Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczna noc na drogach Lubelszczyzny

Utworzony przez maggie, 11 listopada 2009 r. o 23:58 Powrót do artykułu
Zginął pasażer passata, a nie golfa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SERDECZNE WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby kierowca golfa umial jezdzic i byl troche bardziej ostrozny to moj dziadek by zyl!!!on mial dopiero 59 lat;/////// a wujek nie lezal w szpitalu z polamana noga;// mam nadzieje ze odpowiedzialni za smierc mojego dziadka poniosa kare!!!!! [*] dziadziu juz za Toba tęsknieee (((((((((((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrykowi juz nikt Dziadka nie wroci a nam wujka ktorego bedzie bardzo brakowalo w naszej rodzinie, kierowca golfa powinien poniesc najwieksza kare jaka tylko jest za brak myslenia podczas jazdy i za bol jaki nasz brat teraz odczuwa i ŚMIERC! wujka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczucia dla rodziny .znalem człowieka i bardzo szanowałem.kondolencje dla rodziny .życze Krzyśkowi szybkiego powrotu do zdrowia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...