Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Straciła męża, walczy o przeżycie

Utworzony przez Joanka, 19 września 2008 r. o 03:27 Powrót do artykułu
sąsiad napisał:
pani redaktor poszla na latwizne i tania sensacje.Pani Monika ma pracujaca matke,ojca renciste (ktorego stac na czeste bibki),babcie-emerytke ktora caly czas przebywa w szpitalu(podobno za duze prezenty?).Emeryturke co m-c zagarnia rodzinka.To juz sa konkretne pieniązki.Rodzina jest znana zczęstych spotkan z polcją-mają lepki ręce!lDlatego najlatwiej jest biegac i żebrać.
Sąsiedzi dobrze piszą ale nie wszystko tak jak jest.Oprócz tych dochodów pani Monika zapomniała chyba dodać,że dostaje co m-c 200-300 euro zapomogi z Niemiec od tamtejszej firmy,rodzice posiadają 3h ziemi które leży ugorem ( bo się nie chce robić - lepiej kraść cudze). W tym kołchozie ma teraz przerąbane drugi zięć bo wszystko co złe obracają przeciwko niemu i obwiniają za wszystko. Przyczyną tego wszystkiego jest pani Ela (...) , która cały dom doprowadza do ruiny a sama gra wielką męczennice.
Ostatnio edytowany 17 maja 2010 r. o 08:21
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąsiedzi dobrze piszą ale nie wszystko tak jak jest .Oprócz tych dochodów pani Monika zapomniała chyba dodać że dostaje co m-c 200-300 euro zapomogi z Niemiec,rodzice posiadają 3h ziemi które leży ugorem (bo się nie chce robić - lepiej kraść cudze).W tym całym kołchozie ma teraz przerąbane drugi zięć ,bo wszystko co złe obracają przeciwko niemu i obwiniają za wszystko.Przyczyną tego wszystkiego jest pani Ela (...) ,cały dom doprowadza do ruiny a sama gra wielką męczennice.
Ostatnio edytowany 17 maja 2010 r. o 08:20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisze teraz do ,,sąsiad 3 " jestem ciekawy jakby tobie stała się taka tragedia to co!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
pisze teraz do ,,sąsiad 3 " jestem ciekawy jakby tobie stała się taka tragedia to co!!!!!!!!!!!!!!
Tragedia to jedno,mi nie chodzi o nią tylko o to co zawsze się działo w tej rodzinie i co do tej pory się dzieje.Jeżeli ( panu-pani ) czas pozwala,to proszę podjechać do tej rodziny i się przekonać w jakich faktycznie mieszkają warunkach,czy aż jest tak zle jak piszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięki za zaproszenie ,ale powinienem go dostać od gospodarzy a nie sąsiada prawda? ja nie bronie tych ludzi nawet ich nieznam ale trochę przyzwoitości przydałoby się niektórym sąsiadom . Los lubi się mścić > powiedz mi co ty byś zrobił na miejscu tej dziewczyny albo daj se spokój i pilnuj swego nosa pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak ma pan rację jeżeli chodzi o przyzwoitość i honor,ale ta rodzina nie ma nie ma honoru skoro na tragedii i śmierci młodego człowieka chcą się wzbogacić. Nie zajmą się pracą tylko żebraniem bo to jest łatwiejsze.Ja pilnuję swego nosa ale kłamstwa nie znoszę pan niech pilnuje swojego nosa,ewentualnie pojedz pan do tej rodziny i przekonaj się na własne oczy jak mieszkają. Wtedy porozmawiamy.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę mi powiedzieć dlaczego? za błędy rodziców ma cierpieć ta dziewczyna i jej dziecko ? proszę przeczytać artykół błagam pomóżcie moim dzieciom i zobaczy( pan,pani) jacy są ludzie bo tego pana znam osobiście i wiem jak mu ciężko ale kochani ,,życzliwi" piszą takie głupoty aż krew człowieka zalewa . może ma (pan ,pani ) rację że tak jest ale ja uważam że to każdego indywidualna sprawa i niepowinien nikt ingerować w prywatne życie innych a tym bardziej wyciągać czyjeś sprawy publicznie opieka zanim wypłaci jakiś zasiłek to wszystko przelustruje a ,,darczyńców " jest coraz mniej i jak mówi przysłowie ,,cygan raz przejdzie przez wieś "pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem i widzę,pani Monika nie cierpi ani finansowo ani moralnie.Żyje jej się dobrze,dlatego takie klamstwa mnie zbulwersowały i postanowiłem napisać prawdę. a przez takie kłamstwa płacą cenę inne potrzebujące rodziny,które naprawdę potrzebują pomocy. I tak sądze że na te wszystkie moje wypowiedzi odpowiada sama pani Monika prubójąc się bronić,żeby jednak ludzie przysyłali pomoc. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam , ja mam na imię zosia a nie monika zostawmy już tę sprawę samej sobie .życie dalej pokaże kto miał rację . pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
proszę mi powiedzieć dlaczego? za błędy rodziców ma cierpieć ta dziewczyna i jej dziecko ? proszę przeczytać artykół błagam pomóżcie moim dzieciom i zobaczy( pan,pani) jacy są ludzie bo tego pana znam osobiście i wiem jak mu ciężko ale kochani ,,życzliwi" piszą takie głupoty aż krew człowieka zalewa . może ma (pan ,pani ) rację że tak jest ale ja uważam że to każdego indywidualna sprawa i niepowinien nikt ingerować w prywatne życie innych a tym bardziej wyciągać czyjeś sprawy publicznie opieka zanim wypłaci jakiś zasiłek to wszystko przelustruje a ,,darczyńców " jest coraz mniej i jak mówi przysłowie ,,cygan raz przejdzie przez wieś "pozdrawiam
""cygan raz przez wies przejdzie" albo inaczej "niech glupki znoszą" jak chwali sie mamusia i remontuje mieszkanie za darowane stowki-dlatego boli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
witam , ja mam na imię zosia a nie monika zostawmy już tę sprawę samej sobie .życie dalej pokaże kto miał rację . pozdrawiam
Pozdrawiam.Temat uważam za zamknięty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te wszystkie dochody i darowane pieniazki nie wystarcza na splate dlugow w sklepach i za uslugi-nie zaplacone wesele Moniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała dyskusja zaczyna przypominać potyczki i jest niezarzeczalnym szkalowanie rodziny Pani Moniki, szczegółowie informacje, które podaję osoba która opisuję się jako"sąsiad" zawierają tyle detali, liczb,kwot że dziwi mnie że, osoba ta nie podpisuje się jako "ukochany zięć" albo "szwagier". Ale skoro Pan "sąsiad" nie ma na tyle godności i męskiego honoru, odwiedzić córkę lub zostawić środki do życia żonie - to jak tu można mówic o odwadze? Proponuję panu "sąsiadowi" aby zajął sie swoją rodziną, bo zaraz może jej nie mieć w ogóle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sąsiadx napisał:
Cała dyskusja zaczyna przypominać potyczki i jest niezarzeczalnym szkalowanie rodziny Pani Moniki, szczegółowie informacje, które podaję osoba która opisuję się jako"sąsiad" zawierają tyle detali, liczb,kwot że dziwi mnie że, osoba ta nie podpisuje się jako "ukochany zięć" albo "szwagier". Ale skoro Pan "sąsiad" nie ma na tyle godności i męskiego honoru, odwiedzić córkę lub zostawić środki do życia żonie - to jak tu można mówic o odwadze? Proponuję panu "sąsiadowi" aby zajął sie swoją rodziną, bo zaraz może jej nie mieć w ogóle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no no dobry sąsiad!!!!! myślę że powinien pan zacząć od swego podwórka posprzątać -a jest co- skąd w ludziach tyle nienawiści ????? Czyżby sasiad nie dostal emerytury od swojej babci !!!!! żenujące że pan wykorzystuje tragedię tej rodziny ,Czy pan ma przyjaciół ?????....wątpie Jest takie b. mądre przysłowie ;KIJ MA DWA KońCE; A LOS CZASEM DOŚWIADCZA Jeszcz mam pytanie -w jakiej rodzinie wychowal się tak,okrutny człowiek czy Pana matka okazała choć odrobinę miłości wychowując swoje dziecko Czy to jest-NORMALNA-rodzina??????.....Przykre że pani Monika musi ,wtakiej tragedii dodatkowo znosić obelgii anonimowego sąsiada!!!!!! [][u[u]]WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA PANA RODZICÓW I RODZINY JEŚLI JĄ PAN MA!!!!![
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem zbulwersowana czytając komentarz "sąsiada 3'', który fałszywie oskarża rodzinę moniki i ją samą. Nie wiem jak można wten sposób cieszyć się z cudzego nieszczęścia, ile kłamstwa jest w tym komentarzu.Zastanawiam się kto jest tym oszustem, który tak oczernia tych nieszczęśliwych ludzi. To wielka tragedia spotkała Monikę rok po ślubie i wypadek- śmierć tak kochanego męża. Chrzciny 8-miesięcznej Mai bez ojca. Dlaczego osoba oczerniająca cała rodzinę (a przecież monika i jej córeczka prosi o pomoc)nie odważyła się podpisać. Bardzo dobrze znam tą rodzinę jestem moniki przyjaciółka i będę ją bronić bo znam prawdę. To zrozpaczona, skrzywdzona przez los młoda wspaniała dziewczyna.Zwróciła sie do państwa o pomoc bo została sama, żyje tylko z rodzinnego i teraz pomagają jej ludzie dobrej woli. Którym bardzo dziękuję w swoim imieniu, ona czuję się upokorzona, ale musi walczyć o lepsze jutro dla siebie i swojej córeczki. Dlatego piszę ten komentarz w którym zaprzeczam ktoś o jej rodzinie źle napisał. Jeżeli czytasz mój komentarz, uważam że poruszę twoje sumienie i wkrótce napiszesz prawdę o tej rodzinie i przeprosisz ją publicznie. Jeżeli ją dalej będziesz oczerniał podpisz się tak jak i ja się podpisuje. Z poważaniem Iwona Duda Monika i Majka jestem zawsze z wami, głowa do góry, jutro będzie lepiej. damy radę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podjecie i zobaczcie jak pani monika żyje, niektórzy naprawde potrzebuja pomocy a to co ona wypisała do gazety to jedna wielka bzdura, że zadna gazeta ani fundacja sie jeszcze nie dopatrzyła jaka jest prawda .. nic jej nie potrzeba dobrze sobie radzi !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IWONA napisał:
jestem zbulwersowana czytając komentarz "sąsiada 3'', który fałszywie oskarża rodzinę moniki i ją samą. Nie wiem jak można wten sposób cieszyć się z cudzego nieszczęścia, ile kłamstwa jest w tym komentarzu.Zastanawiam się kto jest tym oszustem, który tak oczernia tych nieszczęśliwych ludzi. To wielka tragedia spotkała Monikę rok po ślubie i wypadek- śmierć tak kochanego męża. Chrzciny 8-miesięcznej Mai bez ojca. Dlaczego osoba oczerniająca cała rodzinę (a przecież monika i jej córeczka prosi o pomoc)nie odważyła się podpisać. Bardzo dobrze znam tą rodzinę jestem moniki przyjaciółka i będę ją bronić bo znam prawdę. To zrozpaczona, skrzywdzona przez los młoda wspaniała dziewczyna.Zwróciła sie do państwa o pomoc bo została sama, żyje tylko z rodzinnego i teraz pomagają jej ludzie dobrej woli. Którym bardzo dziękuję w swoim imieniu, ona czuję się upokorzona, ale musi walczyć o lepsze jutro dla siebie i swojej córeczki. Dlatego piszę ten komentarz w którym zaprzeczam ktoś o jej rodzinie źle napisał. Jeżeli czytasz mój komentarz, uważam że poruszę twoje sumienie i wkrótce napiszesz prawdę o tej rodzinie i przeprosisz ją publicznie. Jeżeli ją dalej będziesz oczerniał podpisz się tak jak i ja się podpisuje. Z poważaniem Iwona Duda Monika i Majka jestem zawsze z wami, głowa do góry, jutro będzie lepiej. damy radę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_prawde to wiekszość osób tu pisze !! to co pani tu napisała to nie jest raczej prawda .. jak by nie pomoc fundacji i innych celów wzięcia kasy za nic to monika by się wzieła do pracy a nie remontowała mieszkanie, płaciła za prawo-jazdy i jeździła 10 razy dziennie ! a samochod na wode nie jeździ !!!!!! Karolina P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajomy napisał:
podjecie i zobaczcie jak pani monika żyje, niektórzy naprawde potrzebuja pomocy a to co ona wypisała do gazety to jedna wielka bzdura, że zadna gazeta ani fundacja sie jeszcze nie dopatrzyła jaka jest prawda .. nic jej nie potrzeba dobrze sobie radzi !!
LEPIEJ POPATRZ SIE NA SIEBIE RYJU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
_prawde to wiekszość osób tu pisze !! to co pani tu napisała to nie jest raczej prawda .. jak by nie pomoc fundacji i innych celów wzięcia kasy za nic to monika by się wzieła do pracy a nie remontowała mieszkanie, płaciła za prawo-jazdy i jeździła 10 razy dziennie ! a samochod na wode nie jeździ !!!!!! Karolina P
KAROLINA TY JEZDZISZ SAMOCHODEM ZA PIENIADZE WLASCICIELA PIEKARNI W KTOREJ TO TWOJ OJCIEC NA LEWO PRZEKRET ROBI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...