Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelnie potrącił kobietę. Miał 2,6 promila

Utworzony przez Abc, 24 marca 2013 r. o 08:36 Powrót do artykułu
adamciu możesz juz wrocic do domku, juz wymlucilem twoja stara więc spodziewaj sie kolejnego takiego deb***a jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ormowiec napisał:
A no właśnie sobie przypomniałem jak przychodziłeś do mnie z donosami...
Odpowiedź typowa dla kretyna. Miałem rację - deb*** zawsze będzie deb***em. Wskazana pilnie izolacja od ludzi i świata. No i od komputera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odhodze na Wp tam hociasz wesolo a tó same wiesniak z lublina i wiohuw .zegnam was cioty i cwele .jusz tu wiencej niewruce !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Odhodze na Wp tam hociasz wesolo a tó same wiesniak z lublina i wiohuw .zegnam was cioty i cwele .jusz tu wiencej niewruce !
wreszcie mędo antyspołeczna idziesz się wytrzepać ale i tak ci nie wierzę bo masz deb***u maciupkiego i turlaj beret z antenką chamie w inną stronę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to była jego teściowa.Szkoda chłopaka bo to fajny gość.Nie potępiajcie go bo ilu z was jeździ po kielichu.Wyrazy wspołczucia dla całej rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za nasze składki i podatki otrzymał sanatorium- nie POtrzebuje czekać na miejsce kilkanaście miesięcy aby mieć bezpłatną całodobową opiekę medyczną, odpowiedni jadłospis ustalany przez dietetyka, bibliotekę, opłacone przez nas wybrany kierunek studiów, internet, wikt i opierunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha ale jaja zabił teściową normalnie 25 lat minimum a ze autem po pijaku to maks 12 musze ja sie zastanowić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tu wiele pisac!! to sie nazywa niefart!! ale nie czaje dlaczego ludzie ktozy sa popier... maja go tak duzo !!! a tu chlopaczyna Naprawde Wporzadku!!!i co tu gadac kazdemu czasami zdarzy sie jechac po kielichu!!!! zycie jest zajebiscie niesprawiedliwe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Abc napisał:
jeśli kobieta była nieoświetlona, bez odblasków i ubrana na czarno to nawet trzeźwy mógłby ją zobaczyć w ostatniej chwili :/
to jest wlasnie piekne w naszych stronach jedziesz sobie spokojnie noca a tu nagle ktos idzie,,, i niedaj Boze ktos z naprzeciwka jedzie (i wtedy bardzo szybko odbijasz!!!,,,, Takze kupa racji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robi napisał:
Ile trzeba wychlać aby wreszcie odejść od stołu? Ile trzeba wychlać aby uznać że nie powinno się kierować jakimkolwiek pojazdem czy maszyną? Co za bezmyślne bydle!...
a ile trzeba zeby taki ktos jak ty dostal wpiedol??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteśta tempe fiótki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że zgnije w pudle, gnój je***y ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawiedliwy napisał:
Mam nadzieję, że zgnije w pudle, gnój je***y ... [/quote] [quote name='Sprawiedliwy' timestamp='1364153177' post='749606'] Mam nadzieję, że zgnije w pudle, gnój je***y ...
a ja mam nadzieje ze sie zadlawisz wlasnymi glutami przez sen!!!!!szmato
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogromnie współczuje rodzinie, utraty mamy i babci, oraz męża pijaka będącego ojcem, który będzie wiele lat przebywał w innym miejscu. Jak wyjdzie jak wytłumaczy żonie i dzieciom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie na miłość boską o czym wy mówicie stała sie tragedia nie tylko rodzinie ten kobiety ale też tego chłopaka młody człowiek nie specjalnie pozbawił życia drugiego człowika to smutne i tragiczne a wy piszecie takie rzeczy co sie dzieje z wami?? tak się składa że jestem jednym z mieszkańców Niedrzwicy i nie w głowie mi jakiekolwiek usprawiedliwianie tej tragedi ale bardzo proszę zainteresowanych o przyjazd do tej miejscowości i na własne oczy przekonanie się na własne oczy jak odśnieżone są ulice zrobiony jest jeden tunel tylko na jeden samochód a chodniki są zawalone śniegim ludzie chodzą jezdnią wójt tej gminy nie radzi sobie z obowiązkami tej funkcji jakiej się podją ta tragedia mogła spotkać każdego z nas i nie skazujmy tego chłopaka na potępienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodżi napisał:
co tu wiele pisac!! to sie nazywa niefart!! ale nie czaje dlaczego ludzie ktozy sa popier... maja go tak duzo !!! a tu chlopaczyna Naprawde Wporzadku!!!i co tu gadac kazdemu czasami zdarzy sie jechac po kielichu!!!! zycie jest zajebiscie niesprawiedliwe!
Ciekawe, czy gdyby ten nachlany bezmózgowiec zabił kogoś z Twojej rodziny, też uważałbyś, że jest naprawdę w porządku... Dokąd będzie społeczna akceptacja dla pijanych za kierownicą, nikt nie może być bezpieczny na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto z was jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień!!!!!!!!!!!!! czy NIGDY!! powtarzam NIGDY!! żaden z was kretyni nie prowadził samochodu po kielichu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życzliwy napisał:
Kto z was jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień!!!!!!!!!!!!! czy NIGDY!! powtarzam NIGDY!! żaden z was kretyni nie prowadził samochodu po kielichu
Tylko kretyni siadają za kierownicę po "kielichu"! Jak się chcesz napić, to jedź (auto)busem albo zap.... z buta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeźwy napisał:
Ciekawe, czy gdyby ten nachlany bezmózgowiec zabił kogoś z Twojej rodziny, też uważałbyś, że jest naprawdę w porządku... Dokąd będzie społeczna akceptacja dla pijanych za kierownicą, nikt nie może być bezpieczny na drodze.
wyje***e ma na Ciebie gosciu a twoja stara sra do gara a twoj stary to wpier***a... i napewno teraz napier***a ma gale buraku wiec gon sie oszolomie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeźwy napisał:
Ciekawe, czy gdyby ten nachlany bezmózgowiec zabił kogoś z Twojej rodziny, też uważałbyś, że jest naprawdę w porządku... Dokąd będzie społeczna akceptacja dla pijanych za kierownicą, nikt nie może być bezpieczny na drodze.
to nie jest zadna akceptacja ani usprawiedliwienie!!! tylko czy przed samym soba potrafisz sobie powiedziec tak jechalem pod wplywem!!! i mozemy sobie mowiec"ajj pijak" !!!a kazdy z nas wali gaz czy to mniej czy wiecej!!! i nie wieze w to ze nikt nigdy nie usiadl za kierownica ku***!!!!!!to co sie stalo sie nie odstanie! i lepiej powinnismy sobie wziasc do serca ze wszystko naprawde moze sie zdarzyc!i ku*** nie wazne czy jedziesz naje***y czy trzezwy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...