Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

szukam pracy

Utworzony przez xvz, 13 listopada 2012 r. o 16:03
Witam mam 20 i szukam pracy przez internet przynajmniej 2 razy w tygodniu albo przez cały tydzień tylko trzy dni popołudniu mogłabym pracować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca przez internet polega często na pisaniu, a Ty niestety nie potrafisz poprawnie pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracodawca napisał:
Praca przez internet polega często na pisaniu, a Ty niestety nie potrafisz poprawnie pisać. [/quote]
pracodawca napisał:
Praca przez internet polega często na pisaniu, a Ty niestety nie potrafisz poprawnie pisać.
[quote name='pracodawca' timestamp='1352825119' post='692933'] Praca przez internet polega często na pisaniu, a Ty niestety nie potrafisz poprawnie pisać.
Potrafię pisać tylko casami jak się denerwuje zdarzają mi się małe wpadki jak będę pracować to będzie zupełnie co innego .To dla mnie bardzo ważne .Muszę znaleść prace proszę o pomoc komentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...