Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Suseł z lotniska będzie miał imię!

Utworzony przez Lublinianin, 18 sierpnia 2008 o 14:53 Powrót do artykułu
Powinien nazywać się Starownik - też szkodnik, też ryje pod lotniskiem i też utrudnia jak może budowę lotniska w Świdniku, a biorą go w obronę oszołomy...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ojciec chrzestny to poważna sprawa. W świdniku można być ojcem chrzestnym susła, to pewnie można wziąć ślub z takim susłem.
0
W Swidniku nic sie nie dzieje. Najwiekszym hitem jest wlasnie laurka z rysunkiem susla. Gratuluje burmistrzowi Jaksonowi.
0
Dobrze, że chociaż szczurem Świdnik się może pochwalić. Ciekawe kiedy się zaczną tak ludźmi przejmować????
0
Uważam, że porównywanie susła do szczura jest co najmniej niesmaczne. Suseł to bardzo ładne zwierzątko. Szczur zaś nie jest tak sympatyczny.
0
Suseł lotniskowy świdnicki powinien się nazywać Świsus.
0
P.S. do imienia susła lotniskowego świdnickiego. Mój znajomy zapytał kiedyś swojego przyjaciela z Ukrainy, jak wygląda step? Odpowiedź brzmiała: Nikawo, niczego - tolko susliki! I jeszcze dumka wędrownego kozaka: Oj, doloż ty moja, Ty dolo kozacza, Na tym stiepu Nie ma skliepu, Ni knajpy, Ni sracza!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: