Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Suseł z lotniska będzie miał imię!

Utworzony przez Lublinianin, 18 sierpnia 2008 r. o 14:53 Powrót do artykułu
Powinien nazywać się Starownik - też szkodnik, też ryje pod lotniskiem i też utrudnia jak może budowę lotniska w Świdniku, a biorą go w obronę oszołomy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojciec chrzestny to poważna sprawa. W świdniku można być ojcem chrzestnym susła, to pewnie można wziąć ślub z takim susłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Swidniku nic sie nie dzieje. Najwiekszym hitem jest wlasnie laurka z rysunkiem susla. Gratuluje burmistrzowi Jaksonowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że chociaż szczurem Świdnik się może pochwalić. Ciekawe kiedy się zaczną tak ludźmi przejmować????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że porównywanie susła do szczura jest co najmniej niesmaczne. Suseł to bardzo ładne zwierzątko. Szczur zaś nie jest tak sympatyczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suseł lotniskowy świdnicki powinien się nazywać Świsus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P.S. do imienia susła lotniskowego świdnickiego. Mój znajomy zapytał kiedyś swojego przyjaciela z Ukrainy, jak wygląda step? Odpowiedź brzmiała: Nikawo, niczego - tolko susliki! I jeszcze dumka wędrownego kozaka: Oj, doloż ty moja, Ty dolo kozacza, Na tym stiepu Nie ma skliepu, Ni knajpy, Ni sracza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...