Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Test szóstoklasisty 2009. Pytania i rozwiązania

Utworzony przez rafal 1996 kl 6, 2 kwietnia 2009 r. o 12:36 Powrót do artykułu
Ola napisał:
Arkusz można znaleźc np tutaj: http://slimak.onet.pl/_m/matury/szostaklasa/S_1_092_A.pdf
I tak się nie otwiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA UWAŻAM ŻE TEST BYŁ BARDZO TRUDNY. MAM ŹLE 1 ZADANIE Z MATEMATYKI A INNYCH SIE TEŻ OBAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mi zle poszlo a jak bede miala tylko 4 punkty z matmy;(( To co bedzie moze wiecie.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy zdam.? z 4 punktami z matmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tylko zobaczyłam ten test to po prostu była makabra . Ale najtrudniejsze było zadanie z benzyną to było dopiero masakryczne !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test był strasznie trudny! Pisałam już wiele próbnych testów, ten był najtrudniejszy... Mam takie pytanie i proszę o szybką odpowiedź...Ile złotych wyszło w otwartym zadaniu matematycznym o paliwie i trasie jaką przejechał samochód?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test był trudny, nikt z całej naszej grupy nie skończył wcześniej niż 15 minut przed końcem (w ciągu 45 minut). Sam skończyłem tuż przed końcem, a próbne testy robiłem w ~pół godziny. Trudny, dużo pytań, które rzadko pojawiały się we wcześniejszych latach, praktycznie nic z języka polskiego, zwłaszcza ze środków stylistycznych co akurat wałkowaliśmy na lekcjach ^^ nawet na zerowe trza było przychodzić Sprawdziłem sobie odpowiedzi, wszystko co się da sprawdzić, mam good zdechne jak za wypracowanie będe miał 0 co się na jednym próbnym zdarzyło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karolcia... napisał:
Tutaj w odpowiedziach w zadaniu o paliwie jest wynik 24.96zł. a jak my z naszą panią od matematyki robiliśmy to zadanie wyszło nam 28.80zł. I która odpowiedź jest prawdziwa??? Ja bardziej wierze swojej pani.... Pozdro dla pani Bartosiak... Kto potwierdzi że te wyniki są prawidłowe???
mnie też wyszedł taki wynik, ale potem liczyłam to mi wyszło żle a to zadanie z błędnymi i prawidłowymi odpowiedziami to miało być A czy B ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test był kropny nikt napewno z mojej szkoły nie będzie miał 40 pkt a jak go omawialiśmy to każdy mówił ze strach myslec o wynikach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ee tam gadacie... nie był aż tak ''piekielnie '' trudny .. a i temat był fajny bo na ostatnim mogłam się wyżyć z moją weną twórczą ^^ xD myśle że 30 wyciągne ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na dzień dzisiejszy mój wynik to 36-38/40. Ogólne bardzo mało zadań z j. Polskiego, ale sprawiedliwie zrobili, że ostatnie za 10 pkt. Wydaje mi się, że u mnie w klasie nikt nie będzie miał maksymalnej liczby punktów, bo to dla nas za trudne , dla mnie nie był trudny, taki średni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misiaczek2812 napisał:
ee tam gadacie... nie był aż tak ''piekielnie '' trudny .. a i temat był fajny bo na ostatnim mogłam się wyżyć z moją weną twórczą ^^ xD myśle że 30 wyciągne ;p
Test "piekielnie" trudny nie był, ale może "trudnawy" ....Na ostatnim ja wszystko spaprałam jak już zresztą wcześniej pisałam ...Ale tam doopa:P....Może chociaż za akapity dadzą mi punkty:P..Cieszyłabym się....Ale dowiem się dopiero pod koniec maja....A czy wiecie może ile pkt było za to wypracowanie???...Kilka osób mówiło mi, że dziesięc, ale nie jestem pewna:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
em. napisał:
Na dzień dzisiejszy mój wynik to 36-38/40. Ogólne bardzo mało zadań z j. Polskiego, ale sprawiedliwie zrobili, że ostatnie za 10 pkt. Wydaje mi się, że u mnie w klasie nikt nie będzie miał maksymalnej liczby punktów, bo to dla nas za trudne , dla mnie nie był trudny, taki średni
A więc jednak dziesięc...Mam nadzieję, że chociaż dobrze te akapity zrobiłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha. a mi poszło słabo z tego co widzę. xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ola napisał:
A więc jednak dziesięc...Mam nadzieję, że chociaż dobrze te akapity zrobiłam
hah, za to 1 punkt (akapity), widziałam tu gdzieś, że za łańcuch 2 pkt, nie, na szczęście za łańcuch tylko 1 pkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
em. napisał:
hah, za to 1 punkt (akapity), widziałam tu gdzieś, że za łańcuch 2 pkt, nie, na szczęście za łańcuch tylko 1 pkt
No to przynajmniej jeden punkt, a nie zero
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydaje mi się, że mam 38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też dziś piasałam ten beznadziejny test. Moim zdaniem był prosty, chociaż modliłam sie żeby nie było opowiadania...a tu co?! - opowiadanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzian był nie był taki trudny!!!!! Coś na poziomie (no może trochę trudniejszy) od próbnego!!!! Przyznaję zadanie z paliwem było trochę męczące i pewnie nie będę miała maksimum punktów no ale są inne zadania! Czy te odpowiedzi na pewno są prawidłowe?! Mi się wydaje że nie!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra 24 trzeba bylo zrobić tak: 0,4X6,5=2,6l 2,6x4,8=12,48 12,48x2=24,96 TO JEST NAPEWNO GOOD.Przejechal 80km,bo w obie strony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...