Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Test szóstoklasisty 2009. Pytania i rozwiązania

Utworzony przez rafal 1996 kl 6, 2 kwietnia 2009 r. o 12:36 Powrót do artykułu
karolcia... napisał:
Tutaj w odpowiedziach w zadaniu o paliwie jest wynik 24.96zł. a jak my z naszą panią od matematyki robiliśmy to zadanie wyszło nam 28.80zł. I która odpowiedź jest prawdziwa??? Ja bardziej wierze swojej pani.... Pozdro dla pani Bartosiak... Kto potwierdzi że te wyniki są prawidłowe???
Mi wyszło 24,96zł, sam tak zrobiłem, a potem pani od matmy też tak wyszło. Jakim cudem wyszło wam 28,80zł???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wam jak wyszło??? Piszcie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się wydaje ze 2 :**
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prościutki dzisiejszy teścik Wgl sie dzisiaj nie stresowałam, bo czym? przecież to test na naszym poziomie a nie jakiś z kosmosu ;] . Będę miała 40 pkt z tego co widze odpowiedzi Radzę tym co będą pisać w przyszłym roku nie stresować się bo stres nic nie daje a wręcz przeciwnie - szkodzi i to bardzo. Pzdr ;**
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BeznadziEjnY tEsT!!! Na prÓbnym miałam 39!!! A teraz?! MoŻe 30!! ;/// Ej.. wiecie ile punktów było za zadanie z łańcuchem pokarmowym i za zadanie nr. 22... z ośrodkami tymii??? Pliiiiisss Byle by po jednyM!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi wyszło 24.96 i wszystkim kolegom którzy też się najlepiej uczą wyszło tak samo. Widocznie twoja pani od matematyki musiałą się pomylić, w końcu każdemu się zdarza, to tylko człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeeny, mi wychodzi jakies 25-31 p. ale nie wiem wie ktos może po ile p. są zadania od 21 do 25? zwaliłam 2 zadania z matmy i z zamknietych miałam 13 p. załamka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezndziejny byl ten test ;/ na probnym mialam 35 punktow a teraz pewnie ani 30 nie będe mieć ;// ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hm .. ja sie bardzo boję o wynik jestm osobą która dobrze się uczy itp. moi rodzice zawsze są ze mnie dumni , ale jak zawalę ten test .. to już wogole . ! Przecież ja mam tylu znajomych którzy bedą sie mnie na pewno wypytywać o ten test . ! a jak pojdzie mi źle to jeny .. wstyd się bedzie przyznać . a przecież nie bede sciemniała . ~;p Ja poprostu chce żeby było powyzej 30 ; D test może nie był taki ogromnie trudny.. taki trudniejszy niż średni . niektórzy mogą nie zaczaić . x.dd ; p; p ehh a jak wy wogole zapamiętujecie te swoje wyniki ? ja nie pamiętam ani jednego oczywiście chodzi o te a,b,c wie ktoś może gdzie mogę znalezc coś takiego że jest podane zadanie i odpowiedż [ pelne zadanie ] POZdrawiam . ^^ ;**
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łancuch-1pkt ośrodki-2pkt 23-3pkt 24-4 pkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juni napisał:
jeeny, mi wychodzi jakies 25-31 p. ale nie wiem wie ktos może po ile p. są zadania od 21 do 25? zwaliłam 2 zadania z matmy i z zamknietych miałam 13 p. załamka
ja rowniez miaalm 13 pkt z zamknietych. z matmy tam cos porobilam w pierwszym zadaniu napisalam 3 paczki... eh... a w drugim tylko napisalam 40*2 heh. lancuch tez zwalilam, pensjonat tez... bedzie masakra.. na probnych mialam 28 pkt,potem,34,potem 39 i na koncu 30. wiec nei bylo tak zle a teraz??? uoooeee.. ;( co oni mysla ze to matura, prawie wszystko z matmy... no i wez tu obliczaj w 60 min... ehhh....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej jedno mam do was pytanie.... czy te odpowiedzi na tej stronie głównej są prawidłowe ... Proszę powiedzcie mi.... ::*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po sprawdzeniu odpowiedzi mysle ze powinnam miec co najmniej 30 pkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak,a ja bede mial z 38 pkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanko. Czy wszystkie testy były takie same? Mam na myśli układ odp. Przeglądam te arkusze na internecie i wszystkie maja inaczej poukładane odp. niż u mnie! np. w zad 2 mapka D była u mnie mapką C... Albo w skali 1:4000 miałam w B a nie A.... Błagam o szybką odpowiedź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem nauczycielem, który od wielu lat uczestniczy w teście szóstoklasistów .Po dzisiejszym dniu wyszłam smutna i zbulwersowana. Pierwszy raz zetknęłam się z tak trudnym testem. Na pewno nie był on skonstruowany pod kątem badania poziomu wiedzy przeciętnego ucznia (a takich jest najwięcej). Zawierał on wszystkie typy zadań na których "wykładają" się uczniowie. Cały czas biję się z myślami co miał on na celu-zestresować dzieci??? Ukazać luki w ich edukacji ??Obnażyć niekompetencję nauczycieli??? Nie wiem... Wiem za to, ze dzieci wychodziły smutne, złe i zdenerwowane, gdyż w większości zabrakło czasu na dokończenie testu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie testy są takie same. U mnie było wszystko dobrze poukładane. Myślę, że egzaminatorzy zauważą błędy i poprawią ci ale to dziwne żeby było inaczej poukładane :/ . Test nie był trudny tylko trzeba było trochę pomyśleć jedno zadanie z matmy mam źle i 2 pytania zamknięte z tego co tu pisze też źle... Ale myślę że wynik nie będzie zły ok. 32 punkty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorki, ale za łańcuch są 2 punkty nie wprowadzajcie w błąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten test był najtrudniejszy jaki wogule pisałem.Powinni robic proste zadania otwarte bo nie dośc ,że trzeba pogłowkowac to jeszcze to opowiadanie...... Powinni dawac dodawanie albo pola a nie jakies paliwo(Miałem dobrze).Jak juz robią takie testy to powinno sie dawac 80 min a nie 60.Niech sie potem nie zdziwia ,że 3/4 uczniow bedie miala 20-30 pkt.Kilka moich kolegow wogule nie zrobil0 zadania 24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SzósOkLaSistkA napisał:
BeznadziEjnY tEsT!!! Na prÓbnym miałam 39!!! A teraz?! MoŻe 30!! ;/// Ej.. wiecie ile punktów było za zadanie z łańcuchem pokarmowym i za zadanie nr. 22... z ośrodkami tymii??? Pliiiiisss Byle by po jednyM!!
Ja też na próbnym miałam 39 , ale chyba ne tym też będę tyle miała ! Moim zdaniem był prosty . Z zadania 21 był jeden punk , ale z reszty to nie wiem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...