Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spis rolny 2010: Rolniku, spisz się sam w Internecie

Utworzony przez mmmm, 26 sierpnia 2010 r. o 10:20 Powrót do artykułu
wystarczy wejsc na pierwszy lepsze forum dotyczące spisu rolnego i poczytac jak to obchód przedspisowy wyglądał jakie były problemy ile rachmistrzowie mieli punkyów do zweryfikowania w ciągu 2 tygodni jak im ciągle nowe punkty dosyłali kal siadały terminale ze względu na problemy z systemem jak znikały wszystkie punkty. Ale wszystko idzie zgodnie z planem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne wszystko działło sprawnie tylko rachmistrz wpisał źle pin. HA, HA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie... wygląda na to, że rachmistrzowie to cio...y, a firma produkująca oprogramowanie powinna dostać nobla, za stworzenie wspaniałego programu, zaraz za nimi producent urządzeń do spisu..., który też błysną pomysłem, macie racje, wszystkie napotkane problemy, to wymysły niedouczonych rachmistrzów... tylko nie ode mnie zależało, że punkty adresowe otrzymałem w piątek, praktycznie po tygodniu od rozpoczęcia obchodu przedspisowego... żenada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rachmistrz napisał:
fajnie... wygląda na to, że rachmistrzowie to cio...y, a firma produkująca oprogramowanie powinna dostać nobla, za stworzenie wspaniałego programu, zaraz za nimi producent urządzeń do spisu..., który też błysną pomysłem, macie racje, wszystkie napotkane problemy, to wymysły niedouczonych rachmistrzów... tylko nie ode mnie zależało, że punkty adresowe otrzymałem w piątek, praktycznie po tygodniu od rozpoczęcia obchodu przedspisowego... żenada...
Pewnie zły PIN wcześniej wpisywałeś dlatego dostałeś punkty dopiero w Piątek Przynajmniej tak twierdza w GUS A rzecznik prasowy GUS i tak stwierdził, że oni przewidzieli problemy i jakby zakładali ze nie będzie problemów to obchód przedspisowy nie trwałby 2 tygodnie tylko jeden dzień... To to jest 300 punktów obejść w jeden dzień Nikt już nie wspomina że w końcówce obchodu przedspisowego dodawali punkty adresowe nieistniejące i osób którzy nie żyją od ok 40 lat. I musiałeś coś zaznaczyć człowieku na mapie bo jak się wzięło opcję WERYFIKACJA NIEMOŻLIWA to za jakieś 2 godziny punkt z powrotem wrócił do weryfikacji... Przynajmniej ja tak miałem. Pozostaje się tylko zastanowić czy oni maja pojęcie o pracy w terenie, czy ograniczają się tylko do własnego biurka ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matacz jesteś kłamcą i jeszcze do tego bierzesz za to dużą kasę. Jak przywiozłem do naprawy jedno z niedziałających urządzeń, to jeden z informatyków powiedział, że mieli robić coś innego niż ciągle naprawiać niedziałające HH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie są pytania do spisu rolnego , formularz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...