Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Profesor Dąbrowski ma rację: nazwa uniwersytetu powinna pozostać niezmieniona. UMCS ma już wyrobioną pewna markę, ta nazwa uniwersytetu jest w miare znana w Polsce. Po co wydawać pieniądze na zmianę kolejności jednej literki? To są właśnie eurokraci. A Pani Danucie Hübner polecam zmienić nazwisko, bo jest takie jakieś nie polskie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pani Hübner w dbałości o polskość niech pierwsze zajmie się swoim nazwiskiem, a od UMCSu niech się odczepi
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A co Pan Rektor powie o rozpadzie działu funduszy unijnych w "swojej" firmie??? Niech Pan o tym poopowiada będzie na pewno bardzo ciekawie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rozpadzie działu? czy pożegnaniu się z kilkoma niekompetentnymi osobami? Bo to jest chyba różnica?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy nie uważa JM, że najlepszym dla uniwersytetu i całej społeczności akademickiej, byłyby wcześniejsze wybory?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe Greg co piszesz. Z tego co wiem to 2/3 tego działu szuka sobie innego zatrudnienia a problemu z tym nie będą specjalnie mieli. Szkoda tylko uczelni...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chcę zwrócić uwagę na pewne nieścisłości. Maria Skłodowska przerabiała rudy uranowe zawierające rad, jako produkt rozpadu uranu. Była to blenda uranowa, a nie blenda cynkowa (sfaleryt). W Instytucie Radowym nie wytwarzano kosmetyków, tylko prowadzono badania nad właściwościami pierwiastków promieniotwórczych: radu, polonu, radonu, a w dalszych latach Maria zajmowała się metrologią i dokładnymi pomiarami radioaktywności ustalając wzorzec promieniowania. Maria ubolewała, że różnego rodzaju biznesmeni wykorzystują rozgłos jaki uzyskał rad w świecie, produkując właśnie radowe kosmetyki, czy inne medykamenty. Niektóre zawierały nawet spore ilości radu, a niektóre tylko samą nazwę na opakowaniu. Z jednym z tych biznesmenów nawet miała sparwę sądową, bowiem bezczelnie posłużył się on nazwiskiem Curie, podając się za Alfreda Curie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: