobyć dokumenty i pozwolenia ....czyli przy okazji kogoś tam opłacić za przychylność i brak fochów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odcinek od węzła Kurów Zachód do węzła Skrudki jest podejrzanie drogi; kosztuje prawie tyle co odcinek Skrudki-granica województw oraz granica województw-Górzno. Te dwa ostatnie są trudne: rzeczki, tory, gęsta zabudowa, a wspomniany pierwszy odcinek jest najłatwiejszy, najmniej zabudowań, łatwy teren, trochę tylko drzew do wykarczowania. Czemu jest on taki drogi?! Poza tym ma 13 km a nie jak pozostałe: 20-25 km. A czas budowy ten sam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając niezbyt uważnie, naliczyłem kilkanaście błędów językowych na tej waszej infografice. Rozumiem, że czasem może zdarzyć się błąd dziennikarzowi, którego nie wychwyci korekta, ale to jest lekka przesada. Komuś powinniście pojechać po pensji. Albo po trzech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nastepnym krokiem bedzie opłata za expresówki ,jak za autostrady,a za tamtego pisu był chyba jakiś q-wiszon co forse zbrał na drogę w zachodniopomorkiem ,bo tam ta babska gadzina z pisu startować miała w wyborach,kto to był? piszę o niej brzydko ,bo postąpiła brzydko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nastepnym krokiem bedzie opłata za expresówki ,jak za autostrady,a za tamtego pisu był chyba jakiś q-wiszon co forse zbrał na drogę w zachodniopomorkiem ,bo tam ta babska gadzina z pisu startować miała w wyborach,kto to był? piszę o niej brzydko ,bo postąpiła brzydko
pis też uważał ,że ch.j  tam z Polską wschodnią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierze,że zbudują ekspresówkę do Wawy.To zupełnie nie w naszym stylu,Jakiś kawałek jak najbardziej, ale całość?Mogę iść o gruby zakład!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierze,że zbudują ekspresówkę do Wawy.To zupełnie nie w naszym stylu,Jakiś kawałek jak najbardziej, ale całość?Mogę iść o gruby zakład!
Niech ktoś przetnie Ja wiem, ze zbudują ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odcinek od węzła Kurów Zachód do węzła Skrudki jest podejrzanie drogi; kosztuje prawie tyle co odcinek Skrudki-granica województw oraz granica województw-Górzno. Te dwa ostatnie są trudne: rzeczki, tory, gęsta zabudowa, a wspomniany pierwszy odcinek jest najłatwiejszy, najmniej zabudowań, łatwy teren, trochę tylko drzew do wykarczowania. Czemu jest on taki drogi?! Poza tym ma 13 km a nie jak pozostałe: 20-25 km. A czas budowy ten sam...
Koszt 270,8mln to wcale nie jest w porównaniu z innymi podejrzanie drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z drogą z Dorohuska do Piaski i z obwodnicą Chełma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobrze, ale co z drogą z Głuska do serwisu Volkswagena w Kalinówce.Cała południowa część województwa jeździ tamtędy na przeglądy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy będzie gotowa ekspresówka do Rzeszowa do A4 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też nie wierzę, że to się uda wykonać w terminie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając niezbyt uważnie, naliczyłem kilkanaście błędów językowych na tej waszej infografice. Rozumiem, że czasem może zdarzyć się błąd dziennikarzowi, którego nie wychwyci korekta, ale to jest lekka przesada. Komuś powinniście pojechać po pensji. Albo po trzech.
.. ten dziennik nie ma korekty robi się tona kompie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceny kosmos za niektóre odcinki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli pojedziemy koło 2021
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most przy Zaporze Hoovera kosztował 240 milinów dolarów - ciekawe ile w Polsce by zażyczyły sobie zaprzyjaźnione firmy - pewnie klasycznie x 3.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z S17 w kierunku Zamościa i Hrebennego?? Zamojszczyzna jak zawsze daleko w poważaniu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gadacie juz o tym od roku i nic się nie dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most przy Zaporze Hoovera kosztował 240 milinów dolarów - ciekawe ile w Polsce by zażyczyły sobie zaprzyjaźnione firmy - pewnie klasycznie x 3.
  Nie porównuj dolarów z lat 30-40 XX wieku z obecnymi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarzyno pisze się we wszystkich a nie w wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...