Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skazani wychodzą na wolność. Tysiąc osób z woj. lubelskeigo

Utworzony przez Rowerzysta, 9 listopada 2013 r. o 06:22 Powrót do artykułu
Oj, niedobrze wczasy dię skończyły. Czas do domu wracać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało ukradł to będzie wkroczenie? Idąc tym rozumowaniem sugeruję łagodnie traktować jak ktoś z gracją gwałci, delikatnie próbuje zabić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest wyraźny sygnał od władzy-"jak kraść to miliony"!!!A teraz popatrzcie ok 10000 ludzi w kraju siedziało za te drobne sumy,czy nie mogli odpracować?Nie ,bo oni by się upomnieli o miejsca pracy?Te zlikwidowano,a ludzi zamknęli.Czy Polską nie rządzi mafia???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elektorat wychodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, ale od kiedy prawo działa wstecz?! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, ale od kiedy prawo działa wstecz?! 
W Polsce od zawsze! Najbliższy przykład to sprawa zawieszonych emerytur w 2011r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało ukradł to będzie wkroczenie? Idąc tym rozumowaniem sugeruję łagodnie traktować jak ktoś z gracją gwałci, delikatnie próbuje zabić...
Spójrz na to z innej strony, koszt postępowania w sprawie kradzieży rzeczy o wartości 251 zł niejednokrotnie był dużo wyższy niż te 251 zł, nawet gdy złapano złodzieja na grącym uczynku i pokrzywdzonny od razu odzyskał utraconą rzecz. Płaciło za to państwo, czyli my wszyscy. To, że kradzież rzeczy poniżej 400 zł nie jest już przestępstwem, nie oznacza, że jest to bezkarne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo platwormo terez wszyscy poczujemy się bezpiecznie hahahh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kiedy to prawo działa wstecz, co za paranoja, to ja za 40 lat mogę być skazana może "za spojrzenie w niebo", co za prawnicy od siódmych boleści, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to złodziejaaaaaaszki  zacieraja  rece,  juz dzisiejszej nocy  wroca do swojej profesji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakas paranoja,w glowie mi sie to nie miesci,niechca ich trzymac w wiezieniu bo i za drogi koszt utrzymania to do prac spolecznych a nie jakies banalne mandaty, dobrze "obserwator" napisal,zgadzam sie w 200 % ,to jak ktos zgwalci z gracja, to bedzie lepiej......? teraz wszystcy poczuja sie bezkarni...... niemam pytan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozsądnie można powiedzieć. Ich wczasy zimowanie jak zwal tak zwal drożnej wynoszą budżet państwa niż to co zrobili. Dzisiaj u mnie  zakładzie  włamało się dwóch złodziei z ulicy,zwieli zawartość torebki pieniądze itp. Ochrona nie dala rady wiadomo. Dostana po kilkaset złotych kary, a torebka dalej pusta. A zawsze będą mogli następną opróżnić,bo może się uda. NIE TEDY DROGA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodziejom powinni ucinać łapy. Nawet za 1 zł. Tylko my żyjemy w systemie żydowskim - kradnij, kłam, idź w zaparte. Amber Gold (syn premiera na etecie), Skarbiec (niedługo okaże się kto za tym stoi) a premier udaje, że deszcz pada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz jeszcze zaczną wypuszczać pedofilów, tych co za rozbój siedzą i tych gwałcili.. Wszystkich w jeden worek i do dołu. Śmieci trzeba utylizować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że z rowerzystami to już dawno temu powinno być zmienione. W żadnym kraju UE nie było takich restrykcji wobec cyklistów. Niech sobie jeżdżą cyknięci, mi to nie przeszkadza, absolutnie. Złodziejaszki to inny temat ale ogólnie też jestem za, uważam że należy jak najwięcej kraść w marketach oraz jak najwięcej robić im szkód. Ja od dawna podążam tą drogą. Natomiast drobny handel prowadzą bardzo często osoby o żydowskich korzeniach. I oni zawsze sobie dadzą radę. Czyli lekko skubać ich jak najbardziej wręcz należy. Absolutnie. Wyrąb drzewa, paserka a cóż w tym złego. Lasy są państwowe. A co mnie obchodzi kto co sprzedaje i skąd to ma. Niech państwo się weźmie za złodzieji którzy robią przekręty na dziesiątki czy setki milionów złotych. Oszukują na podatku VAT, na akcyzach - czują się całkowicie bezkarni. Dorabiają się majątków błyskawicznie. Nowobogaccy śmierdziele. Niszczyć ich do trzech pokoleń. Kraść im i niszczyć. Drobni złodzieje są potrzebni w tym kraju, można ich porównać do rybek podjadających cały ten zły plankton. Ogólnie powinni też wypuścić facetów którzy czasami szturchają swoje kobiety. To nie jest żadne przestępstwo a wręcz przeciwnie - działa wychowawczo. Moja stara dzięki temu chodzi jak należy, zrobiłem z niej człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...