Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To jest mój sposób na życie

Utworzony przez Maryś, 12 października 2007 r. o 23:52 Powrót do artykułu
Gratuluję braciszku ! Zawsze w Ciebie wierzyłam a Ty nigdy się nie poddałeś. Marzenia są wspaniałe a spełnianie ich z pewnością czymś piękniejszym- masz mnóstwo wiary i nadziei w sobie, aby je realizować. Małymi krokami ale do wielkich celów. Jeszcze raz gratuluję i pokaż chłopakom kto tu rządzi Buziaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super daniel aby tak dalej a będziemy grać w pierwszej lidze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje stary :) i tak trzymaj Brawo!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje gratulacje Danielku !! Zawsze wierzyłam w to co robisz, a tym bardziej w twoje marzenia. To Ty pokazałeś ludziom, że naprawde trzeba cenic to co się ma i że nie ma rzeczy niemożliwych... Jesteś naprawde wspaniałym człowiekiem, który nauczył mnie wiary i wytrwałości w samą siebie. Pokazałeś, że świat nie jest wcale taki szary jak sie wydaje. Jesteś nie tylko wspaniałym trenerem i malarzem, a przede wszytkim cudownym tancerzem i mam nadzieje, że jeszcze nie jeden wieczór przed nami :)) Dziekuje Ci za to, że jesteś... !!! Oby tak dalej... buziaczki muuaa :* :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daniela znam od małego sam sie znim przyjaznie i znam całął historie Daniela jest naprawde fajnym i inteligetnym chłopakiem i ciesze sie ze znalazł sens zycia i podziwiam go bo chłopak z takimi problemami jakie go spotkały nie rezygnuje z marzen a wrecz przeciwnie stawia im czoło podziwiam go coraz bardziej za to ze nie zamyka sie w sobie a wrecz otwiera sie do wszystkich ludzi wszyscy go lubią i szanują jakim jest zycze mu powodzenia by dożył do celu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daniel bardzo sie ciesze ze tak jest byles i jestes moim najlepszym przjacielem jakiego w zyciu mialem gratuluje ci z calego serca oby tak dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co robisz jest naprawde super,podziwiam cie.TAK MAJ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największe podziękowania należą sie dla Artura Rudzińskiego za swoje postępowanie którym pokazał że nie jest obojętny na krzywde innych tym co zrobił zasługuje na najwieksze uznanie swoją decyzją dał radość i poczucie wartości Dzikuje ci Arturze że jako jedyny nie zostawiłeś go samego.Autor Bartłomiej Mikulski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwieksze podziekowania należą sie dla Artura Rudzinskiego który jako jedyny nie zostawił Daniela swoim czynem udowodnił że nie jest obojętny na krzywde ludzką która moze spotkac każdego to właśnie on zasługuje na njwieksze słowa uznania i podziękowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuje wam wszystkim dobrze ze jesteście zemną kocham was;*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierze w ciebie braciszku :*:*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej Danielu To wspaniale co robisz, pamietam ze byles upartym skurczybykiem ale ze az tak No no stary owacje na stojaco!!!! Brawo!!!! Śląsk Cie popiera A wy chlopcy grajcie zawsze z sercem...to popłaca:) Pozrawiam wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...