Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd: uchwała rady niezgodna z prawem. Ale ferma norek nie zostanie zlikwidowana

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 lipca 2016 o 12:51 Powrót do artykułu
Ciekawe, czy tylko ja mam wrażenie, że ktoś dostał wziątkę, żeby było, jak jest? Ale najśmieszniejsze jest to, że coś jest niezgodne z prawem, ale obowiązujące. A co na to Trybunał Konstytucyjny, który rzekomo stoi na straży prawa? Co na to Unia Europejska? Co na to Komisja Wenecka? Po co nam takie ograny "prawne"?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"To nic dla gminy nie oznacza – komentuje wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego Adam Kuna, wójt Niedrzwicy Dużej." Urzędnik ŁAMIE PRAWO - jeszcze wyraża się jak w cytacie, gdzie w świecie cywilizowanym tak jest ?! Panie Wójcie - wyrok sadu rzecz święta. Nam (Polsce) zawsze bliżej do URALU niż Brukseli, niestety.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A w Polsce jest jeszcze Trybunał?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie WÓJCIE może być pan pewny, że sprawa będzie miała swój dalszy ciąg i tak łatwo się Pan nie wykpi, za swoje czyny trzeba brać odpowiedzialność.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kuna współpracuje z norkami, przecież nic w tym dziwnego. Wszystko to gryzonie .........
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W gminie Garbów w miejscowości Leśce jest taka sama śmierdząca sprawa. Zamieszani są ludzie powiązani z PSL, wójt, rada gminy, geodeta co zgrozo pochodzi z tych Lesiec. W powiecie również ukartowali przepisy pod biznes koleżanki. Niezła łapówka była aby podatki były znikome jak od rolnika, a nie od bizneswomen.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
" To nic dla gminy nie oznacza ", komentuje wyrok NSA wójt Adam Kuna. Panie wójcie kształcisz się Pan za nasze publiczne pieniądze przyznane przez podnóżka R.P. i takie brednie publicznie wypowiadasz. Nie otrzymałeś Pan absolutorium za 2015 rok za nieudolne zarzadzanie gminą. W 2005 roku tą feralna uchwałę podjęła rada gminy gdy Pan byłeś przewodniczacyn. wstydzimy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kolesiostwo idzie w parze z fermami norek. I to dotyczy każdej jednej inwestycji. Oczywiście wszystko zgodnie z prawem . Przy kolejnych wyborach pogonić debi...ego Wójta ze stołka razem z jego świtą i rozliczyć z przekrętów. Wójt powinien reprezentować społeczeństwo a nie być adwokatem diabła -inwestora
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zgadzam się z przedmówcą. Już nie dam się nabrać na propagandę Wójta i jego ludzi z KWW Bezpieczny Rozwój. A w szczególności najgorszemu zastępcy Wójta w historii gminy. Karierowiczowi na dwóch etatach. Kuna dla dobra gminy odejdź ze stołka, oszczędź wstydu sobie i gminie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak jest tchórz aut a najlepiej na boisko przy partyzanckiej wodę pompować jak go sknocił. Precz z nierobem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: