taa....akurat! co to za ranking...! szpital w |Bialej Podlaskiej..czysty, zadbany, dobry catering zywieniowy ale leczenie??? niech to szlag! moj synek poltoraroczny lezal na pediatrii 10 dni i tak: po pierwsze- nie zostal wyleczony z zapalenia pluc a wypisany do domu po czym spedzil w szpitalu w waRSzawie olejne 4 tyg i oczywiescie lekarze warszawscy zlapali sie za glowy iloma antybiotykami byl synek leczony. Po drugie- lekarze chodza jak nadete matrony, nieuchwytni, niedoscigli i wlasciwie malo obecni. |po trzecie- pielegniarki- robiace wiecznie łaske, niepomocne, niemile, wiecznie obrazone, nieprzychylne ..tez matrony, dbajace tylko o porzadek a nie o dobro dzieci i rodzicow. Zero podejscia do dzieci, zero wspolczucia i zrozumienia. Zadufane w sobie kokoty wyzywajace sie na dzieciach i rodzicach. [pierwsze zle wrazenie po przyjeciu synka do szpitala i pobieraniu krwi...masakra! dziecko obryzgane krwia, my tez a pielegniarka trzymajace ze zloscia synka krzyczaca; no dziecko! nie ruszaj sie bo ci zrobie krzywde!!!! Oczekiwanie na badanie? cale dnie.... na wyniki? tez sie nie spiesza! oczekiwanie na prezenty? bardzo chetnie w kazdej chwili. od czwartku jesli chodzi o leczenie nic sie nie dzieje, bo piatek to juz poczatek weekendu, sobota? wiadomo sobota weekend, niedziela? niedziela! a od poniedzialku zanim sie wszystko rozkreci to mozna nogi wyciagnac! Ginekologia? tu to dopiero sie dzieje! ,,To pani miala 2 cesarki z znow jest w ciazy???!!!!,, ,,No ja tu nie widze zadnej szansy,,! ,,prosze pani ja nie mam czasu rozmawiac z pania( po stracie dziecka) ide odbierac porody wiec prosze mi nie zawracac glowy,,! Dodam ze podczas ronienia pan doktor umawial sie na impreze z kolegami po fachu.... Podobnie sie dzieje na wszystkich oddzialach za wyjatkiem urologii; personel godny nasladowanie, podejscie do pacjenta: pelna profesja. Ogolnie polityka leczenia i postawa lekarzy jaknajbardziej nie na poziomie europejskim bo lekarzom nie zalezy na pacjentach......... Nie polecam no ale coz gdzies sie leczyc trzeba gdy zdrowie szwankuje.....pozdrowienia dla pacjentow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz