Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stowarzyszenie na rzecz delegalizacji kościoła

Utworzony przez fanik, 14 września 2012 r. o 18:19
Czy nie powinna nastąpić delegalizacja kościoła katolickiego i uznanie go za jedną z najniebezpieczniejszych sekt? Czy nie zastanawiające jest to iż finanse kościoła są poza wszelką kontrolą? Kościół nie płaci podatków, Państwo dopłaca do kościoła z moich podatków wbrew mojej woli. Gdzie rozdział państwa od kościoła? czytaj dalej w: http://amico.mojeforum.net/viewtopic.php?t=717
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny. Jaki kościół masz na myśli? Jeśli kościół rzymskokatolicki to np. twierdzenie, że kościół nie płaci podatków jest nieprawdziwe. Wynika albo z Twoje ignorancji albo ze złej woli - nie wiem co gorsze. Państwo dopłaca do wielu rzeczy wbrew mojej woli np.do partii politycznych. Zresztą szkoda gadać - wysiliłbyś się bardziej a nie takie ogólniki rzucasz, w dodatku nieprawdziwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehehehe... Następny od Paligłupa? Tak jak Kowalskiego bardziej mnie drażni dopłacanie do partii niż do kościoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...