Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sesja Powiatu Opole Lubelskie

Utworzony przez Krzysiek P., 2 lutego 2011 r. o 18:06
Komitet Obrony Szpitala W Opolu Lub apeluje o liczne przybycie mieszkańców Opola na Sesję Powiatu,która odbędzie się 04.02.2011r godz 10 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja z moja mamą będę na pewno bo matka ciągle choruje i uważamy, że szpital w Opolu jest bardzo potrzebny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pacjent napisał:
ja z moja mamą będę na pewno bo matka ciągle choruje i uważamy, że szpital w Opolu jest bardzo potrzebny
Krzysiek , daj spokój z tym apelem. Najpierw wybudujcie porządne budynki a potem organizujcie oddziały a nie w psich budach czy końskich stajniach chcecie ludzi leczyć .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiek P. napisał:
Komitet Obrony Szpitala W Opolu Lub apeluje o liczne przybycie mieszkańców Opola na Sesję Powiatu,która odbędzie się 04.02.2011r godz 10 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta.
Nie ma o co płakać. Tylko oddziały chirurgiczne w obu szpitalach i pediatria spełniają normy. Na pozostałych oddziałach pomoc zależy od wpłaconej lekarzowi kasy. W nocy lepiej do szpitala nie przyjeżdżać. Pielęgniarki boją sie budzić lekarzy, którzy są wk...wieni, że się im przerywa sen za min. 300 zł. Jeżeli szybko trafi sie do Lublina, jest szansa na przeżycie. U nas lekarz pogotowia zastanawia sie, czy udzielać pomocy, czy pisac akt zgonu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram opinię o opolskim pogotowiu w całej rozciągłości ,ponieważ sam doświadczyłem takiego zachowania na własnej osobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eskulap napisał:
Nie ma o co płakać. Tylko oddziały chirurgiczne w obu szpitalach i pediatria spełniają normy. Na pozostałych oddziałach pomoc zależy od wpłaconej lekarzowi kasy. W nocy lepiej do szpitala nie przyjeżdżać. Pielęgniarki boją sie budzić lekarzy, którzy są wk...wieni, że się im przerywa sen za min. 300 zł. Jeżeli szybko trafi sie do Lublina, jest szansa na przeżycie. U nas lekarz pogotowia zastanawia sie, czy udzielać pomocy, czy pisac akt zgonu.
Skoro starosta nie robi od 12 lat remontów, nie inwestuje w sprzęt i kadrę, to niestety jest jak jest. Niech nie inwestuje nic w szkoły średnie, nie remontuje dróg, nie kupuje samochodów i paliwa komendzie powiatowej straży pożarnej,i nie łoży na inne podległe sobie jednostki to z czystym sumieniem można będzie zaorać Opole pobudować nawet kilkanaście nowiutkich supermarketów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...