Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stracił prawo jazdy, nie może obrabiać pola. "Uchwalili nieludzkie, nieżyciowe prawo"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 czerwca 2016 r. o 14:55 Powrót do artykułu
nie wiem co trzeba mieć we lbie, aby przekroczyc ponad 2-krotnie predkośc, a nastepnie szukc jakiegos dojcia do prasy i jeszcze sie żalić. Dla mnie to kwalifikuje sie na zabranie prawka nie na 3 ale na 6 miesięcy. No trzeba mieć tupet oraz trzeba nie mieć za grosz przyzwoitości. Masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to po co tak szybko jechał niech teraz nie płacze jego glupota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale shejtowaliscie buraka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za różnica czy jest rolnikiem i nie moze uprawiać pola czy kimś innym komu tez tak bardzo sa potrzebne lejce?prawo to prawo równe dla wszystkich,nie ma co płakać trzeba sie dostosować i myślec co sie robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze twierdziłem że LZA To same buraki pastewne! nauczcie się zjechać buraki LZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy cham ze wsi!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwi kwi kwi oddajta mi kwity!!! kłi kłi kłi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak do więzienia go buraka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to nie jest cymbał z rolnik szuka żony ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wysłał nikogo ani do parku sztywnych ani do szpitala. Za przewinienie, którego się dopuścił zawieszam mu prawo jazdy kategorii A na okres dwóch lat. Kategorie B i T są ważne. Ma też prawo do prowadzenia rikszy i roweru. Jest rolnikiem. Ziemia, to nie jakaś niesforna female. Nie może leżeć odłogiem. Proszę wykonać mój wyrok. Dlaczego milczysz w sprawie polskich odkryć mojego autorstwa? RP nadal pozostanie kolonią bez prawa do patentów i nowych technologii. Nie jest dane społeczeństwu polskiemu wpływanie na decyzje rządu RP. W POLSCE NIE ISTNIEJE SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE. Rządem RP kierują z zewnątrz jej ekonomiczni okupanci przy otwartości granic kraju. W polskim systemie edukacyjnym nie istnieje oddziaływanie stymulujące optymalny rozwój człowieka, gdyż ten cel dydaktyczny jest usunięty ze wszelkich programów nauczania na rozkaz ekonomicznych okupantów państwa polskiego. W tych warunkach nie jest możliwa inicjacja optymalnego rozwoju jednostki na żadnym poziomie kształcenia. W Polsce nie istnieją wzajemne interakcje obywateli, których celem nadrzędnym byłaby troska o Ojczyznę. Współdziałanie jednostek i instytucji na rzecz drugiego człowieka i na rzecz państwa jest skutecznie eliminowane przez okupantów, poprzez zakłócenie lub usunięcie właściwych korelacji niemal we wszystkich dziedzinach życia. Jednocześnie wraz z wiekiem Polak zupełnie odrzuca kluczowe dla państwa wartości takie jak: szacunek dla właściciela patentu, szacunek i uznanie dla autora sensacyjnych odkryć naukowych, szacunek i uznanie dla poetów, pisarzy i artystów, oraz wszystko to, co mogłoby wzmocnić Rzeczpospolitą Polską. W nieświadomych zagrożenia seniorach pozostają jedynie niektóre wartości moralne okazywane i realizowane na rzecz ich najbliższych rodzin. Ten fakt daje okupantom RP maksimum satysfakcji, bo oddala potrzebę wprowadzenia godziny policyjnej na obszarze Polski. Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Krzysztofie Hadam mój Profesor zawsze "nam" powtarzał cyt. "Najsampierw trzeba pomyśleć, a w związku z tym zrobić" Więc nie zachowuj się Pan Panie Krzysztofie Hadam jak beczące dziecko w piaskownicy, tylko jak chłop - ile Pan masz lat panie Krzysztofie - za swoje czyny trzeba odpowiadać (z godnością) !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem rolnikiem. Posiadam A, B, T. Jak zabiję i stracę A, to zabiję ponownie i nie będe miał B. Resztę rozjadę ciągnikiem. Złapali pijanego chłopa na rowerze. Odebrali A,B i T.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego milczysz w sprawie polskich odkryć mojego autorstwa? RP nadal pozostanie kolonią bez prawa do patentów i nowych technologii. Nie jest dane społeczeństwu polskiemu wpływanie na decyzje rządu RP. W POLSCE NIE ISTNIEJE SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE. Rządem RP kierują z zewnątrz jej ekonomiczni okupanci przy otwartości granic kraju. W polskim systemie edukacyjnym nie istnieje oddziaływanie stymulujące optymalny rozwój człowieka, gdyż ten cel dydaktyczny jest usunięty ze wszelkich programów nauczania na rozkaz ekonomicznych okupantów państwa polskiego. W tych warunkach nie jest możliwa inicjacja optymalnego rozwoju jednostki na żadnym poziomie kształcenia. W Polsce nie istnieją wzajemne interakcje obywateli, których celem nadrzędnym byłaby troska o Ojczyznę. Współdziałanie jednostek i instytucji na rzecz drugiego człowieka i na rzecz państwa jest skutecznie eliminowane przez okupantów, poprzez zakłócenie lub usunięcie właściwych korelacji niemal we wszystkich dziedzinach życia. Jednocześnie wraz z wiekiem Polak zupełnie odrzuca kluczowe dla państwa wartości takie jak: szacunek dla właściciela patentu, szacunek i uznanie dla autora sensacyjnych odkryć naukowych, szacunek i uznanie dla poetów, pisarzy i artystów, oraz wszystko to, co mogłoby wzmocnić Rzeczpospolitą Polską. W nieświadomych zagrożenia seniorach pozostają jedynie niektóre wartości moralne okazywane i realizowane na rzecz ich najbliższych rodzin. Ten fakt daje okupantom RP maksimum satysfakcji, bo oddala potrzebę wprowadzenia godziny policyjnej na obszarze Polski. Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze - jechałeś szybko, za szybko ponoś konsekwencje. Następnym razem użyj podczas jazdy również rozumu. Może dzięki temu nikt za twoją przyczyną nie zginie na drodze. Żenujące i śmieszne, że idziesz z tym do gazety, taki obciach, że zabrali ci prawko! Chcesz zmienić prawo, godności chłopie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zygmunt Traszka z Kraśnika. napisał:
sie zgadam z tym rolnikiem bo to prawo jakies idiotyczne i nie dla ludzi jest. syn zawodowo utrzymuje rodzine i tez starcil prawko to bez zastanowienia go z roboty wykopali z TIRa bo takim jezdzi na chleb zarabiac...a tylko jedno piwo dla ochlody wypil!
I bardzo dobrze. Dla ochłody to wody powinien się napić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od czasy wieśniak chce prawo zmieniać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za PSL-U by mu darowali.Sam chciał to teraz ma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zostaje pomoc sasiedzka :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstawać niroby pisac dalej te wypociny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dziwne, że ktoś zajmuje się debilem - sam potwierdza, że jechał 103 w terenie zabudowanym, jeżeli nie zna prawa, to w ogóle nie powinien posiadać prawa jazdy. MAM PYTANIE - PRAWO JAZDY STRACIŁ 29 LUTEGO - 3 MIESIĄCE MINĘŁY 1 CZERWCA - REDAKTORZYNO PUZIO CZEMU MAJĄ SŁUŻYĆ TE WYPOCINY - TEN PSEUDOPOSZKODOWANY JUŻ DAWNO POWINIEN MIEĆ PRAWKO W KIESZENI, CHYBA, ŻE DODATKOWO COŚ JESZCZE BYŁO - PUZIO I KACZAN ZARABIAJĄ NA WIERSZÓWKĘ - WSTYD.  Z tym, że ten pan w trakcie tych trzech miesięcy  - jak sam przyznaje - jeździł bez prawka ciągnikiem i policmajstry dojechali go w końcu koło domu. Zakładam, ze któryś sąsiad ma z nim na pieńku, albo konkurencja ;)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...