Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Słupki na drodze

Utworzony przez Ratownik, 6 stycznia 2015 r. o 19:38
Słupki na drodze Lublin-Zamość Nie wiem kto wpadł na tak głupi pomysł ale jakiś czas temu jechałem w kierunku Lublina karetka (na sygnale) nie mając mozliwości wyprzedzenia samochodów ponieważ na drodze stoją słupki, pozostali kierowcy również nie mieli możliwosci zjechania na pobocze bo go nie ma a zamiast tego jest rów (dość głeboki). Także pomysł beznadziejny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słupki na drodze Lublin-Zamość Nie wiem kto wpadł na tak głupi pomysł ale jakiś czas temu jechałem w kierunku Lublina karetka (na sygnale) nie mając mozliwości wyprzedzenia samochodów ponieważ na drodze stoją słupki, pozostali kierowcy również nie mieli możliwosci zjechania na pobocze bo go nie ma a zamiast tego jest rów (dość głeboki). Także pomysł beznadziejny
Nie przesadzaj  Kiedyś trafiła mi się tam awaria i stanąłem tak na poboczu ze się dało wyminąć.Może nie wszędzie ? Poza tym co jakiś czas droga tam robi się dwupasmówką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...