Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Służba zdrowia idzie po władzę

Utworzony przez Michał, 2 października 2007 r. o 20:44 Powrót do artykułu
Mimo, że nie przepadam za LPRem poseł Andrejuk wypadł dobrze. Oglądałem kilka jego wystąpień. Był zawsze przygotowany i merytoryczny. Nie kipiał agresją, w przeciwnieństwie do wielu innych współczesnych polityków. To mi się podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam odmienne zdanie. Nieciekawy facet i trudno tym razem na tą ,,merytoryczność" będzie pozyskać wyborców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chociaż też jest ze służby zdrowia. O odrobinę uczciwości proszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I słusznie zrobili nie wymieniając tego posła. Wszak PSL nie liczy się na polskiej scenie politycznej, a już niedługo znajdzie się tam, gdzie jest jego miejsce, czyli na śmietniku historii jak zwykł mawiać przed laty tow. Chruszczow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale niektóre osoby nie powinny startować np.Dargiewicz z Chełma.Czytałem,że nawet pielęgniarki zakładu, w którym pracuje są jej przeciwne.Bez sensu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Dargiewicz Kobieto! Nie pchaj się na siłę do władzy, pielęgniarki mają o Pani złe zdanie i nie widzą Pani jako posła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...