Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skatowali mnie policjanci

Utworzony przez henryk szczepanski, 24 października 2008 r. o 06:33 Powrót do artykułu
Oczywiście,że ten klient nie powinien się tak zachować i powinien ponieść konsekwencje tego co zrobił,ale żeby odrazu aż tak katować człowieka,nie ma innych sposobów??to znaczy,że za każde takie przewinienie wszyscy będą lądować w szpitalach z urazami części ciała??jeżeli wprowadzą takie prawo to inna sprawa ale do czasu powinni się ograniczyć.Może wtedy i większość takich przypadków nie miałaby miejsca jak w tym barze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się uśmiałam czytajac wszystkie te komentarze...ludzie czy Wy wiecie co Wy wypisujecie???Czyja by nie była wina...ona zawsze leży po obydwóch stronach!!!Było w Waszych komentarzach kilka mądrych słów,ale można je policzyc na palcach u jednej ręki!!!Zastanówcie się czasem co wypisujecie bo aż żal bierze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To hańba!! kara za takie zachowanie powinna BYĆ SUROWA I NATYCHMIASTOWA(sądy 24 godzinne), A POLICJA NIE MOŻE KATOWAĆ CZŁOWIEKA(każdy człowiek ma swoją godność!!!) jak SB, POWINNI UMIEĆ OBEZWŁADNIĆ I SKUĆ CZŁOWIEKA BEZ KATOWANIA!!! TERAZ TYLKO CI KONKRETNI POLICJANCI POWINNI ZAPŁACIĆ ZA JEGO LECZENIE I ODSZKODOWANIE ZA ZNISZCZENIE ZDROWIA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodził tyle lat, aż wpadł w niski ton Początek zeznania w sprawie, którą znam Niewiele się zmieniło w otoczeniu starym Tyram dwadzieścia siedem lat pod tym zegarem Wysoki Sądzie! Ja z narkotykami Miałem tyle wspólnego, co z mercedesami Czyli nic. I nigdy nie uwierzę Aby moje dziecko miało cokolwiek z tym bliżej Od niedawna chodził, ubrany lepiej Niż jego rówieśnicy ze szkoły średniej Ale ja go nie pytałem, ja czasu nie miałem By dać żreć im wszystkim na dwie zmiany tyrałem Jego brat jest we wojsku, jak Pan Bóg przykazał Siostra starsza ma męża na medal Siostra młodsza w tym roku kończy podstawówkę Nie wierzę, że sprzedaje narkotyki uczniom! Dobry chłopak był i mało pił L A Ć P A Ł A M I I P A T R Z E Ć C Z Y R Ó W N O P U C H N I E !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta takich twardzieli tez boli i nawet skarżąsie do mamusi. Jednak jest na nich lekarstwo i to skuteczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do p. komendanta Działo, czy nadal czuje sie Pan w obowiazku bronić swoich podwladnych w każdej sytuacji ? Kilka dni temu pisał Pan protest po tym jak Sąd wyraził opinię do czego nadaje się lubelska policja. Miał Pan rację, Sąd się pomylił orzekając że tylko do roznoszenia wezwań, zapomniał dodać że równie dobrze wychodzi jej bicie człowieka w kajdankach w proporcji kilku na jednego, bo bez kajdanek i samodzielnie ta żaden ze "stróżów prawa" nie miałby najmniejszych szans. Coś mi się wydaje że powiniem Pan zapuscić brodę i wąsy bo ja na Pana miejscu wstydziłbym się spojżeć w lustro przy goleniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno jest ocenic co tam sie dzialo ale wiem ze policja naduzywa wladzy i to bardzo Ostanio wiele toczy sie spraw gdzie udzial w pobiciu maja wlasnie policjanci To satrudne sprawy ale z tego co wiem to nie tylko w Tomaszowie bija takze w Lublinie Policjanci sami czasami patrolujac osiedla prowokuja mlodych zdarzaja sie sytuacje ze podrzucaja woreczki z narkotykami i to jest trudne , bo takiemu glinie nie udowodni Jak kogos chca przydupic to zrobia to Nie jestem za tym chlopakiem ale tez trzeba wnikliwiej przyrzecsie pracy policji bo czesto rzeczywiscie swoja wladze wykorzystuja za bardzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, no koleś żałosny jesteś. Zero obory., Dwa kufle zbite, piwo wylane, ale wg ciebie wszystko jest w porządku. I na pewno nie kazczyłeś przed Policją. Następnym razem siedź w domu, pić to trzeba umieć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest,ze w Angli,Irlandi pija, bawia sie rozrabiaja.Czy tam policja piesci sie z awanturnikami.Czy nie uzywa sily.Uzywa nawet w nadmiarze. W tych krajach nikt nie wazy sie dyskutowac z policja,wyzywac policjanta.Mato zakodowane we lbie ze policjant to jest prawo i ludzie stana po stronie policji. W polsce kazdy menel rzuca sie na policjantow wrecz prowokuje bo wie ,ze w oczach mediuw stanie sie ofiara.Te polskie ofiary czesto zyjace na koszt rodzicow ispoleczenstwa terroryzyja rodzicow,pokorni staja sie jak to im cos zagraza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TA P... BARMANKA SAMA WEZWALA GLINY, A TERAZ UWAŻA ŻE NIC SIE STAŁO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha napisał:
No ja nie mogę..... Kolejna "Niewinna ofiara" policji... Wszyscy którzy zostaną zatrzymani zaraz obwiniaja policję za pobicie!! Pewnie jakieś odszkodowanie chce wyłudzić!! I kolejna mamśka która leci usprawiedliwiać swojego grzecznego synka!! Dobrze mu ktoś zrobił jeśli taki kozak że stoliki wywracał i wylewał piwo a teraz proszę jaki aniołeczek kochany!! NIE KOZACZ TO BEDZIEŚZ CHODZIŁ CAŁY!! Wszyscy tacy bohaterzy mocni w grupie a jak któryś dostanie to jaki delikatny!! Ludzie przestańmy bronić przestepców!! Ciągle tylko zbiry tłumaczą sie i winę przelewaja na policję!! Niedługo to policja bedzie prosić przestepców żeby sami sie skuli żeby ich nie dotknąć bo zaraz pobicie bedzie miała stawiane zarzuty... TRZYMAJMY ZA POLICJĄ A NIE BANDYTAMI! PS ciekawe co mogą powiedzieć ludzie ze środowiska lokalnego tego pobitego leszcza? Chyba szczerze to nikt nie przyzna że to takie niewiniątko
a co robić, kiedy policja trzyma z bandytami? czytaj Dziennik, po niedzieli dowiesz sie więcej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pete toppano napisał:
28 letni byk-2,6 promila i mamusia, pewnie jak bedzie miał 40-tke to tez mamusia go bedzie prowadzać za reke. a te 2,6 promila to pewnie miał po jednym piwie
JAKI BYK??????????? 55 KILO WAGI. NIKT NIE MÓWI ŻE NIEWINNY, NAROZRABIAŁ OWSZEM, UKARAĆ OWSZEM ,ALE SKATOWAĆ JAK W OSWIĘCIMIU TO CHYBA NIE BARDZO, CHŁOPAK MA USZKODZONY SŁUCH DO KOŃCA ŻYCIA DLACZEGO??????????????????????? BITY ZE SKUTYMI RĘKAMI DLACZEGO????????????????????????? NIKOMU Z WAS NIE ZDARZYŁO SIĘ PRZECHOLOWAĆ ALKOHOLU ??????????????? BIŁ WAS KTOŚ??????????????? A KTO SIĘ MIAŁ UPOMNIEĆ JAK NIE MATKA ???????????KOGO SERCE BOLI NAJBARDZIEJ??????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak napisał:
Jak to jest,ze w Angli,Irlandi pija, bawia sie rozrabiaja.Czy tam policja piesci sie z awanturnikami.Czy nie uzywa sily.Uzywa nawet w nadmiarze. W tych krajach nikt nie wazy sie dyskutowac z policja,wyzywac policjanta.Mato zakodowane we lbie ze policjant to jest prawo i ludzie stana po stronie policji. W polsce kazdy menel rzuca sie na policjantow wrecz prowokuje bo wie ,ze w oczach mediuw stanie sie ofiara.Te polskie ofiary czesto zyjace na koszt rodzicow ispoleczenstwa terroryzyja rodzicow,pokorni staja sie jak to im cos zagraza.
Na wyspach Policja jest kulturalna, nie czepia się o takie pierdoły jak przejście nie na pasach itp. tylko zajmuje się poważnymi rzeczami. Jeżeli Policjant pobił by kogokolwiek od razu wyleciał by z roboty i był by pokazany we wszystkich mediach!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha napisał:
No ja nie mogę..... Kolejna "Niewinna ofiara" policji... Wszyscy którzy zostaną zatrzymani zaraz obwiniaja policję za pobicie!! Pewnie jakieś odszkodowanie chce wyłudzić!! I kolejna mamśka która leci usprawiedliwiać swojego grzecznego synka!! Dobrze mu ktoś zrobił jeśli taki kozak że stoliki wywracał i wylewał piwo a teraz proszę jaki aniołeczek kochany!! NIE KOZACZ TO BEDZIEŚZ CHODZIŁ CAŁY!! Wszyscy tacy bohaterzy mocni w grupie a jak któryś dostanie to jaki delikatny!! Ludzie przestańmy bronić przestepców!! Ciągle tylko zbiry tłumaczą sie i winę przelewaja na policję!! Niedługo to policja bedzie prosić przestepców żeby sami sie skuli żeby ich nie dotknąć bo zaraz pobicie bedzie miała stawiane zarzuty... TRZYMAJMY ZA POLICJĄ A NIE BANDYTAMI! PS ciekawe co mogą powiedzieć ludzie ze środowiska lokalnego tego pobitego leszcza? Chyba szczerze to nikt nie przyzna że to takie niewiniątko
Przepraszam bardzo ale przestrzeganie prawa dotyczy obydwu stron!! Jak za rozlane piwo tak go skatowali to co by było jak by np. wybił szybę w kiosku? Pewnie by go rozstrzelali!!??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
Synek dobre dziecko. On nikomu nic złego nie zrobił. Jak był młoty w ping ponga zawody wygrał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelniczka napisał:
Nasi policjanci
zyczę ci czytelniczko aby twoja d*** tez stała się workiem treningowym za twoje idiotycznr pisani. piszesz jak kretynka, bio nie byąs w barze jak oni weszli, gdybys była to byś nasrała w swojer stringi ze strachu a policję całowałabys po pałkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykie najwięcej do powiedzenia/pisania mają ci co nic nie wiedzieli. ponieważ ja też tego nie wiedziałem chciałem życzyć tylko tego aby ci co opluwają policjantów nie dostali od nich pomocy wtedy gdy będą bici i opluwani przez takich synalków lub takie mamuśki jak opisani w tej notatce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OLO napisał:
Na wyspach Policja jest kulturalna, nie czepia się o takie pierdoły jak przejście nie na pasach itp. tylko zajmuje się poważnymi rzeczami. Jeżeli Policjant pobił by kogokolwiek od razu wyleciał by z roboty i był by pokazany we wszystkich mediach!!
Czlowieku mialem na mysli,ze tam jest inny standart myslenia.Tu nie chodzi okulture w policji a o szanowanie prawa.>.Nie dyskutuje sie z policjantem,a majac 2,6 promila nie idzie sie tam ulica a juz nie probuje napic sie na krzywy ryj. Tam to jest przestepstwem. A kto pobil i gdzie ,.Podobno izba wytrzezwien nie przyjmuje ludzi pobitych bez opini lekarza a jak on moze pamietac majac tyle samo piwa co krwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OLO napisał:
Na wyspach Policja jest kulturalna, nie czepia się o takie pierdoły jak przejście nie na pasach itp. tylko zajmuje się poważnymi rzeczami. Jeżeli Policjant pobił by kogokolwiek od razu wyleciał by z roboty i był by pokazany we wszystkich mediach!!
Czlowieku mialem na mysli,ze tam jest inny standart myslenia.Tu nie chodzi okulture w policji a o szanowanie prawa.>.Nie dyskutuje sie z policjantem,a majac 2,6 promila nie idzie sie tam ulica a juz nie probuje napic sie na krzywy ryj. Tam to jest przestepstwem. A kto pobil i gdzie ,.Podobno izba wytrzezwien nie przyjmuje ludzi pobitych bez opini lekarza a jak on moze pamietac majac tyle samo piwa co krwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pawel napisał:
Nie, no koleś żałosny jesteś. Zero obory., Dwa kufle zbite, piwo wylane, ale wg ciebie wszystko jest w porządku. I na pewno nie kazczyłeś przed Policją. Następnym razem siedź w domu, pić to trzeba umieć...
Komentarz: ....a co za dwa zbite kufle kufle piwa i wywrócony stolik zatłukłbyś tego gościa , zmasakrowałbyś do obrażeń , które na dzień dzisiejszy graniczą z utratą zdrowia na całe życie ? ? ? nie uważam , że on jest w porządku ale chyba policyjna kompetencja przesadziła, od wymierzania kary jest sąd a nie gliniarze na komisariacie. Dla zwyrodnialców zajęcia z psycholgiem wskazane a nie reprezentowanie władzy czy rzekomej sprawiedliwości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...